Artykuły

Drukuj

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu, 22.09.2008.

Robert Korpalski
-
Kategoria: Historia i osiągnięcia
-
Utworzono: sobota, 15, sierpień 2015 14:54
-
Odsłony: 5449

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu, 22.09.2008.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu

SP nr 12 Wrocław, ul. Janiszewskiego 14 (MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5)

2008-09-22/2008-09-22, Tempo gry: P'15, Sędzia: Robert Korpalski

Wyniki - runda 6


M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klasa

Płeć

Rok ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

II

Gajdamowicz, Patrick

0

1800

5b

M

1997

6,0

15,00

23,00

6

21,0

2

3

III

Łotocki, Mikołaj

0

1600

6b

M

1996

5,0

15,50

24,50

5

19,0

3

5

IV

Głowacki, Marcin

0

1400

6b

M

1996

4,5

12,00

18,00

4

15,5

4

2

II

Sękowska, Helena

0

1600

3b

K

1999

4,0

16,00

23,00

4

17,0

5

8

V

Małolepszy, Piotr

0

1200

5c

M

1997

4,0

14,50

21,00

4

16,0

6

6

IV

Ferens, Magdalena

0

1250

4a

K

1998

4,0

12,50

21,00

4

14,0

7

7

V

Wawrzyniak, Patryk

0

1200

3a

M

 

4,0

11,50

17,50

4

13,0

7

13

 

Ołbińska, Hanna

0

1000

3a

K

 

4,0

11,50

17,50

4

13,0

9

16

 

Jarmakowicz, Jan

0

1000

5c

M

 

3,5

14,00

21,00

3

12,5

10

23

 

Góra, Dominik

0

1000

5a

M

 

3,5

9,50

15,50

3

12,0

11

20

 

Winnicki, Tymoteusz

0

1000

4a

M

 

3,0

15,00

23,00

3

11,0

12

14

 

Marcjasz, Bartosz

0

1000

5b

M

 

3,0

12,00

18,50

3

10,0

13

18

 

Trypka, Krzysztof

0

1000

6c

M

 

3,0

12,00

18,00

3

8,0

14

17

 

Trypka, Joanna

0

1000

3b

K

 

3,0

11,50

17,50

3

11,0

15

24

 

Burtowski, Damian

0

1000

4a

M

 

3,0

11,50

17,50

3

9,0

16

25

 

Żelechowski, Michał

0

1000

2c

M

 

3,0

10,00

15,00

3

9,0

17

9

 

Wojtanowicz, Kinga

0

1000

5c

K

 

2,5

12,50

18,50

2

11,5

18

19

 

Płuszczewska, Marta

0

1000

5b

K

 

2,5

12,00

17,50

2

10,5

19

26

 

Ziobro, Wiktor

0

1000

3a

M

 

2,0

13,00

19,50

2

8,0

20

10

 

Borowski, Marcin

0

1000

5a

M

 

2,0

10,50

15,50

1

8,0

21

11

 

Chmielewski, Kamil

0

1000

1b

M

 

2,0

10,00

14,00

2

5,0

22

12

 

Krzyszczuk, Natalia

0

1000

2c

K

 

2,0

9,50

13,00

2

5,0

23

22

 

Szymańska, Kinga

0

1000

5a

K

 

2,0

7,50

10,50

1

6,5

24

15

 

Malicki, Maksym

0

1000

1b

M

 

1,5

10,00

15,50

1

5,5

25

21

 

Lemieszek, Aleksandra

0

1000

2c

K

 

1,0

8,50

13,00

1

2,0

26

4

IV

Rudnicki, Szymon

0

1400

6c

M

1996

0,0

9,00

13,50

0

0,0