czwartek 18 Kwi 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko co nie mieści się w innych kategoriach.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rada Rodziców przy MDK Śródmieście

Rada Rodziców przy MDK Śródmieście 6 lata 4 miesiąc ago #1104

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 285
  • Otrzymane podziękowania: 52
Pani Jolanto
Gratulacje z okazji objęcia ważnej funkcji społecznej oraz
uznanie za odwagę.No i dziękuję za poświęcony czas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rada Rodziców przy MDK Śródmieście 6 lata 4 miesiąc ago #1102

  • Marek Ścisły
  • Marek Ścisły Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 300
  • Otrzymane podziękowania: 6
Czy to oznacza, że będzie kolejne zebranie? I jakie musi być quorum do wybrania zarządu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rada Rodziców przy MDK Śródmieście 6 lata 4 miesiąc ago #1101

[...]

Byłam tam jako przedstawiciel sekcji szachowej, fotografii cyfrowej i tańca nowoczesnego...

A ze szczegółów,
to moje pytania były:

1. Czy można mieć wgląd do finansów (finansowanie z rady rodziców i nie tylko, czyli jakie są wydatki w MDK + przychody).

2. Czy mamy jakiś wpływ na otrzymywanie pieniędzy z miasta, lub jeszcze z innych źródeł - jak to funkcjonuje.

3. Czy dałoby się organizować zajęcia w sobotę po południu (na Dubois 5) (z propozycją jakie).

4. Czy MDK prowadzi wymiany z innymi jednostkami, w tym z zagranicą.

5. Gdzie można znaleźć kalendarium wydarzeń MDKowych i maila do kontaktu z MDK.

6. W jaki sposób rodzice mogą pomagać.
Tu muszę przyznać, że dyrektor (ten wysoki pan, szczuply, to chyba dyrektor był na zebraniu...) powiedział - że sekcja szachistów jest bardzo specyficzna w pozytywnym znaczeniu, że rodzice są bardzo zaangażowani i dużo pomagają i działają jak jedna rodzina (to chyba mówi tak pan pod wpływem pana Krupy;-) Ale to może być nawet prawda.

I teraz też uwaga: padła propozycja od pani skarbnikowej i jednej mamy, żeby zmienić regulamin.
Więc trzeba się mocno zastanowić, jakie punkty są neuraulgiczne.
Pani proponowała, żeby kwota do wypłaty adhoc była większa niż 300zł, że to jest przestarzała kwota.
Nie wiem jeszcze jakie punkty, bo już nawet nie spytałam, gdzie można się zapoznać z regulaminem.

No to by było na tyle,
Jola Krawczyk
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rada Rodziców przy MDK Śródmieście 6 lata 4 miesiąc ago #1100

Dzień dobry,
byłam na tym zebraniu. Ponoć w zajęciach MDK uczestniczy około 1000-1200 dzieci,
a rodziców na zebraniu było zaledwie ok. 10, jeśli. Sama nie rozumiem tej dysproporcji, może rodzice nie zostali poinformowani dostatecznie.
No i trzeba było wybrać zarząd. Nie mialam najmniejszej ochoty, ale widząc przyszłe rozczarowanie w oczach trenerów, nie miałam sumienia odmówić.
Wybrałam "członek" - bo nie znam się na tych sprawach - w sumie to chyba dobrze, bo na zebrania chodzić będę i jakiś tam głos będę miała, a nie mam zbyt dużej odpowiedzialności (to tak, jak chce każda kobieta - mieć jakieś słowo w sprawie, ale bez odpowiedzialności;-)
Więc można mnie ewentualnie nastawiać, co ja mam tam mówić, jak co.
Też dziwne było to spotkanie, człowiek się wahał, czy coś się jeszcze spytać, czy już nie, bo większość z tej mniejszości chciał już iść do domu.
Takie to teraz czasy.
Pozdrawiam,
Jola Krawczyk
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rada Rodziców przy MDK Śródmieście 6 lata 4 miesiąc ago #1099

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Drodzy rodzice uczestników zajęć szachowych MDK Śródmieście!
Bądźcie obecni na Zebraniu Rady Rodziców w MDK Śródmieście, ul.Dubois 5, w poniedziałek 27.11.2017, o godzinie 17.30, w sali numer 7.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rada Rodziców przy MDK Śródmieście 6 lata 4 miesiąc ago #1093

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 285
  • Otrzymane podziękowania: 52
Drodzy Rodzice! Bądźcie obecni na wyborach do rady rodziców przy MDK Śródmieście na ul.Dubois 5,w poniedziałek 27.11.2017., o godzinie 17.30. w sali numer 7.
Wyróżniające się środowisko szachistów powinno mieć przedstawicieli w
MDK-owskiej radzie rodziców - załączam wyciąg ze Statutu.
1)Celem rady rodziców jest reprezentowanie ogółu rodziców wychowanków oraz podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia statutowej działalności placówki;
2)Rada rodziców współpracuje z dyrektorem w oparciu o regulamin swojej działalności, który nie może być sprzeczny ze statutem placówki;
3)Zasady tworzenia Rady Rodziców uchwala ogół rodziców wychowanków
placówki;
4)Rada rodziców może wystąpić do dyrektora lub rady pedagogicznej
z wnioskami i opiniami na temat pracy placówki;
5)Rada rodziców gromadzi fundusze na wspieranie statutowej działalności
placówki z dobrowolnych składek rodziców,wpłat osób fizycznych, instytucji i fundacji;
6)Szczegółowe zasady i tryb działania rady rodziców określa jej regulamin;
7)W przypadku trudności w realizacji uprawnień regulaminowych społeczności rodzicielskiej, wynikłych z winy dyrektora, pracowników lub rady pedagogicznej,rada rodziców może złożyć pisemne zażalenie do dyrektora placówki,a w przypadku braku odpowiedzi do organu prowadzącego placówkę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.063 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 2 użytkowników.

  • WieslawJ
  • TatoAdama