piątek 21 Lut 2020
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rozgrywki międzyszkolne 2018/19.

Rozgrywki międzyszkolne 2018/19. 1 rok 3 miesiąc ago #1579

We wtorek 18.12.2018 odbędzie się finał dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w nowej formule rozgrywek, która powoduje, że będzie to wielka impreza z udziałem od co najmniej 240, a co najwyżej 360 uczestników. Impreza odbędzie się we Wrocławiu w Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Przypominam, że w bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy nie odbędą się rozgrywki strefowe, a do tego finału dolnośląskiego awansują mistrzowie wszystkich dolnośląskich powiatów i 3 drużyny z Wrocławia. Przy okazji przypominam, że szkoły, które zdobyły awans do tych zawodów, muszą wcześniej zgłosić w systemie SRS imienne składy drużyn w podaniem roku urodzenia i kategorii szachowej poszczególnych zawodników. W tych rozgrywkach drużyny grają bez rezerwowych.

Jestem organizatorem tej nowej imprezy i poszukuję jeszcze 2 sędziów, którzy (za wynagrodzeniem) pomogą mi dostarczyć, ustawić i uruchomić sprzęt szachowy, pozbierają i posortują go po imprezie oraz w trakcie rozgrywek będą sędziami rundowymi (czyli sędziami asystentami) i będą również pomagali w pilnowaniu porządku na sali gry i w szatni.
Kontakt ze mną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozgrywki międzyszkolne 2018/19. 1 rok 2 miesiąc ago #1600

Info ze strony - https://www.dolnoslaski.szs.pl/news/1659

Wielki Finał Szachów w nowej formule.

Po raz pierwszy Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży odbędzie się w nowej formule. W Finale prawo startu w tym roku posiadają reprezentacje szkolne - Mistrzowie Powiatów oraz zespoły z miejsc I - III z Mistrzostw Wrocławia we wszystkich kategoriach szkół. Spodziewamy się uczestnictwa ok. 75 zespołów, stąd na miejsce Finału wyznaczono bardzo dużą salę Centrum Kongresowego Hali Stulecia we Wrocławiu.
Ponieważ ośrodek dolnośląski, a wrocławski szczególnie, jest znaczącą siłą w szachach dzieci i młodzieży w Polsce, oczekujemy wielu ciekawych partii oraz zaciętej walki o tytuły Mistrzów Dolnego Śląska.
Zapraszamy do Hali Stulecia w dniu 18 grudnia 2018 roku. Pierwsza runda odbędzie się o 10,30.
Tutaj komunikat organizacyjny Finałów, a tutaj plakat imprezy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozgrywki międzyszkolne 2018/19. 1 rok 2 miesiąc ago #1606

Igrzyska Dzieci - 26 szkół - serwis turniejowy.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 24 szkoły - serwis turniejowy.
Licealiada - 18 szkół - serwis turniejowy.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 2 miesiąc ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozgrywki międzyszkolne 2018/19. 1 rok 2 miesiąc ago #1608

Info ze strony Dolnośląskiego SZS:

W dniu 18.12.2018 w hali Centrum Kongresowego Hali Stulecia odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Liceliady Młodzieży w Szachach. Tylko tak duża hala mogła pomieścić prawie 300 szachistów, którzy uczestniczyli w Finale, po raz pierwszy rozgrywanym bez eliminacji strefowych, z udziałem Mistrzów Powiatów oraz zespołów z miejsc I - III z Mistrzostw Wrocławia. Mieliśmy trochę obaw przed zawodami, ale dzięki dobrej organizacji i wspaniałej pracy sędziów, którymi kierowali Robert Korpalski i Michał Dzikowski zawody przebiegły bez najmniejszych przeszkód. Obserwatorzy podkreślali bardzo wysoki poziom wielu partii, ale nie ma się co dziwić, gdyż w Finale wystartowało wielu czołowych szachistów naszego kraju, A Dolny Śląsk jest potęgą w szachach dzieci i młodzieży w Polsce. Mistrzami Dolnego Śląska zostały reprezentacje szkół z Wrocławia; odpowiednio w kategoriach: Szkoła Podstawowa Nr 71, Nr 66 i Liceum Ogólnokształcące Nr VII. Pełne wyniki drużynowe i indywidualne znajdziecie na:
Igrzyska Dzieci http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7813/,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7810/,
Licealiada Młodzieży http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7830/Dziękujemy Przedsiębiorstwu Hala Ludowa za udostępnienie hali WCK na zawody
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozgrywki międzyszkolne 2018/19. 1 rok 1 miesiąc ago #1618

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.254 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.