wtorek 21 Sie 2018
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: OMW dla dzieci i młodzieży

OMW dla dzieci i młodzieży 2 miesiąc 2 tygodni ago #1314

Zbliża się trzeci (ostatni przed wakacjami) turniej z cyklu OMW do lat 9, 11 i 14. Odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 czerwca w klubie Hetman przy ul.Św.Antoniego 31 b. Zapraszam do udziału. :-)
Do chwili obecnej zgłosiło się 15 osób, czyli mamy jeszcze 35 miejsc.
Grupa A (do lat 14): www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_16...ation_form.html?l=pl
Grupa B (do lat 11): www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_16...ation_form.html?l=pl
Grupa C (do lat 9): www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_16...ation_form.html?l=pl
Do zobaczenia w sobotę!
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 2 miesiąc 1 tydzień ago #1316

W kolejnym turnieju z cyklu 26.OMW szachów dla młodzieży rozegranym 9 czerwca 2018r. wystartowało 28 zawodników.
W grupie A (do lat 14) zwyciężyli Mikołaj WIECZOREK przed Abdelem DAHCHE i Adamem HALHOULEM oraz Darya LUNEUSKAYA (wszyscy ze Śródmieścia). :-)
W grupie B (do 11 lat) najlepsi okazali się: Marek SZRETER (Śródmieście) przed Wojciechem NAGŁYM (Polonia) i Mateuszem UHRYNEM oraz Kinga ŁUPIŃSKA (oboje Śródmieście).
W grupie C górą byli Krzysztof NAGŁY i Maja WIECZOREK (oboje Polonia) przed Mikołajem NOWOTNIKIEM (Śródmieście) i Kamilem HALHOULEM (Krzyki).
Gratulacje!
Na kolejny turniej zapraszam już po wakacjach - w sobotę 8 września!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 2 miesiąc 1 tydzień ago #1323

Po trzech turniejach 26. OMW dla młodzieży w grupie A (do lat 14) prowadzą:
1.Abdel DAHCHE (Śródmieście) - 14 pkt.
2.Adam HALHOUL (Śródmieście) - 12 pkt.
3.Mikołaj WIECZOREK (Śródmieście) - 11 pkt.
a wśród dziewcząt:
1.Darya LUNEUSKAYA (Śródmieście) - 8 pkt.
2.Małgorzata NAGŁY (Polonia) - 2 pkt.

W grupie B (do lat 11) najlepsi są:
1.Wojciech NAGŁY (Polonia) - 18,5 pkt.
2.Mateusz UHRYN (Śródmieście) - 16 pkt.
3.Łukasz UHRYN (Śródmieście) - 12,5 pkt.
a wśród dziewcząt:
1.Olga KRASZEWSKA (Śródmieście) - 11,5 pkt.
2.Kinga ŁUPIŃSKA (Śródmieście) - 4,5 pkt.
3.Zofia KULCZYCKA (Śródmieście) - 4 pkt.

W najmłodszej grupie C (do lat 9) przodują:
1.Krzysztof NAGŁY (Polonia) - 20 pkt.
2.Kamil HALHOUL (Krzyki) - 8 pkt.
3.Mikołaj NOWOTNIK (Śródmieście) - 7 pkt.
a wśród dziewcząt:
1.Maja WIECZOREK (Polonia) - 12,0 pkt.
2.Magdalena REJMAN (Polonia) - 12,0 pkt.
3.Rozalia NOWICKA (Hetman) - 6 pkt.
Do końca pozostały jeszcze dwa turnieje 8 września i 20 października, po którym wręczone zostaną laury najlepszym.
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 1 tydzień ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.181 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.