Artykuły
Festiwal im Adolfa Anderssena, Wrocław 31.07-8.08.2021
79.Rzewnicki, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4 pkt
83.Bednarczyk, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
84.Dahche, Abdel-AzzizMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
85.Nagły, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
87.Klintsevich, Aliaksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4 pkt
90.Architek, MarcinMUKS MDK Śródmieście Wrocław4 pkt
100.Frąc, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3.5 pkt
100.Frąc, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3.5 pkt
114.Ozyhar, MarekMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
116.Krawczyk, ErykMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
120.Sambor, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
126.Krawczyk, JolantaMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
Pełne wyniki Memoriału Anderssena
Od niedzieli 1.08 rozpoczęły się zmagania w grupach A i B. W grupie B startuje 6 zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław:
Maciej Korpalski
Abdel-Azziz Dahche
Dominik Muzyka
Mateusz Bednarczyk
Marta Wolska
Łukasz Mazurkiewicz
Serwis turniejowy grupy B
120.Sambor, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
126.Krawczyk, JolantaMUKS MDK Śródmieście Wrocław3 pkt
Pełne wyniki Memoriału Anderssena
Od niedzieli 1.08 rozpoczęły się zmagania w grupach A i B. W grupie B startuje 6 zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław:
Maciej Korpalski
Abdel-Azziz Dahche
Dominik Muzyka
Mateusz Bednarczyk
Marta Wolska
Łukasz Mazurkiewicz
Serwis turniejowy grupy B
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 1 godzinę ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 18 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 20 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 20 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 19 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.