START
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych, Lubin, 17-18.10.2020
1. Bartosz Mazurek (C17) - 6,0 pkt.
1. Sandra Klintsevich (D11) - 4,5 pkt.
2. Mikołaj Wieczorek (C15) - 4,5 pkt.
3. Krzysztof Nagły (C11) - 5,0 pkt. + II kategoria(!)
3. Adam Halhoul (C15) - 4,5 pkt.
4. Mateusz Uhryn (C11) - 5,0 pkt.
4. Mateusz Bednarczyk (C15) - 4,0 pkt.
4. Małgorzata Nagły (D15) - 1,0 pkt.
5. Wojciech Nagły (C13) - 4,0 pkt.
7. Eryk Krawczyk (C11) - 4,5 pkt.
8. Łukasz Uhryn (C11) - 4,5 pkt.
18. Maksymilian Małas (C11) - 3,0 pkt.
W klasyfikacji medalowej Śródmieście zajęło 3. miejsce:
1. Miedź Legnica 3 złote, 1 brązowy (4 medale)
2. Polonia Wrocław 2 złote, 2 srebrne (4 medale)
3. Śródmieście Wrocław 2 złote, 1 srebrny, 2 brązowe (5 medali)
4. Parnas Oława 2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy (4 medale)
5. Jelonka Jelenia Góra 1 złoty, 3 srebrne, 2 brązowe (6 medali)
6. Hetman Wrocław 2 srebrne, 1 brązowy (3 medale)
Gratulacje dla całej 12-osobowej reprezentacji oraz jej "dobrego ducha" Franciszka Serneckiego!
Serwisy turniejowe:
D09+C09, D11+C11, D13+C13+D15, C15+D17+C17.
KOMUNIKAT
W Lubinie odbywają się mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych z udziałem 12 zawodników z naszego klubu. W sobotę rozegrano 4 z 7 rund. Medalowe pozycje na półmetku zajmują:
2. Łukasz Uhryn (C11) - 3,5 pkt.
2. Bartosz Mazurek (C17) - 3,5 pkt.
2. Mateusz Bednarczyk (C15) - 3,0 pkt.
2. Sandra Klintsevich (D11) - 2,5 pkt.
3. Wojciech Nagły (C13) - 3,0 pkt.
3. Mikołaj Wieczorek (C15) - 2,5 pkt.
Życzymy powodzenia w kolejnych rundach całej dwunastce!
Zapraszamy zawodniczki i zawodników naszego klubu do udziału w Mistrzostwach Dolnego Śląska w szachach klasycznych, które odbędą się w dniach 17-18 października w Lubinie.
Poniżej załączam linki do komunikatu i formularzy zgłoszeniowych:
Opiekunem klubowym będę ja- FM Franciszek Sernecki, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zainteresowanych startem proszę o kontakt ze mną celem ustalenia logistycznych warunków uczestnictwa (przejazdy, pobyt).
UWAGA!!! TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA W DNIU 12.10
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 14 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 8 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 10 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 10 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 8 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.