poniedziałek 19 Lis 2018
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: OMW dla dzieci i młodzieży

OMW dla dzieci i młodzieży 2 miesiąc 6 dni ago #1428

Wyniki czwartego turnieju OMW rozegranego 8.09.2018, w którym zagrało łącznie 44 zawodników.

Grupa A (do lat 14) - 13 zawodników.
Chłopcy:
1. Jan KOSIOR (Śródmieście) - 6,5 pkt.
2. Adam HALHOUL (Śródmieście) - 5,0 pkt.
3. Bartosz KEBEL (Śródmieście) - 5,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Wiktoria ŚMIETAŃSKA (Polonia) - 4,5 pkt.
2. Małgorzata NAGŁY (Polonia) - 4,0 pkt.
3. Nadia KOPERSTYŃSKA (Wratislavia) - 2,0 pkt.

Grupa B (do lat 11) - 11 zawodników.
Chłopcy:
1. Błażej GROT (Polonia) - 7,0 pkt.
2. Mateusz UHRYN (Śródmieście) - 6,0 pkt.
3. ŁUKASZ UHRYN (Śródmieście) - 4,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Kinga ŁUPIŃSKA (Śródmieście) - 4,0 pkt.
2. Maja POPCZYŃSKA (Śródmieście) - 2,0 pkt.

Grupa C (do lat 9) - 20 zawodników.
Chłopcy:
1. Mikołaj GROBELNY (Polonia) - 6,5 pkt.
2. Krzysztof NAGŁY (Polonia) - 5,5 pkt.
3. Krystian PIECHOCKI (Polonia) - 5,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Maja WIECZOREK (Polonia) - 4,0 pkt
2. Natalia NAKIELNA (Polonia) - 4,0 pkt.
3. Michalina POPCZYŃSKA (Śródmieście) - 4,0 pkt.

Wyniki po czterech turniejach OMW młodzieży (pełne wyniki znajdują się na stronie www.omw.wroc.pl), w których wystąpiło łącznie 92 zawodników.

Grupa A (do lat 14) - sklasyfikowano 20 zawodników.
Chłopcy:
1. Abdel-Azziz DAHCHE (Śródmieście) - 18 pkt.
2. Adam HALHOUL (Śródmieście) - 17,0 pkt.
3. Mikołaj WIECZOREK (Śródmieście) - 15,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Darya LUNEUSKAYA (Śródmieście) - 8,0 pkt.
2. Małgorzata NAGŁY (Polonia) - 6,0 pkt.
3. Wiktoria ŚMIETAŃSKA (Polonia) - 4,5 pkt.

Grupa B (do lat 11) - sklasyfikowano 36 zawodników.
Chłopcy:
1. Wojciech NAGŁY (Polonia) - 22,5 pkt.
2. Mateusz UHRYN (Śródmieście) - 22,0 pkt.
3. ŁUKASZ UHRYN (Śródmieście) - 16,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Olga KRASZEWSKA (Śródmieście) - 11,5 pkt.
2. Kinga ŁUPIŃSKA (Śródmieście) - 8,5 pkt.
3. Maja POPCZYŃSKA (Śródmieście) - 5,0 pkt.

Grupa C (do lat 9) - sklasyfikowano 36 zawodników.
Chłopcy:
1. Krzysztof NAGŁY (Polonia) - 25,5 pkt.
2. Kamil HALHOUL (MDK Krzyki) - 11,5 pkt.
3. Mikołaj NOWOTNIK (Śródmieście) - 11,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Maja WIECZOREK (Polonia) - 16,0 pkt
2. Magdalena REJMAN (Polonia) - 14,0 pkt.
3. Natalia NAKIELNA (Polonia) - 6,0 pkt.

Ostatni turniej odbędzie się w sobotę 20 października. Serwisy turniejowe działają od dawna - można się zapisywać!
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 6 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 4 tygodni 1 dzień ago #1532

Wyniki piątego turnieju OMW rozegranego 20.10.2018, w którym wystąpiło 21 zawodniczek i zawodników.

Grupa A (do lat 14) - 4 zawodników
Chłopcy:
1. Bartosz KEBEL (Śródmieście) - 6,0 pkt.
2. Krzysztof RADECKI (Rokita Brzeg Dolny) - 3,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Darya LUNEVSKAYA (Śródmieście) - 4,0 pkt.
2. Małgorzata NAGŁY (Polonia) - 1,0 pkt.

Grupa B (do lat 11) - 8 zawodników
Chłopcy:
1. Kamil KUŁTUCKI (Polonia) - 7,0 pkt.
2. Mateusz RUSZKIEWICZ (Śródmieście) - 4,5 pkt.
3. Andrzej NOWAK (OOK Oborniki Śl.) - 4,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Kinga ŁUPIŃSKA (Śródmieście) - 5,0 pkt.
2. Olga KRASZEWSKA (Śródmieście) - 3,5 pkt.
3. Emilia GRZEGORCZYK - 0,0 pkt.

Grupa C (do lat 9) - 9 zawodników
Chłopcy:
1. Tomasz JANiCKI (Polonia) - 6,0 pkt.
2. Eryk OLAWIŃSKI (Hetman) - 5,5 pkt.
3. Bartosz GROT (Polonia) - 4,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Natalia CHOMENTOWSKA (Polonia) - 5,0 pkt.
2. Magdalena REJMAN (Polonia) - 3,0 pkt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 4 tygodni 1 dzień ago #1533

Klasyfikacje generalne 26. OMW w szachach dla młodzieży będzie można znaleźć na stronie www.omw.wroc.pl, a poniżej wymienię wszystkich mistrzów i medalistów tych zawodów, w których wystapiło łącznie 94 zawodniczek i zawodników.

Grupa A (do lat 14) - 21 zawodników
Chłopcy:
1. Bartosz KEBEL (Śródmieście) - 21,0 pkt.
2. Abdel-Azziz DAHCHE (Śródmieście) - 18,0 pkt.
3. Adam HALHOUL (Śródmieście) - 17,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Darya LUNEVSKAYA (Śródmieście) - 12,0 pkt.
2. Małgorzata NAGŁY (Polonia) - 7,0 pkt.
3. Wiktoria ŚMIETAŃSKA (Polonia) - 4,5 pkt.

Grupa B (do lat 11) - 37 zawodników
Chłopcy:
1. Wojciech NAGŁY (Polonia) - 22,5 pkt.
2. Mateusz UHRYN (Śródmieście) - 22,0 pkt.
3. ŁUKASZ UHRYN (Śródmieście) - 16,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Olga KRASZEWSKA (Śródmieście) - 15,0 pkt.
2. Kinga ŁUPIŃSKA (Śródmieście) - 13,5 pkt.
3. Maja POPCZYŃSKA (Śródmieście) - 5,0 pkt.

Grupa C (do lat 9) - 36 zawodników
Chłopcy:
1. Krzysztof NAGŁY (Polonia) - 25,5 pkt.
2. Eryk OLAWIŃSKI (Hetman) - 15,0 pkt.
3. Mikołaj NOWOTNIK (Śródmieście) - 15,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Maja WIECZOREK (Polonia) - 16,0 pkt.
2. Magdalena REJMAN (Polonia) - 15,0 pkt.
3. Natalia CHOMENTOWSKA (Polonia) - 8,0 pkt.

Dodam jeszcze, że puchary dla zwycięzców oraz medale i dyplomy zostaną wręczone podczas ostatniego turnieju OMW dla dzieci do lat 6, 7 i 8 w sobotę 24.11.2018. w MDK Śródmieście.
Ostatnio zmieniany: 4 tygodni 1 dzień ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.290 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.