piątek 03 Lip 2020

START

Drukuj

Ekstraliga Juniorów' 2019

 W Ustroniu Jaszowcu zakończyły się rozgrywki Ekstraligi Juniorów. 

TRANSMISJA :: WYNIKI

Nasza drużyna zajęła 8. miejsce utrzymując się w ekstralidze.
Indywidualnie na 5. szachownicy Zofia Frej z wynikiem 6,5/9 zajęła 1-2. miejsce, wypełniła normę na tytuł mistrzyni i zyskała 87 pkt. ELO! Franciszek Sernecki na 2. szachownicy z wynikiem 5,5/9  podzielił 2-4 miejsce i wypełnił kolejną normę kandydacką. Gratulacje!

W rundzie 6. i 7. ponieslismy wysokie porazki w wyniku ktorych spadlismy na 8. miejsce.
Najwiecej punktow jak dotad zdobyli: Zosia Frej 5,5 z 7, Franek Sernecki 5,0 z 7, Oliwia Scisla i Mikolaj Wieczorek po 2,0 z 6 oraz Adam Halhoul 1,5 z 6.

W kolejnych dwóch rundach padły bardzo dobre wyniki: remis w derbowym pojedynku z liderem 3:3 i wygrana 4,5:1,5 z Polonią Warszawa. Na półmetku Śródmieście zajmuje 6. miejsce dzieląc 4-7. z tą samą ilością punktów meczowych.
Indywidualnie najskuteczniejsi są Franek Sernecki 4,5 z 5 i Zosia Frej 4 z 5. Na podkreślenie zasługują też dwa kolejne zwycięstwa Oliwki Ścisłej w 4. i 5. rundzie.

W pierwszych  trzech rundach nasi wygrali jeden mecz i dwa przegrali, zajmują 7. miejsce. Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli: Franciszek Sernecki - 2,5 pkt. oraz Zofia Frej i Mikołaj Wieczorek - po 2,0 pkt.
Nasza drużyna występuje w składzie: Krzysztof Łukasiewicz, Franciszek Sernecki, Mateusz Bednarczyk, Mikołaj Wieczorek, Adam Halhoul, Zofia Frej, Zofia Kulczycka, Oliwia Ścisła.
.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.