sobota 24 Sie 2019

Artykuły

Drukuj

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu, 25.09.2008.


Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu, 25.09.2008.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu.

Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu ul. Mennicza, 2008-09-25/2008-09-25

Tempo gry: P'15, Sędzia: Robert Korpalski

Wyniki - runda 6

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klasa

Płeć

Rok ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

7

IV

Niżyński, Michał

0

1400

4c

M

1998

6,0

14,00

20,00

6

21,0

2

3

IV

Hołownia, Michał

0

1400

2c

M

2000

5,0

13,50

21,50

5

18,0

3

2

IV

Molenda, Mikołaj

0

1400

2a

M

2000

4,5

15,00

22,00

4

16,0

4

6

IV

Wilczak, Michał

0

1400

4c

M

1998

4,5

14,50

23,00

4

17,5

5

11

V

Iwaniak, Ignacy

0

1200

4b

M

1998

4,0

15,50

23,50

4

15,0

6

1

II

Hołownia, Aleksandra

0

1600

5b

K

1997

4,0

14,50

23,50

4

15,0

7

4

IV

Wilczak, Rafał

0

1400

3b

M

1999

4,0

14,00

22,50

4

14,0

8

8

IV

Rządkowski, Andrzej

0

1400

5a

M

1997

4,0

13,00

19,00

4

15,0

9

13

 

Kijak, Kacper

0

1000

5a

M

 

4,0

12,50

18,00

4

13,0

10

10

V

Pei, Yu

0

1200

5b

M

1995

4,0

10,50

15,50

4

13,0

10

14

 

Kwaśnik, Agnieszka

0

1000

3a

K

 

4,0

10,50

15,50

4

13,0

12

9

IV

Starościak, Adrian

0

1400

3c

M

1999

3,5

16,50

24,50

3

16,5

13

5

IV

Kośka, Michał

0

1400

2a

M

2000

3,5

15,00

22,50

3

15,0

14

26

V

Rajzer, Przemysław

0

1200

6c

M

1996

3,0

14,50

21,00

3

11,0

15

25

 

Potoczny, Jarosław

0

1000

6a

M

 

3,0

13,00

18,00

3

10,0

16

21

 

Maciuk, Michał

0

1000

3b

M

 

3,0

13,00

17,50

3

10,0

17

31

 

Ladra, Mariusz

0

1000

3a

M

 

3,0

12,00

17,00

2

10,5

18

27

 

Orlita, Kalina

0

1000

5a

K

 

3,0

11,50

17,50

2

10,5

19

29

 

Roesler, Mateusz

0

1000

6a

M

 

3,0

11,50

16,50

3

9,0

20

17

 

Niemczyk, Przemysław

0

1000

3c

M

 

3,0

11,00

16,00

3

10,0

21

32

 

Stankiewicz, Ilona

0

1000

4a

K

 

3,0

10,50

15,50

3

9,0

22

20

 

Szermach, Paulina

0

1000

5b

K

 

2,5

12,00

17,00

2

9,5

23

22

 

Przybylski, Dominik

0

1000

4b

M

1998

2,5

11,00

16,00

2

8,0

24

16

 

Wilczyński, Filip

0

1000

3a

M

 

2,5

10,00

14,00

2

6,5

25

18

 

Drozd, Katarzyna

0

1000

4a

K

 

2,5

8,00

13,00

2

6,0

26

33

 

Zatorska, Michalina

0

1000

6a

K

 

2,0

13,50

21,50

1

10,0

27

12

V

Miszkieło, Bartosz

0

1200

1b

M

2001

2,0

9,50

15,00

2

8,0

28

19

 

Oziewicz, Milena

0

1000

4a

K

 

2,0

8,50

14,00

2

7,0

29

15

 

Wojtkowiak, Adrianna

0

1000

3c

K

 

1,5

11,50

16,00

0

4,0

30

30

 

Kapusta, Mateusz

0

1000

1c

M

 

1,5

11,00

16,00

0

5,5

31

24

 

Żyława, Katarzyna

0

1000

3b

K

 

1,5

9,50

14,50

0

4,0

32

23

 

Matczak, Maciej

0

1000

1c

M

 

1,5

9,00

15,50

0

2,5

33

28

 

Gawrońska, Wiktoria

0

1000

2a

K

 

1,0

9,00

13,50

0

4,0

 
 

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.