START
Mistrzostwa Wrocławia Szkół, Hala Stulecia 9-10.11.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 3781
|
WROCŁAWSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY 50-529 Wrocław, ul. Borowska 1-3 tel. fax ( 71 ) 367 33 16, 500733600, 602304950 e-mail www.wroclawskiszs.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Konto: 62 1140 1140 0000 2880 6600 1001 NIP 899-24-45-961 Regon 932793720 |
Serwisy turniejowe: Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada, Licealiada.
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
MISTRZOSTW WROCŁAWSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, WROCŁAWSKIEJ GIMNAZJADY I LICEALIADY MŁODZIEŻY
W SZACHACH W 2016/2017
O PUCHAR PREZESA ZARZĄDU WP HALA LUDOWA
I. Organizator
Wrocławski SZS, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o, CEKDiM.
II. Termin i miejsce
Zawody odbędą się w Centrum Kongresowym Hali Ludowej w dniach:
9.11.2016 r. szkoły podstawowe
10.11.2016 r. gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne
Turnieje odbędą się wg następującego scenariusza:
9,00 – 9,15 przyjmowanie zgłoszeń
9,30 otwarcie zawodów
9,35 początek I rundy
ok. 14,00 zakończenie zawodów
Czytaj więcej: Mistrzostwa Wrocławia Szkół, Hala Stulecia 9-10.11.2016.
Mistrzostwa Polski Domów Kultury, Bydgoszcz, 28-30.10.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 13075
W MDK nr 2 w Bydgoszczy w dniach 28-30.10.2016 rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w szachach klasycznych, w których startowała drużyna MDK Śródmieście Wrocław w składzie: Piotr Dobrowolski, Agnieszka Dmochowska, Franciszek Sernecki, Maciej Korpalski i zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej, co oznacza, że Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście Wrocław ponownie jest mistrzem Polski w szachach klasycznych wśród Młodzieżowych Domów Kultury i wszystkich Placówek Wychowania Pozaszkolnego! Gratulacje!
Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Domów Kultury, Bydgoszcz, 28-30.10.2016.
X Kongres dr Jana Zukertorta, Wrocław, 22-23.10.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 5816
Serwisy turniejowe: Grupa A (do lat 18), Grupa B (do lat 14),
Grupa C (do lat 11), Grupa D (do lat 8). Zdjęcia. Refleksje.
X Kongres dr Jana Zukertorta
Pierwszego Wicemistrza Świata w szachach
1. Organizatorzy:
MUKS MDK Śródmieście Wrocław, Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, MDK Śródmieście Wrocław, Dolnośląski Związek Szachowy.
2. Termin i miejsce:
22.10.2016 - 23.10.2016.
Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, ul. Reja 3.
Czytaj więcej: X Kongres dr Jana Zukertorta, Wrocław, 22-23.10.2016.
4 Pory Roku, Jesień, do lat 9, XIV LO Wrocław, 19.11.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 3008
CYKL 4 PÓR ROKU:
JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
19 listopada 2016r.
Czytaj więcej: 4 Pory Roku, Jesień, do lat 9, XIV LO Wrocław, 19.11.2016.
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP, 30.10.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 2920
Zapraszamy na GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP, już w niedzielę 30 października do Knight-Cafe przy ulicy Pobożego 3 we Wrocławiu!
Wiele atrakcyjnych nagród oraz ciekawie spędzony czas w nowym dla szachistów miejscu!
Jesienny Wyścig po Kategorie, Wrocław, 29-30.10.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 2960
Zaprzyjaźniony z naszym klubem Wrocławski Klub Szachowy HETMAN organizuje:
Jesienny Wyścig po Kategorie
29-30.10.2016
Serwisy turniejowe: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D.
Czytaj więcej: Jesienny Wyścig po Kategorie, Wrocław, 29-30.10.2016.
IV turniej OMW dla dzieci do lat 6, 7 i 8 - 15.10.2016 - MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 4705
GRUPA D - Zofia Kulczycka i Jerzy Bogusz,
GRUPA E - Janfranco Varriale i Magdalena Rejman,
GRUPA F - Eryk Krawczyk i Maja Wieczorek.
Serwisy turniejowe: GRUPA D (do lat 8), GRUPA E (do lat 7), GRUPA F (do lat 6).
Więcej artykułów…
- Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów, Pszczew, 3-9.10.2016.
- Hradec Kralove, 1-8.10.2016.
- Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików, Pszczew, 30.09-3.10.2016.
- Jesienny Turniej na Kategorie, Wrocław, 8-9.10.2016.
- XI Memoriał Mieczysława Fulary, 24.09.2016.
- Wyścig po kategorie, Hetman, 24-25.09.2016.
- Sygnity Extraliga, II zjazd, Wrocław, 23-25.09.2016.
- SENIORIADA 2016
- VII Memoriał Stanisława Sobolewskiego, Strzelin, 24.09.2016.
- MDŚJ w szachach klasycznych, Żarów, 17-18.09.2016.
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 19 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 15 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 15 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 13 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 39 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.