wtorek 25 Cze 2019
Drukuj

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - III turniej, Wrocław 22.06.2019

OMWW dzisiejszym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży rozgrywanym tradycyjnie w gościnnym Hetmanie wystartowało 35 uczestników. W grupie A (do lat 14) zwyciężył Michał Demski (Polonia) ze 100% wynikiem przed Mateuszem Uhrynem i Krzysztofem Ślęczką (obaj Śródmieście) i Julią Samol (Wieniawa Leszno). Najlepszą zawodniczką Śródmieścia była Daria Łuniewska, która zajęła 5. miejsce. W najliczniej obsadzonej grupie B (do lat 11) triumfowali Łukasz Uhryn przed Wojtkiem Nagłym (obaj Śródmieście) i Jakubem Demskim (Polonia). Najlepszą zawodniczką była Maja Popczyńska (Śródmieście), która zajęła 4. miejsce. W najmłodszej grupie C (do lat 9) bezapelacyjnie najlepsza była Sandra Klintsevich ze 100% wynikiem przed Adamem Pawlikiem (oboje Śródmieście) i Tymonem Jankowiakiem (Wieniawa Leszno).
Gratulacje dla zwycięzców i już zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się w sobotę 7 września!
Serwisy turniejowe:        grupa A (do lat 14),        grupa B (do lat 11),        grupa C (do lat 9).

Czytaj więcej: Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - III turniej, Wrocław 22.06.2019

Drukuj

34. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka, 15-18.06.2019

Mistrz Czesław Błaszczak, 1978. Zdjęcie z archiwum Andrzeja Filipowicza.

W tegorocznym Memoriale Mistrza Czesława Błaszczaka wystąpiło 103 uczestników.
W najsilniejszej grupie D (open) zwyciężył Maciej Korpalski przed Adamem Kawalerem (obaj Śródmieście) i Maurycym Żerebcem, a najlepszą zawodniczką była Martyna Jędrzejko (oboje Polonia).
W grupie C (do lat 16) najlepszy okazał się Tymon Jaworski (Polonia) przed Bartoszem Kuską (Rokita Brzeg Dolny) i Ryszardem Bochenkiem (Giecek Radków), najlepszą zawodniczką była Justyna Łochina (Kopernik).
W grupie B (do lat 11) wygrał Szczepan Wilgosz (Parnas Oława) przed Łukaszem Uhrynem (Śródmieście) i Tomaszem Janickim (Polonia), najlepsza wśród dziewcząt była Aliaksandra Klintsevich (Śródmieście).
W najmłodszej grupie A (do lat 8) zwyciężył Gabriel Karaszewski (Miedź Legnica) przed Kamilem Dobrowolskim (Śródmieście) i Adamem Matusiakiem (Rokita), najlepszą dziewczynką była Katarzyna Tkacz (Jelonka Jelenia Góra).
Gratulacje dla zwycięzców, wszystkich uczestników i organizatorów!

Serwisy turniejowe: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D.

ZDJĘCIA

Czytaj więcej: 34. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka, 15-18.06.2019

Drukuj

Obóz letni, Sokołowsko, 2-12.07.2019.

Sokołowsko 2018. Komunikat.docx
Komunikat.pdf
Serwis turniejowy - lista uczestników.
Zapisy na obóz szachowy w Sokołowsku zostały zakończone (2 ostatnie wolne miejsca, następni - lista rezerwowa). :woohoo:
Mamy obecnie 43 uczestników. B)
Sokołowsko 2018.W ośrodku Radosno po remoncie wszystkie pokoje mają już swoje łazienki.:lol:

Pozdrawiam
Anna Domaradzka-Żyła

OBÓZ SZACHOWY – Sokołowsko 2019

Czytaj więcej: Obóz letni, Sokołowsko, 2-12.07.2019.

Drukuj

Dwa srebrne medale na Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików, Wrocław, 7-9.06.2019.

MMM lubuskie i dolnośląskieW dniach 7 - 9 czerwca odbył się najważniejszy turniej dla zawodników 8-, 9- i 10-letnich, na którym znakomicie spisali się Aliaksandra KLINTSEVICH i Mateusz UHRYN zajmując drugie miejsca!

Serwisy turniejowe:

MMM lubuskie i dolnośląskieNasi zawodnicy zajeli następujące miejsca: 2. Aliaksandra Klintsevich 5,0 pkt. (norma na I kategorię!), 17. Alicja Szreter 1,0 pkt., 2. Mateusz Uhryn 5,0 pkt., 12. Marek Szreter 4,0 pkt., 14. Kamil Dobrowolski 3,5 pkt., 16. Łukasz Uhryn 3,0 pkt., 17. Krzysztof Nagły 3,0 pkt., 21. Eryk Krawczyk 2,5 pkt.,   24. Piotr Sambor 2,0 pkt.

MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 lat) W SZACHACH

Wrocław, 7-9.06.2019

Czytaj więcej: Dwa srebrne medale na Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików, Wrocław, 7-9.06.2019.

Drukuj

OMW do lat 6,7 i 8, MDK Śródmieście, 8.06.2019.

OMWW MDK Śródmieście Wrocław rozegrany został 3 turniej z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla dzieci do lat 6, 7 i 8.
W grupie D zwyciężyli: Jakub Romero-Sobas (WKSz HETMAN) - 7,0 pkt. (komplet!) i Milena Regner (Sekcja Szachowa Ziębickie Orły - Ziębice) - 5,0 pkt.
Grupa E - 1 miejsce - Adam Matusiak (KS Rokita Brzeg Dolny) - 5,0 pkt. i Sara Świdzińska (Przedszkole Na Orlej Polanie w Ziębicach) - 3,0 pkt.
W grupie F najlepsi byli: Piotr Babij (WKSz HETMAN) - 5,0 pkt. (komplet!) i Łucja Kraszewska (MDK Śródmieście) - 2,0 pkt.
Serwisy turniejowe:
- Grupa D (do lat 8) - 20 zawodników - lista startowa D - wyniki D,
- Grupa E (do lat 7) - 15 zawodników - lista startowa E - wyniki E,
- Grupa F (do lat 6) - 9 zawodników - lista startowa F - wyniki F.
Serwisy turniejowe są uaktualnione, bo awaria programu ChessArbiter została naprawiona.

Czytaj więcej: OMW do lat 6,7 i 8, MDK Śródmieście, 8.06.2019.

Drukuj

27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - wszystkie turnieje


Serwisy turniejowe do lat 6, 7, 8:


1 turniej - 23.02.2019r.: Grupa D (8 lat)Grupa E (7 lat)Grupa F (6 lat)
2 turniej - 30.03.2019r.: Grupa D (8 lat)Grupa E (7 lat)Grupa F (6 lat).
3 turniej -
4 turniej -
5 turniej -

Serwisy turniejowe do lat 9, 11, 14:

1 turniej - 30.03.2019r.: Grupa A (14 lat)Grupa B (11 lat)Grupa C (9 lat).
2 turniej - 27.04.2019r.: Grupa A (14 lat)Grupa B (11 lat)Grupa C (9 lat).
3 turniej -
4 turniej -
5 turniej -

Drukuj

Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7, Wrocław, 25.05.2019.


Szachowe Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 na 2019 r.
Na najwyższym stopniu (na zdjęciu po lewej) mistrzyni Dolnego Śląska dziewcząt do lat 7 - Michalinka Popczyńska. Brawo!

https://chessmanager.com/pl/tournaments/4802796933087232/
https://chessmanager.com/pl/tournaments/5735920957390848

ZDJĘCIA



Czytaj więcej: Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7, Wrocław, 25.05.2019.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.