wtorek 20 Lis 2018

START

Drukuj

25 OMW dla dzieci, turniej finałowy, 2.12.2017.

Zdjęcia - David Llada i Wojciech Rejman.
W sobotę 2.10.2017 w MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5, rozegrany został ostatni - finałowy - 5 turniej - cyklu 25 Otwartych Mistrzostw Wrocławia w szachach dla dzieci do lat 6, 7 i 8. Po zakończeniu rozgrywek odbyło się podsumowanie dorobku rocznej rywalizacji w ramach OMW w szachach wśród dzieci do lat 6, 7 i 8. Serwisy turniejowe:
- GRUPA D - do lat 8 (ur. w 2009 roku),
- GRUPA E - do lat 7 (ur. w 2010 roku),
- GRUPA F - do lat 6 (ur. w 2011 roku i młodsi).
Klasyfikacje końcowe OMW 2017: Grupa D, Grupa E, Grupa F.

Czytaj więcej: 25 OMW dla dzieci, turniej finałowy, 2.12.2017.

Drukuj

Memoriał Adolfa Anderssena, Wrocław, 2-3.12.2017.

Strona turniejowa - http://chessinwroclaw.pl/

Serwis turniejowy - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6684/

Memoriał Adolfa Anderssena

2-3. grudnia 2017

Czytaj więcej: Memoriał Adolfa Anderssena, Wrocław, 2-3.12.2017.

Drukuj

Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej, MDK Śródmieście, 29.11-1.12.2017.

Igrzyska Młodzieży Strefy Wrocławskiej w szachach, MDK Śródmieście Wrocław, 30.11.2017.Wyniki - Igrzyska Dzieci - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7350/
Wyniki - IMS - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7371/ 
Wyniki - Licealiada - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7388/

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW
STREFY WROCŁAWSKIEJ  IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY
I LICEALIADY   W  SZACHACH

Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej, MDK Śródmieście, 29.11-1.12.2017.

Drukuj

XI Kongres dr Jana Zukertorta, 25.11.2017, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.

Zdjęcia - autor Wojciech Zawadzki.
Serwisy turniejowe:
- Grupa A - do 18 lat (ur. w roku 1999 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5748/ 
- Grupa B - do 14 lat (ur. w roku 2003 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5749/ 
- Grupa C - do 11 lat (ur. w roku 2006 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5750/ 
- Grupa D - do  8 lat  (ur. w roku 2009 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5751/ 

KOMUNIKAT:

Czytaj więcej: XI Kongres dr Jana Zukertorta, 25.11.2017, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.

Drukuj

OMW dla młodzieży - V turniej, Wrocław, 18.11.2017.

W ostatnim tegorocznym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieżydo lat 14, 11 i 9 wystartowało 32 uczestników. W poszczególnych grupach zwyciężyli:
A - Mikołaj Wieczorek (Śródmieście) ze 100% wynikiem 7/7!
B - Jakub Demski i Małgorzata Nagły (oboje Polonia Wrocław)
C - Mateusz Uhryn (Śródmieście) i Natalia Nakielna (Polonia).
Gratulacje! 

Serwisy turniejowe:
Grupa A - do lat 14Grupa B - do lat 11Grupa C - do lat 9.

Po turnieju wiceprezes DZSzach Robert Korpalski wręczał puchary i medale zwycięzcom całego cyklu OMW 2017.
Mistrzami i medalistami Otwartych Mistrzostw Wrocławia zostali:
grupa A (do lat 14)
dziewczęta: 1.Darya Lunevskaya 2.Kornelia Paluch 3.Katarzyna Tomaszek (wszystkie Śródmieście)
chłopcy: 1.Michał Demski (Polonia) 2.Mateusz Bednarczyk 3.Bartosz Kebel (obaj Śródmieście)
grupa B (do lat 11)
dziewczęta: 1.Olga Kraszewska 2.Kinga Łupińska (obie Śródmieście) 3.Małgorzata Nagły (Polonia)
chłopcy: 1.Tymon Jaworski (Polonia) 2.Adam Halhoul (Śródmieście) 3.Jakub Demski (Polonia)
grupa C (do lat 9)
dziewczęta: 1.Natalia Nakielna (Polonia) 2.Maja Pastuszka (Wratislavia) 3.Maja Wieczorek (Polonia)
chłopcy: 1.Krzysztof Raczek (Polonia) 2.Łukasz Uhryn (Śródmieście) 3.Wojciech Nagły (Polonia)

Czytaj więcej: OMW dla młodzieży - V turniej, Wrocław, 18.11.2017.

Drukuj

Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.

W Świdnicy 11.11.2017 rozegrane zostały V Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w szachach szybkich, czyli Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury.
Mistrzem Polski została ekipa MDK Śródmieście Wrocław!
Wielkie gratulacje dla Anny Domaradzkiej-Żyły i pozostałych zawodników reprezentujących nasz emdek!
Zdjęcia.
Grupa A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6492/
Grupa B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6493/
Grupa C - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6494/
Złoci medaliści: Mateusz Bednarczyk, Bartosz Mazurek, Anna Domaradzka-Żyła, Zofia Kulczycka, Kinga Łupińska, Olga Kraszewska, Krzysztof Kraszewski, Oliwia Ścisła, Michał Hołownia, Magdalena Kochańska, Radosław Zawada.

Wyniki Mistrzostw Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego:
    C10 D10 C14 D14 C18 D18 nauczyciele SUMA
1 MDK Śródmieście 5,0 5,0 6,5 5,5 6,5 3,0 4,5 36,0
2 CEKDiM Wrocław 5,0 3,0 6,0 5,0 3,5 4,0 5,5 32,0
3 MDK Fabryczna 7,5 3,0 6,5 2,0 4,5 1,0 6,5 31,0
4 MDK Świdnica 5,0 2,5 6,0 4,0 4,0 0 5,5 27,0

Czytaj więcej: Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.