środa 17 Sty 2018
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko co nie mieści się w innych kategoriach.

TEMAT: Ranking ELO juniorów Śródmieścia

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 3 miesiąc 2 tygodni ago #1019

Na liście październikowej niewiele się zmieniło,
cieszy aktywność i przyrosty rankingu Janka Kosiora
i Mateusza Bednarczyka.
Przypomnę, że postanowiłem od sierpnia notować nie tylko
zmiany rankingu, ale i zmiany pozycji zawodników.
Np. (+3) oznacza awans o 3 miejsca, (-1) spadek o 1 miejsce,
a (N) debiut na liście.

Do TOP TEN powrócił Janek Kosior, który zanotował najwyższy
przyrost w tym miesiącu.

1. Franek SERNECKI 2109 (bz) Po raz 12. na czele!
2. Agnieszka DMOCHOWSKA 2017 (-56) Po raz 66. najwyższy ranking wśród dziewcząt
3. Michał HOŁOWNIA 1918 (bz)
4. Zofia FREJ 1865 (bz)
5. Adam KAWALER 1843 (bz)
6. Krzysztof TOKARZ 1782 (bz)
7. Bartosz MAZUREK 1757 (bz)
8. Jarosław SZCZURASZYK 1740 (bz)
9. Mikołaj WIECZOREK 1701 (bz)
10.(+1) Jan KOSIOR 1592 (+62)

Do drugiej dziesiątki powrócił Mateusz Bednarczyk.

11.(-1) Krzysztof KRASZEWSKI 1539 (bz)
12. Łukasz STRUGAREK 1427 (bz)
13. Kornelia PALUCH 1300 (bz)
14. Bartosz KEBEL 1299 (bz)
15. Michał BARTMAŃSKI 1268 (bz)
16. Dawid ZIEMIĘCKI 1255 (bz)
17. Kamil STRUTYŃSKI 1231 (bz)
18. Magda KOCHAŃSKA 1187 (bz)
19. Krzysztof ŚLĘCZKA 1184 (bz)
20.(+3) Mateusz BEDNARCZYK 1168 (+48) Największy przyrost w drugiej "10".

W trzeciej dziesiątce niewiele zmian.

21.(-1) Zofia KULCZYCKA 1164 (bz)
22. Oliwia ŚCISŁA 1142 (bz)
23.(+1) Radosław ZAWADA 1114 (bz)
24.(-3) Marcel ŁUPIŃSKI 1113 (-46)
25. Kasia TOMASZEK 1073 (bz)
26. Kinga ŁUPIŃSKA 1003 (bz)

Mamy 15 nieaktywnych zawodników.

1. Michał WRÓBEL 1739
2. Bartosz KOSIŃSKI 1671
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Adam WOŹNIAK 1531
4. Mikołaj MOLENDA 1531
6. Helena SĘKOWSKA 1510
7. Krzysztof SZYMCZAK 1405
8. Kacper NOWAK 1321
9. Katarzyna WALCZYK 1306
10. Dominika KISIELEWSKA 1221
11. Barbara KRASZEWSKA 1220
12. Hanna FREJ 1196
13. Jakub BORKOWSKI 1172
14. Maja MOLENDA 1081
15. Piotr KUŚNIERZ 1039
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 2 miesiąc 2 tygodni ago #1035

Na liście listopadowej ponad połowa zawodników zmieniła ranking!
Siedmioro juniorów zyskało 30 lub więcej punktów, a najwięcej Mateusz
Bednarczyk +68. Brawo! Cieszy debiut w tym zacnym gronie młodziutkiego
Mateusz Uhryna i Darii Lunevskiej, która od prawie roku chodzi na zajęcia
szachowe w MDK Śródmieście. :-)
Przypomnę jeszcze, że postanowiłem od sierpnia notować nie tylko
zmiany rankingu, ale i zmiany pozycji zawodników.
Np. (+3) oznacza awans o 3 miejsca, (-1) spadek o 1 miejsce,
a (N) debiut na liście.

W TOP TEN najwięcej zyskała Zosia Frej, która awansowała na podium.

1. Franek SERNECKI 2139 (+30) Po raz 13. na czele!
2. Agnieszka DMOCHOWSKA 2017 (bz) Po raz 67. najwyższy ranking wśród dziewcząt
3.(+1) Zofia FREJ 1907 (+42) Najwyższy przyrost w TOP TEN!
4.(-1) Michał HOŁOWNIA 1898 (-20)
5. Adam KAWALER 1882 (+39)
6. Krzysztof TOKARZ 1782 (bz)
7. Bartosz MAZUREK 1763 (+6)
8. Jarosław SZCZURASZYK 1748 (+8 )
9.(+1) Jan KOSIOR 1605 (+13)
10.(-1) Mikołaj WIECZOREK 1583 (-118)

W drugiej dziesiątce kolejny awans Mateusza Bednarczyka i debiut Darii.

