START
Finał dolnośląski rozgrywek szkolnych 22.04.2016 EZN Wrocław
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 4529
22.04.2015 w Elektroniczych Zakładach Naukowych we Wrocławiu odbyły się finały dolnośląskie rozgrywek szkolnych.
Serwisy turniejowe: Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada, Licealiada.
Zdjęcia Pana Marka Ścisłego.
Wyniki:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej: 1. SP nr 91 Wrocław, 2. SP nr 3 Bogatynia, 3. SP nr 71 Wrocław.
Gimnazjada: 1. Gm Ak. PWr., 2. Gm nr 13 Wrocław, 3. Gm nr 4 Lubin.
Licealiada: 1. I LO Lubin, 2. III LO Wrocław, 3. XIII LO Wrocław.
Czytaj więcej: Finał dolnośląski rozgrywek szkolnych 22.04.2016 EZN Wrocław
OMW klasyczne 23-24.04.2016
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 2546
Terminarz cyklu:
2016.02.27-28 1. Turniej
2016.03.12-13 2. Turniej
2016.04.23-24 3. Turniej - serwis turniejowy
2016.06.25-26 4. Turniej
Harmonogram turnieju:
sobota: zapisy od 9:00 do 9:30
sobota: I runda 9:30, II, III, IV runda po zakończeniu poprzedniej rundy
niedziela: V runda 9:30, VI i VII runda po zakończeniu poprzedniej rundy
System rozgrywek:
systemem szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry wynosi 30 min. na partię + 30 sek. na ruch dla zawodnika. Po zakończeniu partii zawodnik ma prawo do 10-minutowej przerwy. Na rundę można się spóźnić 30 min. W turnieju istnieje możliwość zdobycia do II kategorii szachowej włącznie.
OMW do lat 14, 11 i 9 - 16.04.2016, pracownia szachowa MDK Śródmieście, ul. Św. Antoniego 31 b.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 4699
Grupa A - Kornelia Paluch i Krzysztof Kraszewski (oboje Śródmieście).
Grupa B - Aleksandra Pastuszka (AZS Wratislavia) i Tymon Jaworski (Polonia).
Grupa C - Wiktoria Śmietańska (Polonia) i Wojciech Nagły.
Serwisy turniejowe: Grupa A (do lat 14 - ur. 2002 i młodsi), Grupa B (do lat 11 - ur. 2005 i młodsi), Grupa C (do lat 9 - ur. 2007 i młodsi).
4 Pory Roku, Wiosna, do lat 9, XIV LO Wrocław, 17.04.2016.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 2653
CYKL 4 PÓR ROKU:
WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
17 kwietnia 2016r.
Czytaj więcej: 4 Pory Roku, Wiosna, do lat 9, XIV LO Wrocław, 17.04.2016.
24 OMW dla dzieci do lat 6, 7, 8, sobota 9.04.2016, 2 turniej, MDK Śródmieście.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 5600
GRUPA D - Jakub Podolak i Mariia Martiian
GRUPA E - Mateusz Rząsa i Aleksandra Miszkieło
GRUPA F - Eryk Krawczyk i Maja Pastuszka
Serwisy turniejowe:
Grupa D (2008), Grupa E (2009), Grupa F (2010 i młodsi).
ZDJĘCIA
Czytaj więcej: 24 OMW dla dzieci do lat 6, 7, 8, sobota 9.04.2016, 2 turniej, MDK Śródmieście.
Strefowe Mistrzostwa Szkół 6-8.04.2016 w MDK Śródmieście.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 4854
Serwisy turniejowe: Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada. Komunikat. Zdjęcia.
Do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 22.04.2016 w EZN we Wrocławiu (ul. Braniborska) awansowały SP nr 71 Wrocław, SP nr 91 Wrocław, Gimnazjum nr 13 Wrocław, Gimnazjum Akademickie PWr, III LO Wrocław i XIII LO Wrocław.
Czytaj więcej: Strefowe Mistrzostwa Szkół 6-8.04.2016 w MDK Śródmieście.
Wyścig po kategorie, 9-10.04.2016, Hetman, ul. Antoniego 31 b.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Robert Korpalski
- Odsłony: 2895
Serwisy turniejowe - grupa A, grupa B, grupa C, grupa D.
Więcej artykułów…
- Oława Spring Chess Classic 2016 - 9-10.04.2016
- Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich, 11.04.2016.
- Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych, WKSz Hetman 23-24.04.2016.
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół klas 1 - 3, Łukęcin, 29.04-3.05.2016.
- Złota Zosia i srebrna Agnieszka na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 16 i 18, Szklarska Poręba, 13-20.03.2016.
- Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich - Pęgów 2.4.2016
- 3 liga juniorów, Radków, 1-3.04.2016.
- Turniej Pierwszy Krok - sobota, 19.03.2016.
- Krasnala - 19.03.2016
- III Mistrzostwa Kopernika, 19-20.03.2016.
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 19 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 13 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 15 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 15 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 14 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 37 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.