poniedziałek 14 Paź 2019
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: OMW dla dzieci i młodzieży

OMW dla dzieci i młodzieży 3 miesiąc 3 tygodni ago #1763

Zapraszamy na kolejny turniej z cyklu 27. Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży do lat 14, 11 i 9.
Turniej odbędzie się w sobotę 22.06. w klubie Hetman przy ul.Św.Antoniego 31 b.
Zapisy i potwierdzenie udziału w godz. 9:30-9:45.
Zakończenie ok. godz. 14:00.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 3 miesiąc 3 tygodni ago #1766

W dzisiejszym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży rozgrywanym
tradycyjnie w gościnnym Hetmanie wystartowało 35 uczestników.
W grupie A (do lat 14) zwyciężył Michał Demski (Polonia) ze 100% wynikiem
przed Mateuszem Uhrynem i Krzysztofem Ślęczką (obaj Śródmieście)
i Julią Samol (Wieniawa Leszno). Najlepszą zawodniczką Śródmieścia
była Daria Łuniewska, która zajęła 5. miejsce.
W najliczniej obsadzonej grupie B (do lat 11) triumfowali Łukasz Uhryn przed
Wojtkiem Nagłym (obaj Śródmieście) i Jakubem Demskim (Polonia). Najlepszą
zawodniczką była Maja Popczyńska (Śródmieście), która zajęła 4. miejsce.
W najmłodszej grupie C (do lat 9) bezapelacyjnie najlepsza była Sandra
Klintsevich ze 100% wynikiem przed Adamem Pawlikiem (oboje Śródmieście)
i Tymonem Jankowiakiem (Wieniawa Leszno).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 3 miesiąc 3 tygodni ago #1767

Po 3 turniejach prowadzą
w grupie A:
chłopcy - 1.K.Ślęczka 15,5 2.M.Uhryn 14,0 3.M.Demski 12,5
dziewczęta - 1.D.Łuniewska 7,5 2.M.Nowicka 5,5 3.O.Ścisła 4,5
w grupie B:
chłopcy - 1.W.Nagły 19,0 2.Ł.Uhryn 18,5 3.E.Olawiński 12,5
dziewczęta - 1.A.Widomska 10,0 2.E.Grzegorczyk 9,5 3.R.Nowicka 9,0
w grupie C:
chłopcy - 1.A.Pawlik 15,0 2.K.Pach 11,0 3.J.Razmus 9,5
dziewczęta - 1.A.Klintsevich 19,5 2.A.Kotłubaj 2,5 3.A.Szreter 1,5
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 1 miesiąc 2 tygodni ago #1868

Zapraszamy na kolejny - czwarty już w tym roku - turniej Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży do lat 14, 11 i 9, który odbędzie się w pierwszą sobotę września 7.09.2019 w klubie Hetman przy ul.Św.Antoniego 31 b.
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com:
grupa A (do lat 14) - www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4741/
grupa B (do lat 11) - www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4742/
grupa C (do lat 9) - www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4743/
Warto się zapisać, bo to gwarantuje udział, a miejsc w trzech grupach jest tylko 50.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 1 miesiąc 6 dni ago #1881

W czwartym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia młodzieży w szachach
tradycyjnie rozegranym w klubie HETMAN wystartowało łacznie 40 zawodników.

W grupie A (do lat 14) zwyciężył Krzysztof Ślęczka 6,5 pkt. przed Piotrem
Frącem(niespodzianka!) 5,0 pkt. i Mateuszem Uhrynem 4,5 pkt. (wszyscy Śródmieście). Najlepszą zawodniczką była Matylda Nowicka (Hetman).

W grupie B (do lat 11) wygrał Wojciech Nagły 6,0 pkt. przed Łukaszem Uhrynem
5,0 pkt., Mają Popczyńską 5,0 pkt. i Zosią Kulczycką 4,5 pkt.(wszyscy Śródmieście).

W najliczniej obsadzonej grupie C (do lat 9) zwyciężył Eryk Krawczyk 6,0 pkt.
przed Sandrą Klintsevich 5,5 pkt. i Kamilem Dobrowolskim 5,5 pkt. (wszyscy Śródmieście).
Gratulacje dla zwycięzców!
Zapraszamy już na ostatni turniej 30 listopada, po którym zostaną wręczone
trofea za całoroczną walkę (puchary, medale i koperty).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 1 miesiąc 5 dni ago #1883

Po 4 turniejach prowadzą
w grupie A (do lat 14):
chłopcy - 1.K.Ślęczka 22,0 2.M.Uhryn 18,5 3.M.Szreter 15,5
dziewczęta - 1.D.Łuniewska 7,5 2.M.Nowicka 6,5 3.O.Ścisła 4,5
w grupie B (do lat 11):
chłopcy - 1.W.Nagły 25,0 2.Ł.Uhryn 23,5 3.M.Magiera 13,0
dziewczęta - 1.R.Nowicka 13,0 2.E.Grzegorczyk 12,5 3.N.Nakielna 11,0
w grupie C (do lat 9):
chłopcy - 1.A.Pawlik 18,0 2.K.Pach 15,0 3.J.Razmus 13,0
dziewczęta - 1.A.Klintsevich 25,0 2.A.Szreter 4,5 3.A.Kotłubaj 2,5
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.181 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.