środa 17 Paź 2018
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko co nie mieści się w innych kategoriach.

TEMAT: Ranking ELO juniorów Śródmieścia

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 lata 10 miesiąc ago #16

Na poprzedniej stronie klubowej co miesiąc zamieszczałem informacje o rankingach ELO naszych juniorów. Na tej chciałbym wrócić do tej tradycji. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 lata 10 miesiąc ago #17

Lista sierpniowa (z potencjalnymi przyrostami wrześniowymi).

1. Witek OSZCZANOWSKI 2125 (+9) Po raz 15 na czele.
2. Franek SERNECKI 1943 (+17)
3. Jakub CHMIELEWSKI 1936 (-116)
4. Patrick GAJDAMOWICZ 1877 (bz)
5. Agnieszka DMOCHOWSKA 1872 (-12) Po raz 28 najwyższy ranking wśród dziewcząt.
6. Radosława LASCAR 1756 (bz)
7. Maciek KORPALSKI 1743 (-29)
8. Dominik LACHOWICZ 1736 (bz)
9. Zofia FREJ 1723 (-10)
10. Michał WRÓBEL 1720 (+19)

W drugiej "10":

11. Joanna KORPALSKA 1695 (+9)
12. Dominik MUZYKA 1624 (bz)
13. Adam KAWALER 1610 (-24)
14. Michał HOŁOWNIA 1597 (+48)
15. Bartosz KOSIŃSKI 1521 (bz)
16. Jarosław SZCZURASZYK 1506 (-9)
17. Helena SĘKOWSKA 1489 (+29)
18. Łukasz MAZURKIEWICZ 1466 (bz)
19. Agata SKOTNY 1446 (bz)
20. Mikołaj MOLENDA 1379 (bz)

W trzeciej "10"

21. Hanna FREJ 1356 (-188)
22. Krzysztof SZYMCZAK 1347 (bz)
23. Kacper NOWAK 1321 (bz)
24. Katarzyna WALCZYK 1306 (bz)
25. Aleksandra FEDAK 1248 (bz)
26. Barbara KRASZEWSKA 1225 (bz)
27. Dawid ZIEMIĘCKI 1211 (bz)
28. Maja MOLENDA 1123 (bz)

29. Adrian STAROŚCIAK 1312 (bz) to już WKS Kopernik

Mamy teraz szóstkę nieaktywnych zawodników:

1. Judyta LACHOWICZ 1729
2. Karolina CHEŃSKA 1608
3. Szymon BRZECHFFA 1594
4. Adam WOŹNIAK 1531
5. Patryk NIEWIEJSKI 1445
6. Iwona ŚLĘCZKA 1342
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 lata 10 miesiąc ago #18

Lista wrześniowa.
W TOP TEN sporo zmian dzięki ligom juniorów i Memoriałowi Rubinsteina
w Polanicy. Aga Dmochowska na podium, a Asia Korpalska wróciła do TOP TEN
stając się czwartą zawodniczką w klubowej dziesiątce.

1. Witek OSZCZANOWSKI 2134 (+9) Po raz 16 na czele.
2. Franek SERNECKI 1960 (+17)
3. Agnieszka DMOCHOWSKA 1860 (-12) Po raz 29 najwyższy ranking wśród dziewcząt.
4. Jakub CHMIELEWSKI 1820 (-116)
5. Radosława LASCAR 1756 (bz)
6. Michał WRÓBEL 1739 (+19) Największy przyrost w TOP TEN i awans o 4 miejsca.
7. Dominik LACHOWICZ 1736 (bz)
8. Maciek KORPALSKI 1714 (-29)
9. Zofia FREJ 1713 (-10)
10. Joanna KORPALSKA 1705 (+10)

W drugiej "10" Michał Hołownia dzięki świetnemu występowi na lidze bardzo
zbliżył się do TOP TEN:

11. Michał HOŁOWNIA 1645 (+48)
12. Bartosz KOSIŃSKI 1586 (+65) Największy przyrost na liście wrześniowej.
13. Adam KAWALER 1586 (-24)
14. Helena SĘKOWSKA 1518 (+29)
15. Jarosław SZCZURASZYK 1497 (-9)
16. Łukasz MAZURKIEWICZ 1466 (bz)
17. Agata SKOTNY 1446 (bz)
18. Mikołaj MOLENDA 1379 (bz)
19. Krzysztof SZYMCZAK 1347 (bz)
20. Kacper NOWAK 1321 (bz)

W trzeciej "10" zadebiutował Łukasz Strugarek.

