Artykuły

Drukuj

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu, 25.09.2008.

Robert Korpalski
-
Kategoria: Historia i osiągnięcia
-
Utworzono: sobota, 15, sierpień 2015 14:34
-
Odsłony: 5330

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu, 25.09.2008.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu.

Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu ul. Mennicza, 2008-09-25/2008-09-25

Tempo gry: P'15, Sędzia: Robert Korpalski

Wyniki - runda 6

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klasa

Płeć

Rok ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

7

IV

Niżyński, Michał

0

1400

4c

M

1998

6,0

14,00

20,00

6

21,0

2

3

IV

Hołownia, Michał

0

1400

2c

M

2000

5,0

13,50

21,50

5

18,0

3

2

IV

Molenda, Mikołaj

0

1400

2a

M

2000

4,5

15,00

22,00

4

16,0

4

6

IV

Wilczak, Michał

0

1400

4c

M

1998

4,5

14,50

23,00

4

17,5

5

11

V

Iwaniak, Ignacy

0

1200

4b

M

1998

4,0

15,50

23,50

4

15,0

6

1

II

Hołownia, Aleksandra

0

1600

5b

K

1997

4,0

14,50

23,50

4

15,0

7

4

IV

Wilczak, Rafał

0

1400

3b

M

1999

4,0

14,00

22,50

4

14,0

8

8

IV

Rządkowski, Andrzej

0

1400

5a

M

1997

4,0

13,00

19,00

4

15,0

9

13

 

Kijak, Kacper

0

1000

5a

M

 

4,0

12,50

18,00

4

13,0

10

10

V

Pei, Yu

0

1200

5b

M

1995

4,0

10,50

15,50

4

13,0

10

14

 

Kwaśnik, Agnieszka

0

1000

3a

K

 

4,0

10,50

15,50

4

13,0

12

9

IV

Starościak, Adrian

0

1400

3c

M

1999

3,5

16,50

24,50

3

16,5

13

5

IV

Kośka, Michał

0

1400

2a

M

2000

3,5

15,00

22,50

3

15,0

14

26

V

Rajzer, Przemysław

0

1200

6c

M

1996

3,0

14,50

21,00

3

11,0

15

25

 

Potoczny, Jarosław

0

1000

6a

M

 

3,0

13,00

18,00

3

10,0

16

21

 

Maciuk, Michał

0

1000

3b

M

 

3,0

13,00

17,50

3

10,0

17

31

 

Ladra, Mariusz

0

1000

3a

M

 

3,0

12,00

17,00

2

10,5

18

27

 

Orlita, Kalina

0

1000

5a

K

 

3,0

11,50

17,50

2

10,5

19

29

 

Roesler, Mateusz

0

1000

6a

M

 

3,0

11,50

16,50

3

9,0

20

17

 

Niemczyk, Przemysław

0

1000

3c

M

 

3,0

11,00

16,00

3

10,0

21

32

 

Stankiewicz, Ilona

0

1000

4a

K

 

3,0

10,50

15,50

3

9,0

22

20

 

Szermach, Paulina

0

1000

5b

K

 

2,5

12,00

17,00

2

9,5

23

22

 

Przybylski, Dominik

0

1000

4b

M

1998

2,5

11,00

16,00

2

8,0

24

16

 

Wilczyński, Filip

0

1000

3a

M

 

2,5

10,00

14,00

2

6,5

25

18

 

Drozd, Katarzyna

0

1000

4a

K

 

2,5

8,00

13,00

2

6,0

26

33

 

Zatorska, Michalina

0

1000

6a

K

 

2,0

13,50

21,50

1

10,0

27

12

V

Miszkieło, Bartosz

0

1200

1b

M

2001

2,0

9,50

15,00

2

8,0

28

19

 

Oziewicz, Milena

0

1000

4a

K

 

2,0

8,50

14,00

2

7,0

29

15

 

Wojtkowiak, Adrianna

0

1000

3c

K

 

1,5

11,50

16,00

0

4,0

30

30

 

Kapusta, Mateusz

0

1000

1c

M

 

1,5

11,00

16,00

0

5,5

31

24

 

Żyława, Katarzyna

0

1000

3b

K

 

1,5

9,50

14,50

0

4,0

32

23

 

Matczak, Maciej

0

1000

1c

M

 

1,5

9,00

15,50

0

2,5

33

28

 

Gawrońska, Wiktoria

0

1000

2a

K

 

1,0

9,00

13,50

0

4,0