poniedziałek 09 Gru 2019

START

Drukuj

XI Rodzinny Turniej Szachowy, 25.01.2020.

X Turniej Rodzinny w MDK Śródmieście.Zapraszamy na XI RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY, który odbędzie się 25.01.2020 w MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.

Serwis turniejowy i zgłoszenia

Komunikat:

Czytaj więcej: XI Rodzinny Turniej Szachowy, 25.01.2020.

Drukuj

Obóz zimowy, Lewin Kłodzki, 15-22.02.2020.

Obóz zimowy w Lewinie Kłodzkim.
Zapraszamy - 15-22.02.2020.

Oferta.

Kadra trenerska: Anna Domaradzka-Żyła, Janusz Żyła, Piotr Dobrowolski i Michał Dzikowski.

Zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Szachowe Mikołajki na Stadionie Wrocław, 1.12.2019.

SZACHOWE MIKOŁAJKI

NA STADIONIE WROCŁAW 2019

 Serwis turniejowy.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Czytaj więcej: Szachowe Mikołajki na Stadionie Wrocław, 1.12.2019.

Drukuj

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - ostatnie turnieje - 30.11.2019.

Zakończyły się 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia młodzieży w szachach.
W ostatnim turnieju rozegranym w sobotę 30 listopada w grupach starszych wystartowała rekordowa liczba uczestników - 46!
W grupie A (do lat 14) - 15 uczestników - najlepsze było rodzeństwo Maximilian i Alexandra Glowiak, którzy zgromadzili po 5,5 pkt. w 7 partiach i wyprzedzili najlepszego zawodnika Śródmieścia Mateusza Uhryna - 5 pkt.
W grupie B (do lat 11) - 13 uczestników - wygrał Wojciech Nagły - 6 pkt. przed Łukaszem Uhrynem (obaj Śródmieście) - 5 pkt. i Natalią Nakielną - 5 pkt.
W grupie C (do lat 9) bezapelacyjnie zwyciężył ze 100% wynikiem Eryk Krawczyk - 7 pkt. przed Sandrą Klintsevich (oboje Śródmieście) - 6 pkt. i Leonem Szulcem - 5 pkt.

Klasyfikacje końcowe: lat 6lat 7, lat 8lat 9lat 11lat 14

Mistrzami Wrocławia zostali: Daria Łuniewska i Krzysztof Ślęczka (oboje Śródmieście) w grupie do lat 14, Natalia Nakielna (Polonia) i Wojciech Nagły (Śródmieście) w grupie do lat 11, Sandra Klintsevich i Eryk Krawczyk (oboje Śródmieście) w grupie do lat 9, Milena Regner i Krystian Piechocki w grupie do lat 8, Aleksandra Alfawicka i Adam Matusiak w grupie do lat 7 oraz Sara Pawulska i Piotr Babij w grupie do lat 6. Gratulacje!

Czytaj więcej: 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - ostatnie turnieje - 30.11.2019.

Drukuj

Mateusz i Łukasz Uhryn nominowani w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na sportowca roku!

Mateusz i Łukasz zostali nominowani w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej Sportowiec Junior Roku - chłopcy https://gazetawroclawska.pl/p/kandydaci/sportowiec-roku%2C1005907/?groupId=58361.
Głosowanie będzie trwało do 11 grudnia do godz. 23.
Mateusz Uhryn - żeby zagłosować, wyślij SMS WJC.132 na numer 72355
Łukasz Uhryn - żeby zagłosować, wyślij SMS WJC.135 na numer 72355
Zasady głosowania smsem: koszt 2,46 zł z VAT.
Zachęcamy do oddania głosu na Mateusza i Łukasza!!!
Drukuj

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, Ustroń 9-16.11.2019.

W Ustroniu zakończyły się Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów czyli ostatni eliminacyjny turniej do przyszłorocznych finałów. Z szóstki naszych zawodników awans wywalczyli: Adam Halhoul C13, Maja Popczyńska D11 , Kamil  Dobrowolski C9. Gratulacje!

gramywszachy.pl/pmpj/

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.