środa 24 Lip 2024

START

Drukuj

Obóz zimowy 12-18.02.2023, Lewin Kłodzki

Dziękujemy za wspaniały obóz i już teraz zapraszamy na Letni obóz szachowy w Sokołowsku w terminie 2-12.07.2023!!

Rozpoczął się obóz szachowo - narciarski. W niedzielę rozegraliśmy pierwszy turnieju szachowy - Powitalny BLITZ
W poniedziałek rozpoczęły się turnieje szachów klasycznych:
GRUPA A
GRUPA B

ZDJĘCIA

Relacja Tymka Czeczenko z piątku 17.02.2023:
Dziesiejszy dzień rozpoczęło niestandardowe pianie koguta, dwa razy! Potem śniadanie, a zaraz po nim odbył się turniej szachów zmieszanych, czyli cztery rundy, w każdej z nich inne zasady {szachy Fischera, handicap, śmieszne, raz-dwa-trzy, gościnnie w turnieju wystąpił trener Janusz Żyła - dop. kadra}.Około 11:30 pojechaliśmy do Kudowy, na zakupy i na basen {i do kawiarni i na pamiątki! - dop. kadra}. Po powrocie obiad, przerwa poobiednia i runda {a dla grupy A - konkrurs rozwiązywania zadań, w którym, najlepsi okazali się Karol Matyka i Michalina Popczyńska -dop. kadra}. Po kolacji odbyło się zakończenie, podczas którego wysiadł prąd i przez ponad 10 minut panowała całkowita ciemność. Jednak prąd wrócił i wszystko przebiegło jak po maśle.
Relacja Tymka Czeczenko z czwartku 16.02.2023:
Dzisiejszy dzień zaczął się od pobudki o 8.00 i śniadaniem, pół godziny później. Po posiłku rozgraliśmy rundę, turniej tenisa stołowego i wyszliśmy do sklepu. Na obiad poszliśmy o 14:30 i od razu po nim pojechaliśmy na stok. Tam mieliśmy sprawdzian sprawnościowy, którym był slalom na czas. {w przerwie był grill z kiełbaskami - dop. kadra} W drodze powrotnej był koncert piosenek. A w ośrodku dostaliśmy pączki z okazji tłustego czwartku.

Relacja Tymka Czeczenko ze środy 15.02.2023:
Pobudka była później niż zwykle, ze względu na to, że dzisiejszego dnia nie było nart. Zamiast tego były dwie rundy turniejowe grupy B i jedna runda grupy A i przy okazji godzinny spacer, podczas którego odbył się konkurs na największego bałwana. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do sklepu. Potem obiad, przerwa poobiednia, runda i dokończenie filmu. Po kolacji było karaoke, na którym piosenki były wybierane przez uczestników obozu.

Relacja Tymka Czeczenko z wtorku 14.02.2023:
Dzisiejszy dzień zaczął się tak jak poprzedni. Pobudka o 8:00, pół godziny później śniadanie i wyjazd z obozem karate na stok. Każda z grup narciarskich zrobiła postępy. Grupa słabsza pojechała pierwszy raz na kanapach (na małym stoku), a grupa zaawansowana pojechała na jeden z wyższych stoków. Po powrocie obiad, przerwa poobiednia i runda. Na kolacji były pyszne racuchy. Wieczorem oglądaliśmy film i dostaliśmy cukierki z okazji walentynek.

Relacja Tymka Czeczenko z poniedziałku 13.02.2023:
Dzisiaj był pierwszy dzień obozu w Lewinie. Działo się dość dużo. Z samego rana musieliśmy, już na śniadanie, ubrać się w strój narciarski. Ku naszemu zdziwieniu do Zieleńca pojechaliśmy wraz z innym obozem. Po powrocie mieliśmy obiad (i tak jak zwykle przerwę poobiednią). W ogólnym turnieju szachowym są dwie grupy A i B. Przed kolacją poszliśmy do pobliskiego sklepiku zrobić "zapasy". O 19.00 poszliśmy na kolację, a potem graliśmy turniej kloca. Każdy uczestnik świetnie się bawił.

Poniżej komunikat 
Zimowy obóz szachowy- Lewin Kłodzki 2023
Termin 12-18.02.2023
KOSZT 1570 zł
Cena obejmuje:
✓ Transport uczestników autokarem z Wrocławia do Lewina Kłodzkiego i z powrotem
✓ Noclegi w pokojach z łazienkami i WiFi w Ośrodku „Czarodziejskie Wzgórze”
✓ Wyżywienie (4 posiłki dziennie) od obiadu w dzień przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu
✓ Transport autokarem na stoki narciarskie do Zieleńca ( 3 razy ) i wycieczkę (Kudowa-Zdrój)
✓ Zajęcia szachowe i turnieje szachowe pod okiem kadry instruktorskiej
✓ Opłaty rankingowe, nagrody i dyplomy
✓ Wejście do Aquaparku „Wodny Świat w Kudowie Zdrój (2 godziny)
✓ Dyskoteki, karaoke, ✓ Opiekę kadry pedagogicznej
✓ Opiekę medyczną
✓ Ubezpieczenie NNW od uprawiania sportów zimowych (do kwoty 10 000 zł)
Cena nie obejmuje kosztów narciarskich : Karnet – 105 zł/dzień od uczestnika razy 3 czyli 315 zł Instruktor – 40 zł/dzień od uczestnika razy 3 czyli 120 zł Ewentualne wypożyczenie sprzętu narciarskiego – 50 zł/dzień od uczestnika razy 3 czyli 150 zł ( kask w komplecie gratis ) Kask narciarski obowiązkowy. Same kije 30 zł na 3 dni, sam kask 30 zł na 3 dni, same buty 90 zł na 3 dni, same narty i kije 90 zł za 3 dni
Pieniądze „narciarskie” będę zbierać przy autokarze ( jeśli ktoś ma swój sprzęt to płaci 435 zł )
Kadra : Anna Domaradzka-Żyła ( kierowniczka obozu ), Małgorzata Kempys-Kaźmierska , Janusz Żyła oraz Michał Dzikowski
Zapisy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaliczkę w wysokości 500 zł należy przesłać do 15.12.2022 na konto, pozostała kwota 1070 zł do 5.02.2023 ( tytułem imię i nazwisko dziecka- obóz szachowy ) - Kamil Cierczek Bank PeKaO S.A. o/Kudowa-Zdrój nr 48 1240 6700 1111 0010 4601 3515 Placówka zostanie zarejestrowana w Dolnośląskim Kuratorium Oświaty
Wpłaty podlegają zwrotowi w całości w przypadku urzędowego wprowadzenia zakazu wyjazdów lub prowadzenia działalności turystycznej w związku z epidemią COVID-19

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.