sobota 25 Wrz 2021

START

Drukuj

Zwycięstwo w Dolnośląskiej Lidze Juniorów, Wrocław 8-9.05.2021.

Znakomicie się spisali zawodnicy Śródmieścia na Dolnośląskiej Lidze Juniorów wygrywając wszystkie(!) mecze i zajmując zdecydowanie pierwsze miejsce co zaowocowało awansem do II ligi juniorów, która zostanie rozegrana 17-25 czerwca br. w Poroninie. GRATULACJE!
Ponadto indywidualnie aż trzy osoby zajęły pierwsze miejsca na swoich szachownicach ze 100% wynikiem: Mateusz Bednarczyk na szachownicy drugiej, Wojtek Nagły na trzeciej i Maja Popczyńska na szóstej. Dodatkowo Abdel-Azziz Dahche zajął 2. miejsce na pierwszej szachownicy z wynikiem 5 pkt. z 6 partii, a dorobek zespołu uzupełnili Łukasz Uhryn 3 pkt. z 4 partii, Daria Łuniewska 2 pkt. z 4 partii oraz Sandra Klintsevich 1 pkt. i Mateusz Uhryn 0,5 pkt. w dwóch partiach. Co ciekawe 8-letnia Michalina Popczyńska zajęła 3. miejsce na szachownicy juniorki... starszej w barwach zaprzyjaźnionego klubu z Wiszni Małej. Brawo!
Serwis turniejowy.

Za nami półmetek rozgrywek. Zespół Śródmieścia po odniesieniu trzech zwycięstw (nad Debiutem Długołęka, Hetmanem Wrocław i Wratislavią) zajmuje 2. miejsce. Punkty dla drużyny zdobyli: Mateusz Bednarczyk, Wojtek Nagły i Maja Popczyńska po 3/3, Abdel-Azziz Dahche - 2,5/3, Daria Łuniewska - 1,5/3, Łukasz Uhryn - 1/2 i Mateusz Uhryn 0,5/1.
Przed nami trzy decydujące mecze. Trzymamy kciuki za udane występy "chwaścików"!

Już jutro startuje Dolnośląska Juniorów, która wyłoni zespoły awansujące do II ligi juniorów. Bierze w niej udział drużyna Śródmieścia w składzie: DAHCHE Abdei-Azziz, BEDNARCZYK Mateusz, NAGŁY Wojciech, UHRYN Łukasz, ŁUNIEWSKA Daria i POPCZYŃSKA Maja oraz rezerwowi: UHRYN Mateusz i KLINTSEVICH Sandra. Życzymy powodzenia naszym zawodnikom!

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.