Grafik zajęć 2017/18
SZACHY |
||||
Szachy |
A. Bożek
|
poniedziałek - początk. |
13.30 – 15.00 |
SP nr 84 s.1/23 |
wtorek |
16.15 - 18.30 |
SP nr 17 s.25 |
||
środa |
13.40 – 15.55 |
SP nr 46 s.47 |
||
czwartek |
15.45 – 19.30 |
MDK s.13 |
||
sobota |
10.00 – 13.00 |
MDK s.13 |
||
Szachy |
P. Dobrowolski |
poniedziałek |
16.30 – 19.00 |
MDK s.13 |
wtorek |
16.15 – 18.15 |
MDK s.foto |
||
środa |
16.30 – 18.45 |
MDK s.2 |
||
Szachy |
A. Domaradzka -Żyła |
wtorek |
13.15 – 16.15 |
SP nr 44 s.15 |
czwartek |
13.30 – 15.15 |
SP nr 107 s.25 |
||
czwartek |
15.30 – 17.30 |
SP nr 1 s.42 |
||
Szachy |
W. Janocha |
poniedziałek |
12.45 – 15.20 |
SP 83 s.206 |
wtorek |
12.45 – 15.20 |
SP 108 s.24 |
||
wtorek |
16.30 – 19.45 |
MDK s.13 |
||
środa |
14.25 – 16.05 |
SP 63 s.14 |
||
środa |
16.45 – 19.15 |
MDK s.13 |
||
piątek |
16.45 - 19.15 |
MDK s.13 |
||
piątek |
16.45 – 19.15 |
MDK s.13 |
||
Szachy |
R. Korpalski
gr. pocz. 14.15-15.45 gr. zaaw. 16.00-18.00 |
poniedziałek |
16.00 – 19.00 |
SP nr 12 s.12 |
wtorek |
14.15 – 18.00 |
SP nr 12 s.12 |
||
środa |
14.15 – 18.00 |
SP nr 91 s.31 |
||
czwartek |
14.45 – 18.30 |
SP nr 45 s.4 |
||
Szachy |
K. Krupa |
poniedziałek |
16.00-19.00 |
SP nr 76 s.8 |
wtorek |
15.30-18.30 |
SP nr 9 |
||
środa |
14.00 -17.00 |
SP nr 67 |
||
czwartek |
16.00 – 20.00 |
MDK s.7 |
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 18 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 11 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 12 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.