Artykuły
Festiwal im Adolfa Anderssena, Wrocław 31.07-8.08.2021
79.Rzewnicki, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4 pkt
83.Bednarczyk, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
84.Dahche, Abdel-AzzizMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
85.Nagły, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
87.Klintsevich, Aliaksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4 pkt
90.Architek, MarcinMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
100.Frąc, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3.5 pkt
100.Frąc, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3.5 pkt
114.Ozyhar, MarekMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
116.Krawczyk, ErykMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
120.Sambor, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
126.Krawczyk, JolantaMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
Pełne wyniki Memoriału Anderssena
Od niedzieli 1.08 rozpoczęły się zmagania w grupach A i B. W grupie B startuje 6 zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław:
Maciej Korpalski
Abdel-Azziz Dahche
Dominik Muzyka
Mateusz Bednarczyk
Marta Wolska
Łukasz Mazurkiewicz
Serwis turniejowy grupy B
120.Sambor, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
126.Krawczyk, JolantaMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
Pełne wyniki Memoriału Anderssena
Od niedzieli 1.08 rozpoczęły się zmagania w grupach A i B. W grupie B startuje 6 zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław:
Maciej Korpalski
Abdel-Azziz Dahche
Dominik Muzyka
Mateusz Bednarczyk
Marta Wolska
Łukasz Mazurkiewicz
Serwis turniejowy grupy B
Ostatnio na Forum
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 1 godzinę 7 minut ago
-
- TOP turnieje
- 11 godzin 58 minut ago
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- III liga juniorów
- 1 tydzień 2 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 2 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 2 dni ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ligi seniorów
- 3 tygodni 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wałbrzych 13-20.04.2024
-
38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 29-31.05.2024
-
Złota Iglica - Grupa C (Pierwszy Krok), 2.05.2024.
-
Złota Iglica Grupa B (Drugi Krok - rankingi 1250-1700), 4-5.05.2024
-
Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.
-
Srebro w IV lidze! III i IV ligi juniorów, Kłodzko 5-7.04.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024