21. Katarzyna WALCZYK 1306 (bz)
22. Aleksandra FEDAK 1248 (bz)
23. Barbara KRASZEWSKA 1225 (bz)
24. Dawid ZIEMIĘCKI 1211 (bz)
25. Łukasz STRUGAREK 1178 Debiut na liście!
26. Hanna FREJ 1168 (-188)
27. Maja MOLENDA 1123 (bz)

Adrian STAROŚCIAK 1312 (bz) to już zawodnik WKS Kopernik

Mamy teraz już ósemkę nieaktywnych zawodników:

1. Patrick GAJDAMOWICZ 1877 - debiut
2. Judyta LACHOWICZ 1729
3. Dominik MUZYKA 1624 - debiut
4. Karolina CHEŃSKA 1608
5. Szymon BRZECHFFA 1594
6. Adam WOŹNIAK 1531
7. Patryk NIEWIEJSKI 1445
8. Iwona ŚLĘCZKA 1342
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 lata 10 miesiąc ago #19

Lista październikowa nie przyniosła zbyt wielu zmian.
W TOP TEN tylko liderzy trochę stracili, reszta bez zmian.

1. Witek OSZCZANOWSKI 2068 (-66) Po raz 17 na czele.
2. Franek SERNECKI 1929 (-31)
3. Agnieszka DMOCHOWSKA 1860 (bz) Po raz 30 najwyższy ranking wśród dziewcząt.
4. Jakub CHMIELEWSKI 1820 (bz)
5. Radosława LASCAR 1756 (bz)
6. Michał WRÓBEL 1739 (bz)
7. Dominik LACHOWICZ 1736 (bz)
8. Maciek KORPALSKI 1714 (bz)
9. Zofia FREJ 1713 (bz)
10. Joanna KORPALSKA 1705 (bz)

W drugiej "10" zadebiutował Bartosz Mazurek.

11. Michał HOŁOWNIA 1645 (bz)
12. Bartosz KOSIŃSKI 1586 (bz)
12. Adam KAWALER 1586 (bz)
14. Helena SĘKOWSKA 1518 (bz)
15. Jarosław SZCZURASZYK 1497 (bz)
16. Łukasz MAZURKIEWICZ 1466 (bz)
17. Agata SKOTNY 1446 (bz)
18. Bartosz MAZUREK 1441 Debiut na liście. Gratulacje!
19. Mikołaj MOLENDA 1379 (bz)
20. Krzysztof SZYMCZAK 1347 (bz)

W trzeciej "10" przyrost zanotowała Hania Frej i zadebiutował Jakub Borkowski.

21. Kacper NOWAK 1321 (bz)
22. Katarzyna WALCZYK 1306 (bz)
23. Aleksandra FEDAK 1248 (bz)
24. Barbara KRASZEWSKA 1225 (bz)
25. Dawid ZIEMIĘCKI 1211 (bz)
26. Hanna FREJ 1201 (+33) Największy przyrost na liście!
27. Łukasz STRUGAREK 1178 (bz)
28. Jakub BORKOWSKI 1144 Debiut na liście. Brawo!
29. Maja MOLENDA 1123 (bz)


Mamy teraz już ósemkę nieaktywnych zawodników:

1. Patrick GAJDAMOWICZ 1877
2. Judyta LACHOWICZ 1729
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Karolina CHEŃSKA 1608
5. Szymon BRZECHFFA 1594
6. Adam WOŹNIAK 1531
7. Patryk NIEWIEJSKI 1445
8. Iwona ŚLĘCZKA 1342
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 lata 10 miesiąc ago #20

Lista listopadowa nie przynosi zbyt wiele zmian.
W TOP TEN tylko Maciek zyskał i Franek stracił.

1. Witek OSZCZANOWSKI 2068 (bz) Po raz 18 na czele.
2. Franek SERNECKI 1903 (-26)
3. Agnieszka DMOCHOWSKA 1860 (bz) Po raz 31 najwyższy ranking wśród dziewcząt.
4. Jakub CHMIELEWSKI 1820 (bz)
5. Radosława LASCAR 1756 (bz)
6. Michał WRÓBEL 1739 (bz)
7. Dominik LACHOWICZ 1736 (bz)
8. Maciek KORPALSKI 1726 (+12) Jedyny przyrost na liście.
9. Zofia FREJ 1713 (bz)
10. Joanna KORPALSKA 1705 (bz)

W drugiej i trzeciej "10" nie było zmian.

