Artykuły
Ostatni turniej Otwartych Mistrzostw Wrocławia, klub Hetman 11.12.2021
W ostatnich turniejach 29.OMW młodzieży zwyciężyli:- w grupie A (do lat 14) Krzysztof NAGŁY (Śródmieście) i Natalia NAKIELNA (Polonia)
- w grupie B (do lat 11) Eryk KRAWCZYK (Śródmieście) i Anastazja KOTŁUBAJ (Hetman)
- w grupie C (do lat 9) Aliaksandr SAKHARCHUK i Sara PAWULSKA (Hetman)
Tytuły mistrzów w Wrocławia zdobyli:
Krzysztof NAGŁY i Olga KRASZEWSKA (oboje Śródmieście) w grupie do lat 14,
Eryk KRAWCZYK (Śródmieście) i Anastazja KOTŁUBAJ (Hetman) w grupie do lat 11,
Aleksander SZACHNIEWICZ (Hetman) i Thaneesha ZAHEER w grupie do lat 9.
Gratulacje!!!
Zapraszamy na ostatni turniej z cyklu 29. Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży, który odbędzie się w najbliższą sobotę 11 grudnia br. w klubie HETMAN przy ul. Św. Antoniego 31 b. Grupa C (do lat 9) gra od godz. 10:00 (potwierdzenie udziału w godz. 9:30-9:45), a grupy A (do lat 14) i B (do lat 11) grają od godz. 15:00 (potwierdzenie udziału w godz. 14:30-14:45). Bezpośrednio po zakończeniu turniejów odbędzie się wręczenie medali i nagród za cały cykl.
Równocześnie zapraszamy ok. godz. 14:00 na podsumowanie turniejów internetowych, które zostały rozegrane podczas pierwszej fali pandemii w miesiącach kwiecień-czerwiec 2020. Przypomnienie turniejów i wyników wkrótce!
Ostatnio na Forum
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 8 godzin 13 minut ago
-
- TOP turnieje
- 19 godzin 4 minut ago
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 1 tydzień 2 dni ago
-
- III liga juniorów
- 1 tydzień 2 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 3 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 3 dni ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ligi seniorów
- 3 tygodni 5 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wałbrzych 13-20.04.2024
-
38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 29-31.05.2024
-
Złota Iglica - Grupa C (Pierwszy Krok), 2.05.2024.
-
Złota Iglica Grupa B (Drugi Krok - rankingi 1250-1700), 4-5.05.2024
-
Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.
-
Srebro w IV lidze! III i IV ligi juniorów, Kłodzko 5-7.04.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024