Artykuły

Drukuj

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 45 we Wrocławiu, 6.10.2008

Robert Korpalski
-
Kategoria: Historia i osiągnięcia
-
Utworzono: sobota, 15, sierpień 2015 11:35
-
Odsłony: 5548

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 45 we Wrocławiu, 6.10.2008
.

Mistrzostwa SP 45 Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 45 Wrocław, ul. Krajewskiego 1 (MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5)

2008-10-06/2008-10-06, Tempo gry: P'10, Sędzia: Robert Korpalski

Wyniki końcowe - runda 6

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klasa

Płeć

Rok ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

II

Kulaś, Szymon

1881

1881

5a

M

1997

6,0

14,00

21,00

6

21,0

2

9

 

Szymczak, Krzysztof

0

1000

3b

M

 

5,0

16,00

24,00

5

18,0

3

20

 

Trafikowski, Tomasz

0

1000

2a

M

 

4,0

14,50

23,50

4

15,0

4

4

V

Suboczewski, Filip

0

1200

4p

M

1998

4,0

13,00

21,00

4

16,0

5

3

V

Bystryk, Dominik

0

1200

5b

M

1997

4,0

12,50

20,50

4

15,0

6

6

 

Marszałek, Miłosz

0

1000

4p

M

 

4,0

12,00

19,00

4

11,0

7

5

 

Kosiński, Bartosz

0

1000

1m

M

 

4,0

11,00

16,50

4

11,0

8

14

 

Magnuszewska, Marta

0

1000

4b

K

 

3,5

11,00

15,50

3

12,0

9

2

III

Żółkiewska, Aleksandra

0

1400

3b

K

1999

3,0

15,00

23,00

3

15,0

10

8

 

Pisarski, Andrzej

0

1000

3m

M

 

3,0

14,00

20,50

3

9,0

11

17

 

Lewańczyk, Damian

0

1000

4a

M

 

3,0

14,00

19,00

3

13,0

12

21

 

Michna, Rafał

0

1000

4a

M

 

3,0

11,00

17,00

3

11,0

13

12

 

Wiśny, Sebastian

0

1000

2a

M

 

3,0

11,00

15,50

3

10,0

14

13

 

Szklarz, Michał

0

1000

4p

M

 

3,0

10,00

16,50

3

9,0

15

15

 

Nowacka, Karolina

0

1000

4m

K

 

3,0

7,50

12,50

3

7,0

16

22

 

Ligienza, Jakub

0

1000

1m

M

 

2,5

11,00

17,00

2

10,0

17

11

 

Wojtyński, Christian

0

1000

2b

M

 

2,0

13,00

19,00

2

8,0

18

24

 

Janas, Małgorzata

0

1000

4m

K

 

2,0

12,50

19,00

1

8,0

19

10

 

Wasilewska, Natalia

0

1000

4a

K

 

2,0

11,50

18,00

2

7,0

20

7

 

Grzesiak, Szymon

0

1000

5a

M

 

2,0

11,50

17,00

2

7,0

21

18

 

Kałużny, Kaja

0

1000

4m

K

 

2,0

11,00

15,50

2

4,0

22

23

 

Inglot, Mateusz

0

1000

3m

M

 

2,0

10,00

13,50

2

6,0

23

19

 

Taranda, Monika

0

1000

5a

K

 

0,5

10,00

14,00

0

1,5

24

16

 

Wojciechowski, Krystian

0

1000

2b

M

 

0,5

10,00

13,50

0

1,5