sobota 24 Sie 2019

Artykuły

Drukuj

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu, 22.09.2008.


Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu, 22.09.2008.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu

SP nr 12 Wrocław, ul. Janiszewskiego 14 (MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5)

2008-09-22/2008-09-22, Tempo gry: P'15, Sędzia: Robert Korpalski

Wyniki - runda 6


M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klasa

Płeć

Rok ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

II

Gajdamowicz, Patrick

0

1800

5b

M

1997

6,0

15,00

23,00

6

21,0

2

3

III

Łotocki, Mikołaj

0

1600

6b

M

1996

5,0

15,50

24,50

5

19,0

3

5

IV

Głowacki, Marcin

0

1400

6b

M

1996

4,5

12,00

18,00

4

15,5

4

2

II

Sękowska, Helena

0

1600

3b

K

1999

4,0

16,00

23,00

4

17,0

5

8

V

Małolepszy, Piotr

0

1200

5c

M

1997

4,0

14,50

21,00

4

16,0

6

6

IV

Ferens, Magdalena

0

1250

4a

K

1998

4,0

12,50

21,00

4

14,0

7

7

V

Wawrzyniak, Patryk

0

1200

3a

M

 

4,0

11,50

17,50

4

13,0

7

13

 

Ołbińska, Hanna

0

1000

3a

K

 

4,0

11,50

17,50

4

13,0

9

16

 

Jarmakowicz, Jan

0

1000

5c

M

 

3,5

14,00

21,00

3

12,5

10

23

 

Góra, Dominik

0

1000

5a

M

 

3,5

9,50

15,50

3

12,0

11

20

 

Winnicki, Tymoteusz

0

1000

4a

M

 

3,0

15,00

23,00

3

11,0

12

14

 

Marcjasz, Bartosz

0

1000

5b

M

 

3,0

12,00

18,50

3

10,0

13

18

 

Trypka, Krzysztof

0

1000

6c

M

 

3,0

12,00

18,00

3

8,0

14

17

 

Trypka, Joanna

0

1000

3b

K

 

3,0

11,50

17,50

3

11,0

15

24

 

Burtowski, Damian

0

1000

4a

M

 

3,0

11,50

17,50

3

9,0

16

25

 

Żelechowski, Michał

0

1000

2c

M

 

3,0

10,00

15,00

3

9,0

17

9

 

Wojtanowicz, Kinga

0

1000

5c

K

 

2,5

12,50

18,50

2

11,5

18

19

 

Płuszczewska, Marta

0

1000

5b

K

 

2,5

12,00

17,50

2

10,5

19

26

 

Ziobro, Wiktor

0

1000

3a

M

 

2,0

13,00

19,50

2

8,0

20

10

 

Borowski, Marcin

0

1000

5a

M

 

2,0

10,50

15,50

1

8,0

21

11

 

Chmielewski, Kamil

0

1000

1b

M

 

2,0

10,00

14,00

2

5,0

22

12

 

Krzyszczuk, Natalia

0

1000

2c

K

 

2,0

9,50

13,00

2

5,0

23

22

 

Szymańska, Kinga

0

1000

5a

K

 

2,0

7,50

10,50

1

6,5

24

15

 

Malicki, Maksym

0

1000

1b

M

 

1,5

10,00

15,50

1

5,5

25

21

 

Lemieszek, Aleksandra

0

1000

2c

K

 

1,0

8,50

13,00

1

2,0

26

4

IV

Rudnicki, Szymon

0

1400

6c

M

1996

0,0

9,00

13,50

0

0,0

 
 

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.