piątek 23 Lut 2024

START

Drukuj

Turnieje treningowe przed MPJ BiS

Dobiegły końca turnieje treningowe organizowane dla naszych młodych zawodników w  ramach przygotowań do MPJ BiS w Bydgoszczy.
W piątkowym turnieju szachów szybkich (15'+10") rozgrywanym systemem pucharowym nieoczekiwanie zwyciężył Antek Sonibare przed Markiem Szreterem i Saszą Sakharchukiem.
W turnieju szachów błyskawicznych (3'+2") rozgrywanych systemem kołowym wygrał Eryk Krawczyk przed Saszą Sakharchukiem i Kacprem Kłysem.
W całotygodniowej rywalizacji najwięcej punktów zdobyli:
1. Sasza Sakharchuk - 44,5
2. Kacper Kłys - 41,5
3. Antek Sonibare - 30,5. Kolejne miejsca zajęli:

4-5. Sandra Klincewicz, Witek Łotoczko - 29
6. Maks Małas - 28,5
7-8. Karol Żyto, Gleb Shabunia - 28
9. Marcin Frank - 27,5
10. Eryk Krawczyk - 26
11. Pavlo Yuzko - 23,5
12. Olek Honcharenko - 22,5
13. Marek Szreter - 20
14. Maks Kornak - 14,5
15. Ala Szreter - 11,5
16. Wojtek Nagły - 10
17. Kasia Klincewicz - 9,5
18. Julek Łotoczko - 6
19. Piotruś Szreter - 2.

W czwartek graliśmy turnieje szachów błyskawicznych w grupach sześcio-osobowych.
Grupy A wygrywali: Sasza Sakharchuk, Wojtek Nagły i znowu Sasza (wraz z Wojtkiem i Antkiem Sonibare).
Grupy B wygrywali Kacper Kłys, Eryk Krawczyk i Sandra Klintsevich.
Grupy C - Pavlo Yuzko, Witek Łotoczko i Marcin Frank.
Jutro (w piątek) spotykamy się po raz ostatni. Zagramy turniej szachów szybkich i błyskawicznych. 


W środę graliśmy turnieje szachów szybkich w cztero-osobowych grupach.
Grupy A (najsilniejsze) wygrywali Sandra KlintsevichSasza Sakharchuk i znowu Sandra (wraz z Saszą i Karolem Żyto).
Grupy B wygrywali Antek SonnibareMaks Małas i Eryk Krawczyk.
Grupy C - Marcin FrankMaks Kornak i znowu Marcin.
Grupy D - Pavlo YuzkoGleb Shabunia i Witek Łotoczko.
Jutro (w czwartek) gramy turnieje szachów błyskawicznych w grupach sześcio-osobowych.

We wtorkowym turnieju (tempo 3'+2") dla zawodników 1800+ wygrał Kacper Kłys 12,0 pkt. z 14 partii przed Saszą Sakharchukiem - 10,5 pkt.  W II turnieju (tempo 10') dla zawodników o rankingu 1600- wygrał Marcin Frank 9,5 pkt. w 10 partiach przed Kasią Klintsevich - 6,5 pkt. 

W poniedziałkowym I turnieju (tempo 10'+5") zagrało 16 osób, a zwyciężył Karol Żyto przed Saszą Sakharchukiem - obaj po 6 pkt. w 7 partiach.

Trener Wiesław Janocha zaprasza zawodników Śródmieścia do udziału w turniejach treningowych przed MPJ BiS, które odbywają się w klubie przy ul. Św. Antoniego 31b od poniedziałku 21.08. do piątku 25.08. w godzinach 11:30-15:00. Wcześniej (od 10:20 do 11:20) rozwiązujemy zadania i oglądamy partie arcymistrzów.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.