poniedziałek 22 Lip 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Występy zawodników Śródmieścia

Występy zawodników Śródmieścia 3 tygodni 3 dni ago #3236

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1092
  • Otrzymane podziękowania: 628
Najnowsze wieści z Rodos na stronie PZSzach: pzszach.pl/2024/06/13/druzynowe-mistrzos...juniorow-rodos-2024/

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów Rodos 2024 – 4 medale naszych drużyn !!!

W dniach 20-28.06.2024 na Rodos (Grecja) odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów.

Polski Związek Szachowy nominował do startu 4 drużyny:

D12: Barbara Mackiewicz, Kaja Rządkowska – Srebrny medal

C12: Wiktor Golis, Andrii Diachek, Antoni Radzimski, Adam Gibała – Złoty medal :woohoo: :woohoo: :woohoo:

D18: Martyna Starosta, Maria Siekańska – Złoty medal

C18: Jan Klimkowski, Jan Malek, Paweł Sowiński, Krzysztof Raczek – Brązowy medal

trenerami ekipy są Krystian Kuźmicz oraz Mateusz Dubiński
Ostatnio zmieniany: 3 tygodni 3 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała, Olga Klintsevich, Aleksandra Klincewicz

Występy zawodników Śródmieścia 4 tygodni 1 dzień ago #3233

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1092
  • Otrzymane podziękowania: 628
Wiadomość ze strony PZSzachu:

W dniach 20-28.06.2024 na Rodos (Grecja) odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów.

Polski Związek Szachowy nominował do startu 4 drużyny:

D12: Barbara Mackiewicz, Kaja Rządkowska

C12: Wiktor Golis, Andrii Diachek, Antoni Radzimski, Adam Gibała

D18: Martyna Starosta, Maria Siekańska

C18: Jan Klimkowski, Jan Malek, Paweł Sowiński, Krzysztof Raczek

trenerami ekipy są Krystian Kuźmicz oraz Mateusz Dubiński
Ostatnio zmieniany: 4 tygodni 1 dzień ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała, Olga Klintsevich, Aleksandra Klincewicz

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 2 tygodni ago #3222

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 291
  • Otrzymane podziękowania: 71
Wojtek Nagły z wynikiem 7,0pkt/9partii podzielił 1-3 miejsce w V Turnieju FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy - 31.05.-02.06.2024., 37 uczestników.
Gratulacje!
Nasz junior grał jako 1 numer startowy. Zapewne apetyty były trochę większe, jednak uzyskany wynik jest dobrym prognostykiem przed rozgrywkami I Ligi Juniorów.
www.chessmanager.com/pl/tournaments/5110116694622208/results/9
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 3 tygodni ago #3221

Łukasz Uhryn został wicemistrzem Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych! Łukasz zdobył 6,5 pkt z 7 partii - tyle samo co Gabriel Karaszewski z Bogatyni. Łukasz i Gabriel mieli identyczne wszystkie punktacje pomocnicze, więc o losach tytułu rozstrzygnęła dogrywka, w której Łukasz po zaciętej walce w szachach szybkich (1-1), przegrał dopiero w Armageddonie... Gratulacje dla Łukasza kolejnego udanego turnieju!
7 miejsce w tej samej grupie zajął Maks Małas, a 13 miejsce w grupie do lat 10 zajął Gleb Shabunia.

Gratulacje!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 3 tygodni ago #3220

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 291
  • Otrzymane podziękowania: 71
Bardzo dobrze zaprezentował się Krzysztof Nagły w Warszawie - 25-26.05.2024.
Nasz junior w Turnieju FIDE - Festiwal na Ursynowie - zajął wysokie VII miejsce (13 numer startowy,3,5pkt/5 partii) wśród 47 uczestników i wypełnił normę na I kategorię. O końcowym sukcesie decydował remis w ostatniej partii granej czarnymi z kandydatem na mistrza Rafałem Dalkowskim.
www.chessmanager.com/pl/tournaments/5175226982203392/results/5
Brawo!
Gratulacje!
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 3 tygodni ago przez Adam Bożek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 4 tygodni ago #3219

19 maja odbył się silnie obsadzony 9-rundowy turniej ,,Kaczmarski Gambit - Chroń Króla Open'' w którym wystartowało wiele naszych zawodników i jeden z trenerów :)

1. DOBROWOLSKI Piotr 7,5 pkt +1 ELO
5. NAGŁY Wojciech 7 pkt +28 ELO
6. GIBAŁA Adam 6,5 pkt
11. GRECH Kacper 6 pkt +81 (!) ELO
12. KŁYS Kacper 6 pkt +8 ELO
15. SAKHARCHUK Aliaksandr 6 pkt +16 ELO
17. KLINCEWICZ Aleksandra 6 pkt +35 ELO
26. DOBROWOLSKI Kamil 5,5 pkt
28 UHRYN Łukasz 5,5 pkt
32. MAŁAS Maksymilian 5 pkt +52 ELO
39. NAGŁY Krzysztof 5 pkt +29 ELO
69. KLINCEWICZ Katarzyna 3,5 pkt

Link do turnieju
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wiesław Janocha, Krzysztof Gibała, Olga Klintsevich
Czas generowania strony: 0.057 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.