11. Michał HOŁOWNIA 1645 (bz)
12. Bartosz KOSIŃSKI 1586 (bz)
12. Adam KAWALER 1586 (bz)
14. Helena SĘKOWSKA 1518 (bz)
15. Jarosław SZCZURASZYK 1497 (bz)
16. Łukasz MAZURKIEWICZ 1466 (bz)
17. Agata SKOTNY 1446 (bz)
18. Bartosz MAZUREK 1441 (bz)
19. Mikołaj MOLENDA 1379 (bz)
20. Krzysztof SZYMCZAK 1347 (bz)

21. Kacper NOWAK 1321 (bz)
22. Katarzyna WALCZYK 1306 (bz)
23. Aleksandra FEDAK 1248 (bz)
24. Barbara KRASZEWSKA 1225 (bz)
25. Dawid ZIEMIĘCKI 1211 (bz)
26. Hanna FREJ 1201 (bz)
27. Łukasz STRUGAREK 1178 (bz)
28. Jakub BORKOWSKI 1144 (bz)
29. Maja MOLENDA 1123 (bz)


Mamy też ósemkę nieaktywnych zawodników:

1. Patrick GAJDAMOWICZ 1877
2. Judyta LACHOWICZ 1729
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Karolina CHEŃSKA 1608
5. Szymon BRZECHFFA 1594
6. Adam WOŹNIAK 1531
7. Patryk NIEWIEJSKI 1445
8. Iwona ŚLĘCZKA 1342
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 lata 10 miesiąc ago #21

Lista grudniowa jest ostatnią, na której pojawią się zawodnicy
z rocznika 1996 - zostali zaznaczeni znakiem (!).
Jest na niej sporo zmian dzięki występowi w Karpaczu wielu naszych zawodników,
policzeniu 3 rund III i IV ligi seniorów oraz turnieju w Brnie (Czechy).
Na podkreślenie zasługują pokaźne zyski Zosi Frej, Agnieszki Dmochowskiej,
Mikołaja Molendy, a zwłaszcza szokująco rekordowy (+174!!) Łukasza Strugarka.

1. Witek OSZCZANOWSKI(!) 2068 (bz) Po raz 19 i ostani na czele.
2. Franek SERNECKI 1939 (+36)
3. Agnieszka DMOCHOWSKA 1916 (+56) Po raz 32 najwyższy ranking wśród dziewcząt.
4. Jakub CHMIELEWSKI(!) 1820 (bz)
5. Zofia FREJ 1816 (+103) Rekordowy przyrost w TOP TEN!
6. Radosława LASCAR 1756 (bz)
7. Joanna KORPALSKA(!) 1744 (+39)
8. Michał WRÓBEL 1739 (bz)
9. Dominik LACHOWICZ(!) 1736 (bz)
10. Maciek KORPALSKI 1668 (-58)

W drugiej "10" bardzo dużo obiecujących przyrostów. :)

11. Michał HOŁOWNIA 1662 (+17)
12. Adam KAWALER 1632 (+46)
13. Bartosz KOSIŃSKI 1588 (+2)
14. Jarosław SZCZURASZYK 1541 (+44)
15. Helena SĘKOWSKA 1489 (-29)
16. Łukasz MAZURKIEWICZ(!) 1469 (+3)
17. Agata SKOTNY 1446 (bz)
18. Mikołaj MOLENDA 1437 (+58)
19. Bartosz MAZUREK 1432 (-9)
20. Łukasz STRUGAREK 1352 (+174) Fantastyczny przyrost i awans o 7 miejsc!

W trzeciej "10" zmian znacznie mniej. :(

21. Krzysztof SZYMCZAK 1325 (-22)
22. Kacper NOWAK 1321 (bz)
23. Katarzyna WALCZYK 1306 (bz)
24. Aleksandra FEDAK (!) 1277 (+29) Największy przyrost w trzeciej "10".
25. Barbara KRASZEWSKA 1225 (bz)
26. Dawid ZIEMIĘCKI 1211 (bz)
27. Hanna FREJ 1201 (bz)
28. Jakub BORKOWSKI 1144 (bz)
29. Maja MOLENDA 1081 (-42)


Mamy też ósemkę nieaktywnych zawodników:

1. Patrick GAJDAMOWICZ 1877
2. Judyta LACHOWICZ 1729
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Karolina CHEŃSKA(!) 1608
5. Szymon BRZECHFFA 1594
6. Adam WOŹNIAK 1531
7. Patryk NIEWIEJSKI 1445
8. Iwona ŚLĘCZKA 1342
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.261 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.