11. Krzysztof KRASZEWSKI 1539 (bz)
12. Łukasz STRUGAREK 1405 (-22)
13.(N) Darya LUNEVSKAYA 1349 - DEBIUT :-)
14.(-1) Kornelia PALUCH 1300 (bz)
15.(-1) Bartosz KEBEL 1277 (-22)
16.(-1) Michał BARTMAŃSKI 1268 (bz)
17.(-1) Dawid ZIEMIĘCKI 1255 (bz)
18.(+2) Mateusz BEDNARCZYK 1236 (+68) Największy przyrost na liście! :-)
19.(-2) Kamil STRUTYŃSKI 1231 (bz)
20.(-2) Magda KOCHAŃSKA 1187 (bz)

W trzeciej dziesiątce mnóstwo zmian i debiut 8-letniego Mateusza. :-)

21. Zofia KULCZYCKA 1150 (-14)
22. Oliwia ŚCISŁA 1148 (+6)
23.(-4) Krzysztof ŚLĘCZKA 1140 (-44)
24.(-1) Radosław ZAWADA 1114 (bz)
25.(-1) Marcel ŁUPIŃSKI 1149 (+36)
26.(-1) Kasia TOMASZEK 1112 (+39) Największy przyrost w 3. dziesiatce!
27.(N) Mateusz UHRYN 1072 - DEBIUT :-)
28.(-2) Kinga ŁUPIŃSKA 1041 (+38)

Mamy ciągle 15 nieaktywnych zawodników.

1. Michał WRÓBEL 1739
2. Bartosz KOSIŃSKI 1671
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Adam WOŹNIAK 1531
4. Mikołaj MOLENDA 1531
6. Helena SĘKOWSKA 1510
7. Krzysztof SZYMCZAK 1405
8. Kacper NOWAK 1321
9. Katarzyna WALCZYK 1306
10. Dominika KISIELEWSKA 1221
11. Barbara KRASZEWSKA 1220
12. Hanna FREJ 1196
13. Jakub BORKOWSKI 1172
14. Maja MOLENDA 1081
15. Piotr KUŚNIERZ 1039
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 1 miesiąc 2 tygodni ago #1113

Na liście grudniowej ponownie ponad połowa zawodników zmieniła ranking!
I ponad połowa zmieniła zajmowane miejsce...
To efekt głównie 3. i 4. ligi seniorów, w których startują trzy drużyny
Śródmieścia oraz półfinału MPJ. Cieszy debiut wśród ELO-wców młodziutkiego
Marka Szretera, który wywalczył też awans do finałów MPJ do lat 10.

Przypomnę jeszcze, że postanowiłem od sierpnia notować nie tylko
zmiany rankingu, ale i zmiany pozycji zawodników.
Np. (+3) oznacza awans o 3 miejsca, (-1) spadek o 1 miejsce,
a (N) debiut na liście.
Jest to ostatnia lista zawodników z rocznika 1999, których zaznaczyłem (!).
Za miesiąc mając 19 lat przestaną być juniorami...

W TOP TEN najwięcej zyskali Mikołaj Wieczorek, który powrócił na 9. miejsce,
oraz żegnający się z listą Agnieszka i Jarek.

1. Franek SERNECKI 2128 (-11) Po raz 14. na czele!
2(!). Agnieszka DMOCHOWSKA 2055 (+38) Po raz 68. najwyższy ranking wśród dziewcząt
3.(+1) Michał HOŁOWNIA 1898 (bz)
4.(+1) Adam KAWALER 1882 (bz)
5.(-2) Zofia FREJ 1870 (-37)
6(!).(+2) Jarosław SZCZURASZYK 1786 (+38)
7.(-1) Krzysztof TOKARZ 1767 (-15)
8.(-1) Bartosz MAZUREK 1752 (-11)
9.(+1) Mikołaj WIECZOREK 1630 (+47) Największy przyrost na liście! :-)
10.(-1) Jan KOSIOR 1539 (-66)

W drugiej dziesiątce najwięcej zyskali Łukasz Strugarek i Oliwia Ścisła,
a kolejny awans zanotował Mateusz Bednarczyk.

11. Krzysztof KRASZEWSKI 1513 (-26)
12. Łukasz STRUGAREK 1451 (+46)
13. Darya LUNEVSKAYA 1349 (bz)
14. Kornelia PALUCH 1300 (bz)
15.(+3) Mateusz BEDNARCZYK 1260 (+24)
16. Michał BARTMAŃSKI 1233 (-35)
17.(+2) Kamil STRUTYŃSKI 1231 (bz)
18.(-3) Bartosz KEBEL 1227 (-50)
19.(+3) Oliwia ŚCISŁA 1190 (+42)
20. Magda KOCHAŃSKA 1187 (bz)

W trzeciej dziesiątce najlepiej spisali się nowi finaliści MPJ:
najwięcej zyskał Mateusz, a zadebiutował 8-letni Marek. :-)

21. Zofia KULCZYCKA 1150 (bz)
22.(+1) Krzysztof ŚLĘCZKA 1140 (bz)
23.(+1) Radosław ZAWADA 1114 (bz)
24.(N) Marek SZRETER 1111 DEBIUT :-)
25.(+2) Mateusz UHRYN 1102 (+30)
26. Kasia TOMASZEK 1099 (-13)
27.(-2) Marcel ŁUPIŃSKI 1074 (-75)
28. Kinga ŁUPIŃSKA 1041 (bz)

Mamy 16 nieaktywnych zawodników.

