Artykuły
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 45 we Wrocławiu, 6.10.2008
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 45 we Wrocławiu, 6.10.2008.
Mistrzostwa SP 45 Wrocław Szkoła Podstawowa nr 45 Wrocław, ul. Krajewskiego 1 (MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5) 2008-10-06/2008-10-06, Tempo gry: P'10, Sędzia: Robert Korpalski |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wyniki końcowe - runda 6 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnio na Forum
-
- TOP turnieje
- 1 dzień 18 godzin ago
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 6 dni 7 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 1 tydzień 4 godzin ago
-
- III liga juniorów
- 1 tydzień 6 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 1 tydzień 17 godzin ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 1 dzień ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 1 dzień ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Ligi seniorów
- 3 tygodni 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wałbrzych 13-20.04.2024
-
Złota Iglica - Grupa C (Pierwszy Krok), 2.05.2024.
-
Złota Iglica Grupa B (Drugi Krok - rankingi 1250-1700), 4-5.05.2024
-
Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.
-
Srebro w IV lidze! III i IV ligi juniorów, Kłodzko 5-7.04.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra