niedziela 16 Cze 2024

START

Drukuj

Walne zebranie sprawozdawcze członków klubu MUKS MDK Śródmieście Wrocław - 10.06.2023, godz.10.15

Zapraszamy członków klubu MUKS MDK Śródmieście Wrocław oraz rodziców na Walne zebranie sprawozdawcze członków klubu, które odbędzie się 10.06.2023 (sobota) o godz. 10.15 w budynku Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego ul. Joliot Curie 15 (podczas MDŚJ w szachach klasycznych). Zainteresowanych udziałem w zebraniu (zawodników klubu od 16 roku życia, działaczy, rodziców zawodników klubu, którzy są niepełnoletni, trenerów klubowych) prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności do dnia 8.06.2023 u prezesa Klubu Michała Dzikowskiego -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Główny tematem spotkania będzie zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2022. Będzie to również możliwość porozmawiania o wakacyjnych startach (MPJ BiS, turnieje Open itp.).

Przypominamy jednocześnie treść Uchwały Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Klubu MUKS MDK Śródmieście Wrocław w sprawie określenia wysokości i trybu płacenia składek członkowskich zgodnie z § 18 pkt 1 ust. f Statutu Klubu:

 

„Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu uchwala niniejszym obowiązek płacenia składek członkowskich przez członków MUKS MDK Śródmieście Wrocław.         

                I              Wysokość składek członkowskich:

1. 10,00 zł (dziesięć złotych) miesięcznie dla członków klubu określonych w § 10 pkt 1 Statutu Klubu.

2. 5,00 zł (pięć złotych) miesięcznie dla członków klubu określonych w § 10 pkt 2 Statutu Klubu.

3. Zwolnieni z obowiązku opłacania składek członkowskich są:

a) członkowie klubu określeni w § 10 pkt 3 Statutu Klubu.

b) członkowie władz klubu oraz ich dzieci.

                II             Forma płatności składek członkowskich:

Składki członkowskie płacone są bez wezwania, z góry, za każdy miesiąc w terminie do 15 dnia każdego miesiąca, w formie przelewu na rachunek bankowy klubu.

                III            Uprawnienia Zarządu:

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu uchwala udziela niniejszym Zarządowi Klubu prawa do stosowania na wniosek członka klubu zwolnienia z obowiązku płacenia składek członkowskich w szczególności w przypadku świadczenia nieodpłatnych świadczeń ze strony członka klubu na rzecz klubu oraz w innych przypadkach istotnymi powodami.

                IV Kary za niepłacenie lub zaleganie z płatnością składek członkowskich.

1. Zarząd Klubu może w drodze uchwały zawiesić na okres do 12 miesięcy członka klubu w trybie § 24 pkt 1 ust. c  za niepłacenie składek przez okres 6 miesięcy.

2.  Zarząd Klubu może w drodze uchwały wykluczyć członka klubu w trybie § 24 pkt 1 ust. d  za niepłacenie składek przez okres 12 miesięcy.”

Uchwała wchodzi w życie z dniem 01.01.2013r.

Prezes Klubu

Michał Dzikowski

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.