wtorek 09 Sie 2022

START

Drukuj

II liga

W dniach 17-26.07.2022 we Wrocławiu drużyna naszego klubu MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE II WROCŁAW uczestniczyła w zawodach II Ligi Juniorow, ostatecznie zajmując dobre 17 miejsce, pośród 35 drużyn.
Dziękujemy zawodnikom za dzielną postawę i walkę w tych zawodach.
Poniżej serwis turniejowy i linki do relacji na żywo.
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/tdr_3393/index.html?l=pl https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/2nd-polish-youth-league-2022/

Parę słów trenera Wiesława Janochy o lidze i naszych zawodnikach można znaleźć na forum.

Runda 10

NASZACH Nowy Tomyśl    0 - 6    MUKS MDK Śródmieście Wrocław II

Góral, Bartosz   0 - 1    Dahche, Abdel-Azziz
Nowak, Feliks   0 - 1    Frąc, Piotr
Myszkowski, Jan   0 - 1    Uhryn, Łukasz
Ford, Nikodem   0 - 1    Krawczyk, Eryk
Biniak, Zuzanna   0 - 1    Klintsevich, Aliaksandra
Mierzyńska, Blanka   0 - 1    Popczyńska, Michalina

Cóż za pogrom !

Runda 9

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II    3,0 - 3,0    Klub Szachowy LECH-WSUS Poznań

Kebel, Bartosz    ½ - ½    May, Jakub
Ślęczka, Krzysztof    ½ - ½    Rychlik, Michał
Uhryn, Mateusz    ½ - ½    Kolendo, Tymon
Nagły, Krzysztof    0 - 1    Bilochenko, Matvii
Klintsevich, Aliaksandra    ½ - ½    Łaźniewska, Zofia
Popczyńska, Maja    1 - 0    Michalska, Lena

Byliśmy w tym meczu faworytami, stąd niby rozczarowanie tylko remisem ale zajrzeć w partie to można zobaczyć jak nasi zawodnicy i zawodniczki dzielnie walczyli.
Brawo !

Runda 8

APA SMART SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny II    3,5 - 2,5    MUKS MDK Śródmieście Wrocław II

Kubica, Dominik    ½ - ½    Dahche, Abdel-Azziz
Sputowski, Jakub    ½ - ½    Ślęczka, Krzysztof
Dylong, Antoni    1 - 0    Uhryn, Mateusz
Nguyen, Doan Quoc Anh    0 - 1    Nagły, Krzysztof
Kulpa, Karolina    1 - 0    Klintsevich, Aliaksandra
Cichoń, Julia    ½ - ½    Popczyńska, Maja


Runda 7

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II    2,5 - 3,5    LKS Chrobry Gniezno

Ślęczka, Krzysztof    0 - 1    Borkowski, Stanisław
Frąc, Piotr    ½ - ½    Lewandowski, Witold
Uhryn, Łukasz    0 - 1    Stanisławski, Karol
Krawczyk, Eryk    0 - 1    Górecki, Michał
Klintsevich, Aliaksandra    1 - 0    Oszutowska, Anna
Popczyńska, Maja    1 - 0    Łukasik, Aleksandra


Runda 6

Klub Szachowy STILON Gorzów Wlkp. II    2,5 - 3,5    MUKS MDK Śródmieście Wrocław II

Róg, Bartłomiej    1 - 0    Dahche, Abdel-Azziz
Majdański, Maksymilian    1 - 0    Kebel, Bartosz
Lewek, Jakub    0 - 1    Uhryn, Mateusz
Ziobrowski, Wojciech    0 - 1    Nagły, Krzysztof
Pietryk, Joanna    ½ - ½    Klintsevich, Aliaksandra
Mataczyna, Aleksandra    0 - 1    Popczyńska, Maja

Wygrana z wyżej rozstawionym przeciwnikiem! Brawo.

Runda 5

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  5.5 - 0.5  UKS Hetman Puszcza Mariańska

Dahche, Abdel-Azziz    ½ - ½     Wesołek, Krzysztof
Ślęczka, Krzysztof   1 - 0   Ostojski, Dawi
Uhryn, Mateusz  1 - 0  Trzciński, Brajan
Nagły, Krzysztof  1 - 0  Wrzodak, Natalia
Klintsevich, Aliaksandra  1 - 0  Cieplak, Blanka
Popczyńska, Maja 1 - 0  Podoba, Hanna

Brawo!


Runda 4

SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Góry    4,0 - 2,0    MUKS MDK Śródmieście Wrocław II

Lichorad, Mateusz    ½ - ½    Ślęczka, Krzysztof
Mośny, Kamil    1 - 0    Frąc, Piotr
Smoliński, Wojciech    ½ - ½    Uhryn, Mateusz
Fronczek, Michał    1 - 0    Uhryn, Łukasz
Trybuś, Dominika    1 - 0    Łuniewska, Daria
Żylak, Emilia    0 - 1    Klintsevich, Aliaksandra



Runda 3

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II    2,5 - 3,5    UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.

Ślęczka, Krzysztof    0 - 1    Maciaszek, Karol
Frąc, Piotr    0 - 1    Kucharski, Sylwester
Uhryn, Mateusz    1 - 0    Rajlich, Vaclav
Uhryn, Łukasz    1 - 0    Bombiński, Michał
Łuniewska, Daria    0 - 1    Kicińska, Magdalena
Klintsevich, Aliaksandra    ½ - ½    Kicińska, Anna

Brawo bracia !

Runda 2

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice    4,0 - 2,0    MUKS MDK Śródmieście Wrocław II

Ząbroń, Maksym    1 - 0    Dahche, Abdel-Azziz   
Pisarek, Jan    1 - 0    Kebel, Bartosz   
Duda, Leon    1 - 0    Dobrowolski, Kamil   
Hryniewicz, Maciej    0 - 1    Krawczyk, Eryk   
Pisarek, Elżbieta    1 - 0    Łuniewska, Daria   
Gajda, Anna    0 - 1    Klintsevich, Aliaksandra

Niestety po ciężkim i bardzo zaciętym meczu przegrywamy z wyżej rozstawionym przeciwnikiem.Runda 1

MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE II - UKS Piątku Wieluń   3.5 - 2.5

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.