MPJ 16-18, 13-21.03.2021 Szklarska Poręba
W Szklarskiej Porębie zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18. Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:19. Bartosz Mazurek (C18) 4,5 pkt. +95 ELO
27. Mikołaj Wieczorek (C16) 4,5 pkt. z 8 partii(!)
42. Daria Łuniewska (D16) 2,0 pkt.
46. Mateusz Bednarczyk (C16) 2,5 pkt. +27 ELO
W Szklarskiej Porębie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18. Nasz klub reprezentuje czwórka zawodników: Daria Łuniewska (D16), Mikołaj Wieczorek i Mateusz Bednarczyk (C16) oraz Bartosz Mazurek (C18).
W pierwszej rundzie Daria zwyciężyła, Bartosz i Mateusz przegrali, a Mikołaj ... wziął udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej.W drugiej rundzie Bartosz wygrał, a pozostała trójka przegrała.
Trzecia runda była, jak dotąd, najlepsza: wygrali Bartosz i Mateusz!
W czwartej rundzie wygrał tylko Mikołaj.
W piątej rundzie wygrał Bartosz, a zremisował Mateusz.
W szóstej rundzie wygrał Mikołaj, a zremisował Bartosz.
W siódmej rundzie punkt zdobyła Daria, a zremisowali Mikołaj i Mateusz.
W przedostatniej ósmej rundzie wygrał Mikołaj, a zremisował Bartosz.
W ostatniej rundzie wygrał Mikołaj, a zremisowali Bartosz i Mateusz.
Mikołaj Wieczorek zdobył 4,5 pkt. w 8 partiach, Bartosz Mazurek też zdobył 4,5 pkt. ale w 9 partiach, Mateusz Bednarczyk zdobył 2,5 pkt. a Daria Łuniewska - 2 pkt.
Transmisja
wyniki:
C16 (Mikołaj, Mateusz)
D16 (Daria)
C18 (Bartosz)
Publikujemy komunikat MPJ 16-18, które odbędą się w dniach 13-21.03.2021 w Szklarskiej Porębie. Organizatorem na zlecenie PZSzach jest KSz Stilon Gorzów Wlkp. a Dyrektorem imprezy Andrzej Modzelan.
Przypomnijmy, że awans do tych finałów zdobyli następujący zawodnicy Śródmieścia:
C18 - Bartosz Mazurek
C16 - Mikołaj Wieczorek oraz z listy rezerwowej Mateusz Bednarczyk
D16 - Daria Łuniewska
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 1 godzinę ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 18 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 20 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 20 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 19 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.