niedziela 16 Cze 2024

START

Drukuj

MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 2024 - 7-9.06.2024 Żary

Zakończyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w Żarach (7-9.06.2024). 
Kasia Klincewicz zajęła 3 miejsce w grupie dziewcząt ! GRATULACJE!
Sonia zajęła 14 miejsce, Gleb 17 miejsce, Tomek 23, Pavlo 28 i Michał 31. Gratulacje za walkę do końca!
Wyniki chłopców,

Wyjazd możliwy był dzięki wsparciu z Gminy Wrocław.

Komunikat
Drukuj

Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024

Witajcie przyszli mistrzowie szachów!

Zapraszamy na obóz szachowy z bogatym programem sportowym, wycieczkami, animacjami,grami terenowymi, treningami i oczywiście turniejami szachowymi !

 Miejsce: Sokołowsko- Ośrodek „Radosno”, ul.Główna 5 ( pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami )

Dojazd autokarem z parkingu przy Wzgórzu Andersa ul. Ślężna

Termin: 26.06-6.07.2024

Koszt : 2650 zł

Zapisy u kierowniczki obozu - Anny Domaradzkiej-Żyły: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LISTA ZGŁOSZEŃ

Z
apraszamy!
Komunikat poniżej:

Czytaj więcej: Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024

Drukuj

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH – 24-26.05.2024

Zachęcamy naszych zawodników do udziału w Mistrzostwach Dolnego Śląska w szachach klasycznych: https://dzszach.pl/mistrzostwa-dolnego-slaska-juniorow-w-szachach-klasycznych/

Ścinawka Średnia, 24-26.05.2024

Na miejscu obecny będzie trener Michał Dzikowski, będzie możliwość przeanalizownia partii.
Drukuj

38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 29-31.05.2024

Zakończył się 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka! Łącznie we wszystkich grupach wystartowało 84 zawodniczek i zawodników. 

Wyniki:
grupa OPEN  - 1 miejsce Mikołaj Wieczorek 2 miejsce Kacper Kłys 3 miejsce Leonard Klimek
grupa A (do lat 8) - 1 miejsce Kuba Sadkowski 2 miejsce Mariia Onoprienko 3 miejsce Leon Gatner
grupa B (do lat 10) -1 miejsce Dziamid Rekets 2 miejsce Hleb Shabunia 3 miejsce Hubert Griman
grupa C (do lat 12) - 1 miejsce Wojciech Radojewski 2 miejsce Amadeus Aksianevich 3 miejsce  Szymon Wasilko
grupa D (powyżej lat 12, max 3 kategoria) - 1 miejsce Szymon Grech 2 miejsce Mateusz Grabarczyk 3 miejsce Michał Juruć

Kilka zdjęć autorstwa A.Domaradzkiej-Żyły
Komunikat poniżej:

Czytaj więcej: 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 29-31.05.2024

Drukuj

GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - V turniej - 18.05.2024.

W wyjątkowo kameralnej atmosferze (tylko 14 uczestników) odbył się 5. (przedostatni) turniej z cyklu Grand Prix Śródmieścia 2024.
W poszczególnych grupach zwyciężyli: 
A (1800+) - Wojciech NAGŁY wygrywając mecz z Kacprem Kłysem.
B (1600 i 11+) - Iwo KANCLERZ przed Glebem Shabunią.
C (1000-1400 i 10-) - Michał URBANIAK przed Wiktorem Rafą.
Gratulacje!
Ostatni turniej z tego cyklu odbędzie się w pierwszą niedzielę po zakończeniu roku szkolnego - 23.06.2024. Zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej: GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - V turniej - 18.05.2024.

Drukuj

Mistrzostwa Młodych Szachistów - 11.05.2024- II turniej

Zakończył się II turniej z cyklu Mistrzostw Młodych Szachistów !
Najlepsi w swoich grupach okazali się:
GRUPA A (do lat 7) - Szymon Węgrzyn i Alicja Iwaszko
GRUPA B (do lat 8) - Tadeusz Bernardyn i Sonia Izydorczyk
GRUPA C (do lat 9) - Hleb Shabunia i Wiktoria Dybowska
GRUPA D (do lat 11) - Aleksander Bartosz i Łucja Kraszewska

na kolejny turniej z cyklu zapraszamy w sobotę 28.09.2024!

Komunikat poniżej:

Czytaj więcej: Mistrzostwa Młodych Szachistów - 11.05.2024- II turniej

Drukuj

Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.


Zakończył się tradycyjny turniej szachowy ZŁOTA IGLICA 2024. W najsilniejszej grupie A (ranking PZSzach. 1800+) wzięło udział 14 zawodników (w tym tylko dwóch ze Śródmieścia) walczących o 5 cennych nagród i zyski rankingowe ELO. Zwyciężyli faworyci: 1. Maurycy Żerebiec - 6 pkt. 2. Jakub Pietraszko - 5,5 pkt. Trzecie miejsce zajął junior Śródmieścia - Kacper Grech - 4,5 pkt. Gratulacje!
Serwis turniejowy: Turniej Złota Iglica 2024 - Grupa A (liczona do FIDE) [TOURNAMENT'S INFORMATION] (chessarbiter.com) 
Poniżej komunikat turnieju:

Czytaj więcej: Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.