środa 21 Lis 2018
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko dotyczące rozgrywek ligowych.

TEMAT: Ligi seniorów

Ligi seniorów 4 tygodni 13 godzin ago #1535

Zgłoszenie drużyn MUKS MDK Śródmieście Wrocław do IV ligi:

MUKS II
1. Robert Korpalski
2. Krzysztof Tokarz
3. Jarosław Szczuraszyk
4. Michał Wróbel
5. Krzysztof Kraszewski
6. Adam Halhoul
7. Bartosz Kebel
8. Abdel-Azziz Dahche
9. Krzysztof Ślęczka
10. Michał Bartmański
11. Marek Szreter
12. Kamil Strutyński
13. Eryk Krawczyk
14. Dawid Wróbel
15. Adam Biernacki
16. Maksymilian Nowotnik
17. Kamil Dobrowolski
18. Mateusz Ruszkiewicz
19. Witold Łotoczko
20. Piotr Sambor

MUKS III
1. Maciej Korpalski
2. Michał Ryszard Wójcik
3. Łukasz Strugarek
4. Jan Kosior
5. Mateusz Bednarczyk
6. Oliwia Ścisła
7. Darya Lunevskaya
8. Zofia Kulczycka
9. Hanna Frej
10. Mateusz Uhryn
11. Katarzyna Tomaszek
12. Marcel Łupiński
13. Łukasz Uhryn
14. Kinga Łupińska
15. Magdalena Kotas
16. Olga Kraszewska
17. Aliaksandra Klintsevich
18. Maja Popczyńska
19. Michalina Popczyńska
20. Karolina Hoffmann

Sala gry - pracownia szachowa MDK Śródmieście Wrocław "Hetman" ul. Św. Antoniego 31b.

Z szachowym pozdrowieniem
Robert Korpalski
Ostatnio zmieniany: 3 tygodni 6 dni ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 4 tygodni 13 godzin ago #1536

Serwis turniejowy IV ligi - http://dzszach.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=681 lub - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_6202/

I runda - to derbowy mecz między naszymi drużynami - oficjalny termin - najbliższa niedziela 28.10.2018. Ewentualnie możemy ten mecz rozegrać w sobotę 17.11.2018 przed niedzielnymi meczami 2 i 3 rundy. Grać będziemy w "Hetmanie" o godz. 10.00, ale na mecze przychodzimy co najmniej 15 minut wcześniej, bo 10 minut przed meczem składy już mają być wpisane w meczowy protokół, a 5 minut przed grą powinny być przydzielone miejsca do gry i wypełnione nagłówki blankietów zapisu partii.

Wolę, byśmy rozegrali tę rundę już w najbliższą niedzielę, ale ostateczną decyzję, kiedy grać będziemy ten derbowy mecz, podejmę dzisiaj bardzo późnym wieczorem.
Ostatnio zmieniany: 4 tygodni 12 godzin ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 3 tygodni 6 dni ago #1538

W serwisie turniejowym podane są składy wszystkich drużyn.

Podjąłem decyzję, że I rundę rozegramy w najbliższą niedzielę 28.10.2018 o godz. 10.00 (przychodzimy 20 minut wcześniej) w Hetmanie.

Jutro - w czwartek wieczorem - będę powoływał zawodników telefonicznie.
Jeśli ktoś bardzo chce zagrać w tym meczu, to proszę najpóźniej jutro do godz. 18.45 przysłać mi info mailem lub SMS-em.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 3 tygodni 4 dni ago #1542

I runda, 28.10.2018, godz. 10.00, Hetman.
MUKS MDK Śródmieście III - MUKS MDK Śródmieście II 0,5-4,5
1. Jan Kosior - Krzysztof Tokarz 0,5-0,5
2. Mateusz Bednarczyk - Jarosław Szczuraszyk 0-1
3. Oliwia Ścisła - Krzysztof Kraszewski 0-1
4. Zofia Kulczycka - Bartosz Kebel 0-1
5. Hanna Frej - Abdel-Azziz Dahche 0-1

Białymi grają: Janek, Jarek, Oliwka, Bartek i Hania.
Ostatnio zmieniany: 3 tygodni 2 dni ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 3 tygodni 3 dni ago #1543

Wszystkim zawodnikom z III i IV ligi grającym w Hetmanie w niedzielę 28.10. o godz. 10:00 PRZYPOMINAM O ZMIANIE CZASU.
Niech nikt nie przyjdzie o godzinę za wcześnie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 3 tygodni 2 dni ago #1544

3 liga seniorów
II runda, 28.10.2018, godz. 10.00, Hetman.
Śródmieście I - Goniec Żarów 2 - 3
1. Franciszek Sernecki - Damian Daniel 1-0
2. Adam Kawaler - Wojciech Kowalczuk 0,5-0,5
3. Bartosz Mazurek - Marek Szmyd 0-1
4. Mikołaj Wieczorek - Kamil Gałuszka 0-1
5. Zofia Frej - Klara Czaplewska 0,5-0,5

4 liga seniorów
I runda, 28.10.2018, godz. 10.00, Hetman.
MUKS MDK Śródmieście III - MUKS MDK Śródmieście II 0,5-4,5
1. Jan Kosior - Krzysztof Tokarz 0,5-0,5
2. Mateusz Bednarczyk - Jarosław Szczuraszyk 0-1
3. Oliwia Ścisła - Krzysztof Kraszewski 0-1
4. Zofia Kulczycka - Bartosz Kebel 0-1
5. Hanna Frej - Abdel-Azziz Dahche 0-1
Ostatnio zmieniany: 3 tygodni 2 dni ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.251 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.