START
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - 9,11,14 - klasyfikacja końcowa
Zakończyły się Otwarte Mistrzostwa Wrocławia młodzieży do lat 14, 11 i 9 (wyniki końcowe powyżej). W ostatnim turnieju zagrało 43 osoby. W poszczególnych grupach zwyciężyli:
w grupie A (do lat 14) - Tomasz Janicki (Polonia) i Olga Kraszewska (Śródmieście)
w grupie B (do lat 11) - Łukasz Uhryn i Sandra Klintsevich (oboje Śródmieście)
w grupie C (do lat 9) - Wojciech Pelczarski (Hetman) i Alicja Wołoncewicz (Wrocław)
Wielkie gratulacje dla zwycięzców turniejów, medalistów cyklu OMW i wszystkich uczestników!
Zapraszam na piąty (i ostatni w tym roku!) turniej z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży, który odbędzie się w sobotę 28.11.2020.
Z powodu pandemii nastąpiły w nim pewne ważne zmiany:
grupa do lat 9 zagra tradycyjnie od 10:00 (zapisy 9:30-9:45),
ale grupy do lat 11 i 14 zagrają od 15:00 (zapisy 14:30-14:45).
Zakończenie grupy do lat 9 (w tym wręczenie pucharów i medali OMW 2020) ok. 13:00-13:30.
Zakończenie grup do lat 11 i 14 (w tym wręczenie pucharów i medali OMW 2020) ok. 18:30-19:00.
Miejsce rozgrywek bez zmian - klub HETMAN, ul.Św.Antoniego 31 b.
Link na zgłoszenie do: grupa A (do lat 14), grupa B (do lat 11), grupa C (do lat 9).
Do zobaczenia na turnieju.
Wiesław Janocha
Ostatnio na Forum
-
- TOP turnieje
- 2 dni 3 godzin ago
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 6 dni 16 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 1 tydzień 13 godzin ago
-
- III liga juniorów
- 1 tydzień 14 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 1 dzień ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 1 dzień ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Ligi seniorów
- 3 tygodni 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 30 gości oraz 2 użytkowników.
- WieslawJ
- TatoAdama
Turnieje
-
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wałbrzych 13-20.04.2024
-
Złota Iglica - Grupa C (Pierwszy Krok), 2.05.2024.
-
Złota Iglica Grupa B (Drugi Krok - rankingi 1250-1700), 4-5.05.2024
-
Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.
-
Srebro w IV lidze! III i IV ligi juniorów, Kłodzko 5-7.04.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra