sobota 24 Sie 2019
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: TOP turnieje

TOP turnieje 1 miesiąc 6 dni ago #1791

W ćwierćfinale łotewskiego Grand Prix (przy okazji: kiedy taki turniej zobaczymy w Polsce??) Jan-Krzysztof Duda przegrał 0,5:1,5 z Mamedyarovem.
Dzisiaj zaczynaj się półfinały:
1. Mamedyarov - So
2. Vachier-Lagrave - Grischuk
Na kogo stawiacie? Ja myślę, że Maxime Vachier-Lagrave (Francja) może zrobić niespodziankę...
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 6 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP turnieje 1 miesiąc 5 dni ago #1792

W poniedzialek zaczyna sie wielki final turnieju w Rydze, w ktorym zmierza sie Mamedyarov (Azerbejdzan) i Vachier-Lagrave (Francja). Kto wygra? Ja mam swojego faworyta. :-)

TOP turnieje 1 miesiąc 8 godzin ago #1828

W Dortmundzie Radosław Wojtaszek - ubiegłoroczny zwycięzca - podzielił 2-5. miejsca, zadawalając się jednym zwycięstwem i sześcioma remisami. Niepomniaszczyj (rankingowy nr 1 tego turnieju) po porażce w 1. rundzie wygrał jeszcze trzy partie, jedną przegrał i dwie zremisował, co pozwoliło mu wraz z Polakiem podzielić 2-5. miejsca. Zwycięzcą imprezy okazał się Amerykanin (kubańskiego pochodzenia) Lenier Dominquez z dorobkiem dwóch zwycięstw i pięciu remisów.

TOP turnieje 4 tygodni 2 dni ago #1833

Wiesław Janocha napisał:
W ćwierćfinale łotewskiego Grand Prix (przy okazji: kiedy taki turniej zobaczymy w Polsce??) Jan-Krzysztof Duda przegrał 0,5:1,5 z Mamedyarovem.
Dzisiaj zaczynaj się półfinały:
1. Mamedyarov - So
2. Vachier-Lagrave - Grischuk
Na kogo stawiacie? Ja myślę, że Maxime Vachier-Lagrave (Francja) może zrobić niespodziankę...

Niespodzianki aż takiej jak się spodziewałem nie sprawił, bo w finale, a dokładniej w 7. partii dogrywkowej (armageddonie) przegrał z Mamedyarovem...
Czas generowania strony: 0.238 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.