Artykuły
Mistrzostwa Wrocławia Szkół, Hala Stulecia, 18-19.11.2019.
Komunikat.
Wrocławskie Szkolne Igrzyska Dzieci 2019 - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_5919/
Wrocławskie Szkolne Igrzyska Młodzieży - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_5335/
Wrocławska Szachowa Licealiada 2019 - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_5336/
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
MISTRZOSTW WROCŁAWSKICH IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADY W SZACHACH W 2019/2020
O PUCHAR PREZESA ZARZĄDU WP HALA LUDOWA
I. Organizator
Wrocławski SZS, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o,
II. Termin i miejsce
Zawody odbędą się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia w dniach:
18.11.2019 r. Igrzyska Dzieci (klasy I-VI szkół podstawowych)
19.11.2019 r. Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII szkół podstawowych )
19.11.2019 r. Licealiada
Turnieje odbędą się wg następującego scenariusza:
9,00 – 9,15 potwierdzenie zgłoszeń
9,30 otwarcie zawodów
9,35 początek I rundy
ok. 14,00 zakończenie zawodów
III.Uczestnictwo i regulamin
W zawodach szkoły startują wg zgłoszeń, prawo startu w finałach dolnośląskich mają trzy pierwsze zespoły z Mistrzostw Wrocławia.
(Szkoły, które zakwalifikują się do finału dolnośląskiego zgłoszenie przesyłają do SZS Dolny Śląsk w systemie SRS).
Reprezentacja składa się z 4 osób w odpowiednich rocznikach: 3 chłopców na szachownicach I, II i III i 1 dziewczynki na szachownicy IV. Zgodnie z regulamin istnieje możliwość zamiany chłopca na dziewczynkę na szachownicach I – III. Na zawody można zabrać rezerwowego zawodnika.
Obowiązujące roczniki :
-Igrzyska Dzieci ( 2007 i młodsi )
-Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( 2005-2006)
-Licealiada ( 2000 i młodsi )
Regulamin zawarty w Kalendarzu Imprez SZS Dolny Śląsk na rok 2019/2020.
UWAGA!!! ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW W KAŻDEJ KATEGORII DO DNIA 10.11.2019,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 18 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 11 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 12 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 45 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.