START
Memoriał Adolfa Anderssena, Wrocław, 2-3.12.2017.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 6119
Strona turniejowa - http://chessinwroclaw.pl/
Serwis turniejowy - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6684/
Memoriał Adolfa Anderssena
2-3. grudnia 2017
Czytaj więcej: Memoriał Adolfa Anderssena, Wrocław, 2-3.12.2017.
Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej, MDK Śródmieście, 29.11-1.12.2017.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 7796
Wyniki - Igrzyska Dzieci - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7350/
Wyniki - IMS - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7371/
Wyniki - Licealiada - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7388/
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW
STREFY WROCŁAWSKIEJ IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY I LICEALIADY W SZACHACH
Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej, MDK Śródmieście, 29.11-1.12.2017.
XI Kongres dr Jana Zukertorta, 25.11.2017, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 8497
Serwisy turniejowe:
- Grupa A - do 18 lat (ur. w roku 1999 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5748/
- Grupa B - do 14 lat (ur. w roku 2003 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5749/
- Grupa C - do 11 lat (ur. w roku 2006 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5750/
- Grupa D - do 8 lat (ur. w roku 2009 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5751/
KOMUNIKAT:
Czytaj więcej: XI Kongres dr Jana Zukertorta, 25.11.2017, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.
OMW dla młodzieży - V turniej, Wrocław, 18.11.2017.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 8623
W ostatnim tegorocznym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieżydo lat 14, 11 i 9 wystartowało 32 uczestników. W poszczególnych grupach zwyciężyli:
A - Mikołaj Wieczorek (Śródmieście) ze 100% wynikiem 7/7!
B - Jakub Demski i Małgorzata Nagły (oboje Polonia Wrocław)
C - Mateusz Uhryn (Śródmieście) i Natalia Nakielna (Polonia).
Gratulacje!
Serwisy turniejowe:
Grupa A - do lat 14, Grupa B - do lat 11, Grupa C - do lat 9.
Po turnieju wiceprezes DZSzach Robert Korpalski wręczał puchary i medale zwycięzcom całego cyklu OMW 2017.
Mistrzami i medalistami Otwartych Mistrzostw Wrocławia zostali:
grupa A (do lat 14)
dziewczęta: 1.Darya Lunevskaya 2.Kornelia Paluch 3.Katarzyna Tomaszek (wszystkie Śródmieście)
chłopcy: 1.Michał Demski (Polonia) 2.Mateusz Bednarczyk 3.Bartosz Kebel (obaj Śródmieście)
grupa B (do lat 11)
dziewczęta: 1.Olga Kraszewska 2.Kinga Łupińska (obie Śródmieście) 3.Małgorzata Nagły (Polonia)
chłopcy: 1.Tymon Jaworski (Polonia) 2.Adam Halhoul (Śródmieście) 3.Jakub Demski (Polonia)
grupa C (do lat 9)
dziewczęta: 1.Natalia Nakielna (Polonia) 2.Maja Pastuszka (Wratislavia) 3.Maja Wieczorek (Polonia)
chłopcy: 1.Krzysztof Raczek (Polonia) 2.Łukasz Uhryn (Śródmieście) 3.Wojciech Nagły (Polonia)
Czytaj więcej: OMW dla młodzieży - V turniej, Wrocław, 18.11.2017.
Awans Marka Szretera i Mateusza Uhryna do finałów MPJ!
- Szczegóły
- Kategoria: Sukcesy
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 12319
W Jastrzębiej Górze występowali również: w tej samej grupie Kacper Kłys i Łukasz Uhryn, w grupie do lat 13 - Jan Kosior, a w grupie do lat 11 - Adam Halhoul i Marcel Łupiński. Naszymi zawodnikami opiekowali się trenerzy Robert Korpalski i Adam Bożek.
Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 9983
W Świdnicy 11.11.2017 rozegrane zostały V Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w szachach szybkich, czyli Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury.
Mistrzem Polski została ekipa MDK Śródmieście Wrocław!
Wielkie gratulacje dla Anny Domaradzkiej-Żyły i pozostałych zawodników reprezentujących nasz emdek!
Zdjęcia.
Grupa A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6492/
Grupa B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6493/
Grupa C - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6494/
Złoci medaliści: Mateusz Bednarczyk, Bartosz Mazurek, Anna Domaradzka-Żyła, Zofia Kulczycka, Kinga Łupińska, Olga Kraszewska, Krzysztof Kraszewski, Oliwia Ścisła, Michał Hołownia, Magdalena Kochańska, Radosław Zawada.
Wyniki Mistrzostw Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego:
|
Czytaj więcej: Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, Jastrzębia Góra, 11-17.11.2017.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 7660
Więcej artykułów…
- Mistrzostwa Wrocławia Szkół, 20-21.11.2017.
- Turniej Niepodległości, 11-12.11.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
- Drużynowe MDŚJ w szachach szybkich, Legnica, 28.10.2017.
- Makroregion juniorów, Kudowa Zdrój, 14-20.10.2017.
- Matlakow - Najer
- Brązowy medal Marka Szretera w Sebnitz!
- 25 OMW dla dzieci, 4 turniej, 14.10.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
- Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego, Żarów 30.09.-1.10.2017
- MDŚJ w szachach klasycznych, Żarów 23-24.09.2017
- Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - IV turniej, Wrocław, 9.09.2017.
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 17 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 11 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 12 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.