piątek 29 Mar 2024

START

Drukuj

Mistrzostwa Polski do lat 10 - Michalina Popczyńska i Adam Gibała zdobyli awans do finałów w 2022 roku!

W nadmorskiej Jastrzębiej Górze dobiegły końca przesunięte Mistrzostwa Polski do lat 10 w grupie chłopców, w których reprezentowało nas dwóch zawodników: Kamil Dobrowolski oraz Adam Gibała.
Adam zdobył 5,5 pkt. w 9 partiach,  zajął 17. miejsce oraz 5. w młodszym roczniku dzięki czemu wywalczył awans do MP10 w 2022 roku! Brawo!
Kamil zdobył 5 pkt. zajął 26. miejsce i zyskał 27 pkt. rankingu ELO. Gratulacje!

Transmisja partii
Strona mistrzostw
Wyniki

W Jastrzębiej Górze zakończyły się Mistrzostwa Polski do lat 10 - grupa dziewcząt. Nasz klub reprezentowała
Michalina Popczyńska, która w 9 partiach zdobyła 6 punktów i zajęła 9. miejsce. Dzięki temu wynikowi zdobyła awans do przyszłorocznych MP10. Warto też dodać, że Michalina zrobiła normę na I kategorię z 8 partii. Gratulacje!