Artykuły
Wyniki I Internetowych Mistrzostw Klubu
W I Internetowych Mistrzostwach Klubu w poszczególnych grupach zwyciężyli:D10 - michalinapop
C10 - skiper135
D12 - zosiaa08
C12 - hreczecha
D14 - jakos1
C14 - maksymiliann
D16 - daria35
C16 - tsk2755
D18 - hf1
C18 - maziq6
K - zjf
M - krokodyl51
Gratulacje dla nowych mistrzów klubu!
W ostatnim turnieju wystąpiło 20 zawodników.
1. anezka13(-) 6,5 pkt.
2. maziq6(C18) 6,0 pkt.
3. krokodyl51(open-M) 5,5 pkt.
4. dj52(-) 4,0 pkt.
5. tsk2755(C16) 4,0 pkt.
6. puchacz218(C18) 4,0 pkt.
7. aliaksandrak(D10) 4,0 pkt.
8. zosiaa08(D12) 4,0 pkt.
9. tomel33(-) 4,0 pkt.
10. majapp(D12) 3,5 pkt.
Po czterech turniejach prowadzą (w nawiasie liczba zagranych turniejów):
D10: 1.michalinapop 12,5(3) 2.aliaksandrak 12,0(3) 3.szachala 4,5(2)
C10: 1.skiper135 10,0(3) 2.maksimus2010 9,5(4) 3.maksmal123 8,0(3)
D12: 1.majapp 11,5(4) 2.zosiaa08 8,0(2) 3.kingalup 6,0(2)
C12: 1.hreczecha 14,5(3) 2.szachmarek 9,5(3) 3.piotreksam 7,5(2)
D14: 1.jakos1 9,0(3)
C14: 1.maksymiliann 11,5(3) 2.macieksaniewski 4,0(1) 3.dmm4732 3,0(1)
D16: 1.daria35 10,0(3)
C16: 1.tsk2755 13,5(3) 2.abdimah 4,5(2)
D18: 1.hf1 4,0(1)
C18: 1.maziq6 14,0(3) 2.puchacz218 8,0(2)
open-K: 1.zfj 12,0(2) 2.jolakr 11,0(3)
open-M: 1.krokodyl51 19,5(4) 2.wemif 6,0(2)
zawodnicy spoza klubu: 1.karol3661 14,0(4) 2.zdziseks 10,5(3) 3.kubatreningp6 8,0(3)
Kolejny (ostatni już!) turniej w czwartek 11.06.2020r. o 16:00 na www.kurnik. Zapraszamy!
W przedostatnim turnieju rozegranym 4.06.2020. wystąpiło 22 zawodników.
Wyniki:
1. krokodyl51(open-M) 6,5 pkt.
2. fox61(C10) 5,0 pkt.
3. rim7(-) 5,0 pkt.
4. hreczecha(C12) 5,0 pkt.
5. tsk2755(C16) 4,5 pkt.
6. michalinapop(D10) 4,5 pkt.
7. karol3661(-) 4,0 pkt.
8. puchacz218(C18) 4,0 pkt.
9. majapp(D12) 4,0 pkt.
10. jolakr(open-K) 4,0 pkt.
Po trzech turniejach prowadzą (w nawiasie liczba zagranych turniejów):
D10: 1.aliaksandrak 12,0(3) 2.michalinapop 8,0(2) 3.szachala 4,5(2)
C10: 1.skiper135 10,0(3) 2.maksimus2010 8,5(3) 3.maksmal123 8,0(3)
D12: 1.majapp 11,0(3) 2.zosiaa08 8,0(2) 3.kingalup 6,0(2)
C12: 1.hreczecha 9,5(2) 2.szachmarek 8,5(3) 3.piotreksam 7,5(2)
D14: 1.jakos1 6,5(2)
C14: 1.maksymiliann 7,5(2) 2.macieksaniewski 4,0(1) 3.dmm4732 3,0(1)
D16: 1.daria35 7,0(2)
C16: 1.tsk2755 9,0(2) 2.abdimah 2,5(1)
D18: 1.hf1 4,0(1)
C18: 1.maziq6 11,5(2) 2.puchacz218 4,0(1)
open-K: 1.zfj 12,0(2) 2.jolakr 7,0(2)
open-M: 1.krokodyl51 19,0(3) 2.wemif 6,0(2)
zawodnicy spoza klubu: 1.karol3661 14,0(3) 2.snicla1 5,0(1) 3.arvan3 5,0(1)
Kolejny (przedostatni już) turniej w czwartek o 16:00 na www.kurnik. Zapraszamy!
