wtorek 17 Wrz 2019

Artykuły

Drukuj

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu, 30.09.2008.


Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu, 30.09.2008.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, ul. Sempołowskiej (MDK Śródmieście Wrocław ul. Dubois 5)

2008-09-30/2008-09-30, Tempo gry: P'10, Sędzia: Robert Korpalski

Wyniki - runda 5

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klasa

Płeć

Rok ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

3

III

Woźniak, Adam

0

1600

3c

M

2000

5,0

10,00

16,50

5

15,0

2

2

II

Korpalska, Joanna

0

1600

6a

K

1996

4,0

11,00

17,50

4

14,0

3

1

II

Korpalski, Maciej

0

1800

4d

M

1998

4,0

9,50

16,50

4

13,0

4

6

IV

Rzepecki, Mateusz

0

1400

3c

M

1999

4,0

8,50

14,00

4

12,0

5

7

IV

Chęciński, Mateusz

0

1400

2a

M

2000

4,0

8,00

14,00

4

12,0

6

8

IV

Ziemięcki, Dawid

0

1400

3a

M

1999

4,0

8,00

13,50

4

13,0

7

32

 

Dąbrowski, Piotr

0

1000

1b

M

 

4,0

6,50

10,50

4

11,0

8

19

 

Szymczyk, Wiktor

0

1000

4b

M

 

3,0

10,00

17,00

3

10,0

9

5

IV

Grosel, Mikołaj

0

1400

6c

M

1996

3,0

9,00

14,50

3

11,0

10

9

V

Piekarska, Barbara

0

1100

4d

K

1998

3,0

9,00

14,50

3

10,0

11

34

 

Szurlej, Dominik

0

1000

6a

M

 

3,0

8,50

14,00

3

9,0

12

23

 

Szachno, Łukasz

0

1000

6c

M

 

3,0

8,50

12,50

3

10,0

13

27

 

Mikluszka, Przemysław

0

1000

4c

M

 

3,0

7,00

12,00

3

9,0

14

26

 

Kubiszewski, Paweł

0

1000

4b

M

 

3,0

6,50

12,50

3

8,0

15

31

 

Chalecki, Wit

0

1000

6d

M

 

3,0

6,00

11,00

3

9,0

16

28

 

Słowik, Monika

0

1000

6b

K

 

2,5

8,50

15,50

2

7,5

17

11

 

Broński, Filip

0

1000

6b

M

 

2,5

8,50

14,00

2

8,5

18

13

 

Kilian, Wojciech

0

1000

4c

M

 

2,5

5,00

8,00

2

5,5

19

25

 

Filarowski, Antoni

0

1000

2b

M

 

2,0

8,00

14,00

2

7,0

20

4

III

Fedak, Aleksandra

0

1400

6a

K

1996

2,0

7,50

13,50

2

6,0

21

17

 

Zabówka, Ewa

0

1000

6c

K

 

2,0

7,50

10,50

2

5,0

22

30

 

Zięba, Maciej

0

1000

4d

M

 

2,0

7,00

12,00

2

6,0

23

10

 

Heimrath, Helena

0

1000

2b

K

 

2,0

6,50

11,00

2

6,0

24

15

 

Zaród, Andrzej

0

1000

1c

M

 

2,0

6,50

11,00

2

4,0

25

18

 

Goldberg, Krzysztof

0

1000

2c

M

 

2,0

6,00

10,50

2

5,0

26

22

 

Czapla, Aleksander

0

1000

1b

M

 

1,5

7,00

12,50

1

4,5

27

20

 

Rutz, Stanisław

0

1000

1a

M

 

1,5

7,00

10,50

1

4,0

28

21

 

Gawęcka, Maria

0

1000

1c

K

 

1,5

6,50

12,00

1

4,5

29

16

 

Majer, Adrianna

0

1000

6b

K

 

1,5

6,00

10,00

1

4,5

30

12

 

Kresali, Kamila

0

1000

2c

K

 

1,5

5,50

10,00

1

4,0

31

29

 

Kopczewski, Kamil

0

1000

2c

M

 

1,5

3,50

7,50

1

2,0

32

14

 

Kolendowicz, Julia

0

1000

1b

K

 

1,0

8,00

12,00

1

4,0

33

33

 

Majewski, Dorian

0

1000

1a

M

 

0,5

5,50

10,00

0

1,0

34

24

 

Janelli, Zuzanna

0

1000

3c

K

 

0,0

6,00

10,00

0

0,0

 

 

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.