1. Michał WRÓBEL 1739
2. Bartosz KOSIŃSKI 1671
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Adam WOŹNIAK 1531
4. Mikołaj MOLENDA 1531
6(!). Helena SĘKOWSKA 1510
7(!). Krzysztof SZYMCZAK 1405
8. Kacper NOWAK 1321
9. Katarzyna WALCZYK 1306
10(!). Dawid ZIEMIĘCKI 1255
11. Dominika KISIELEWSKA 1221
12. Barbara KRASZEWSKA 1220
13. Hanna FREJ 1196
14. Jakub BORKOWSKI 1172
15. Maja MOLENDA 1081
16. Piotr KUŚNIERZ 1039
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia Szreter

Ranking ELO juniorów Śródmieścia 2 tygodni 1 dzień ago #1160

Największą zmianą na naszej liście styczniowej jest absencja zawodników
z rocznika 1999. Ich osiągnięcia przypomnę w osobnym wątku...
A dzięki ich absencji prawie wszyscy awansowali o parę miejsc, nikt nie spadł,
a tylko trzy osoby pozostały na swoich pozycjach. Jedynie lider Franciszek
jest zapewne z tego zadowolony.
W TOP TEN najwięcej zyskał Krzysztof, a zadebiutował w niej Łukasz.

1.(bz) Franek SERNECKI 2127 (-1) Po raz 15. na czele!
2.(+2) Adam KAWALER 1882 (bz)
3.(+2) Zofia FREJ 1870 (bz) Po raz 1. najwyższy ranking wśród dziewcząt!
4.(-1) Michał HOŁOWNIA 1862 (-36)
5.(+2) Krzysztof TOKARZ 1765 (-2)
6.(+2) Bartosz MAZUREK 1752 (bz)
7.(+2) Mikołaj WIECZOREK 1635 (+5)
8.(+3) Krzysztof KRASZEWSKI 1556 (+43) Największy przyrost w TOP TEN!
9.(+1) Jan KOSIOR 1539 (bz)
10.(+2) Łukasz STRUGAREK 1461 (+10) Debiut w TOP TEN!

W drugiej dziesiątce najwięcej zyskali ubiegłomiesięczny debiutant Marek i Bartosz,
a co bardzo cieszy były w niej tylko przyrosty.

11.(+2) Darya LUNEVSKAYA 1349 (bz)
12.(+2) Kornelia PALUCH 1300 (bz)
13.(+2) Mateusz BEDNARCZYK 1264 (+4)
14.(+4) Bartosz KEBEL 1253 (+26)
15.(+2) Kamil STRUTYŃSKI 1240 (+9)
16.(bz) Michał BARTMAŃSKI 1233 (bz)
17.(+2) Oliwia ŚCISŁA 1200 (+10)
18.(+2) Magda KOCHAŃSKA 1187 (bz)
19.(+5) Marek SZRETER 1157 (+46) Największy przyrost na liście! :-)
20.(+1) Zofia KULCZYCKA 1150 (bz)

W trzeciej dziesiątce tym razem najlepiej spisały się dziewczęta:
Kinga i Kasia. :-)

21.(+1) Krzysztof ŚLĘCZKA 1128 (-12)
22.(+4) Kasia TOMASZEK 1125 (+26)
23.(bz) Radosław ZAWADA 1114 (bz)
24.(+1) Mateusz UHRYN 1102 (bz)
25.(+2) Marcel ŁUPIŃSKI 1048 (-26)
26.(+2) Kinga ŁUPIŃSKA 1041 (+29) Największy przyrost w 3. "10"!

Liczba nieaktywnych zawodników spadła do 13.

1. Michał WRÓBEL 1739
2. Bartosz KOSIŃSKI 1671
3. Dominik MUZYKA 1624
4. Adam WOŹNIAK 1531
4. Mikołaj MOLENDA 1531
6. Kacper NOWAK 1321
7. Katarzyna WALCZYK 1306
8. Dominika KISIELEWSKA 1221
9. Barbara KRASZEWSKA 1220
10. Hanna FREJ 1196
11. Jakub BORKOWSKI 1172
12. Maja MOLENDA 1081
13. Piotr KUŚNIERZ 1039
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 1 dzień ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia Szreter
Czas generowania strony: 0.292 s.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.