W trzecim turnieju rozegranym 28.05. wystartowało 27 zawodników.
Wyniki:
1. krokodyl51 (open - M) 6,5 pkt.
2. zfj (open - K) 6,0 pkt.
3. snicla1 (-) 5,0 pkt.
4. hreczecha (C12) 5,0 pkt.
5. mateuszzmdk (C12) 5,0 pkt.
6. michalinapop (D10) 4,5 pkt.
7. piotreksam (C12) 4,5 pkt.
8. cxz184 (?) 4,5 pkt.
9. kakaowyjanusz (-) 4,0 pkt.
10. aliaksandrak (D10) 4,0 pkt.
Zwraca uwagę znakomita postawa chłopców do lat 12 (C12) i dziewcząt do lat 10 (D10), którzy stanowili połowę pierwszej "10" turnieju. Gratulacje!!!
Za nami drugi turniej I internetowych Mistrzostw Klubu. Tym razem wystapiło 28 zawodników, czyli ... mniej niż jest nagród w cyklu. :-(
Wyniki drugiego turnieju z 21.05.2020. są następujące:
1. maziq6 (C18) 6,5 pkt.
2. krokodyl51 (open - M) 6,5 pkt.
3. arvan3 (-) 5,0 pkt.
4. karol3661 (-) 5,0 pkt.
5. citapuiu (-) 4,5 pkt.
6. hreczecha (C12) 4,5 pkt.
7. zdziseks (-) 4,0 pkt.
8. tsk2755 (C16) 4,0 pkt.
9. aliaksandrak (D10) 4,0 pkt.
10. ccn5566 (?) 4,0 pkt.
W pierwszym turnieju wystartowało 29 zawodników.
Wyniki po pierwszym turnieju (w nawiasie miejsce w swojej kategorii wiekowej):
1. krokodyl51 6,0 pkt. (1. open - M)
2. zfj 6,0 pkt. (1. open - K)
3. maziq6 5,0 pkt. (1. C18)
4. karol3661 5,0 pkt. (-)
5. tsk2755 5,0 pkt. (1. C16)
6. dj52 5,0 pkt. (-)
7. ewaldo 4,5 pkt. (-)
8. sardar 4,0 pkt. (-)
9. aliaksandrak 4,0 pkt. (1. D10)
10. hf1 4,0 pkt. (1. D18)
11. zosiaa08 4,0 pkt. (1. D12)
12. skiper135 4,0 pkt. (1. C10)
13. puchacz218 4,0 pkt. (2. C18)
14. daria35 4,0 pkt. (1. D16)
15. yetipl 4,0 pkt. (1. C12)
16. majapp 3,5 pkt. (2. D12)
17. maksimus2010 3,0 pkt. (2. C10)
18. jakos1 3,0 pkt. (1. D14)
19. kubatreningp6 3,0 pkt. (-)
20. maksmal123 3,0 pkt. (3. C10)
21. zdziseks 3,0 pkt. (-)
22. adam1235 3,0 pkt. (?)
23. wemif 3,0 pkt. (2. open - M)
24. szachmarek 2,5 (2. C12)
25. abdimah 2,0 pkt. (2. C16)
26. mikrus2010 2,0 pkt. (?)
27. pawloxu2012 2,0 pkt. (4. C10)
28. szachala 2,0 pkt. (2. D10)
29. ioanqwert 1,0 pkt. (?)
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 23 godzin 51 minut ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 17 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 19 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 19 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 18 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 32 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.