środa 24 Lip 2024

START

Drukuj

Półfinały MPJ 2024

Zakończyły się ostatnie eliminacje do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych. W Pokrzywnej (woj. opolskie) grały grupy wiekowe do lat 9 i 11, a w Jastrzębiej Górze (woj. pomorskie) grały grupy wiekowe do lat 13, 15 i 17.
W obu turniejach wystąpili reprezentanci naszego klubu: w Pokrzywnej Zuzanna Popczyńska (D9) i Michał Korzeniowski (C11), a w Jastrzębiej Górze Małgorzata Nagły (D17), Łukasz Uhryn, Kamil Dobrowolski i Maksymilian Małas (C13), Kacper Grech, Kacper Kłys i Mateusz Uhryn (C15)
W grupie młodszych w Pokrzywnej Zuzia Popczyńska awansowała do finału, a Michał Korzeniowski zajął dobre 20. miejsce. Brawo!
W półfinałach starszych awansował Łukasz Uhryn zajmując 2. miejsce w swojej grupie C13. Gratulacje! 
Pozostali zagrali tak: Mateusz Uhryn i Kamil Dobrowolski zajęli 13. miejsca, Małgorzata Nagły - 16., Kacper Kłys - 18., Kacper Grech - 22., a Maks Małas - 28. Podziękowania za walkę w Jastrzębiej Górze dla całej ekipy na czele z trenerem Piotrem Dobrowolskim.

Wyjazd naszych zawodników i trenerów na Półfinał Mistrzostw Polski możliwy był dzięki wsparciu Gminy Wrocław.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.