piątek 29 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Półfinał w Sielpi Wlk.

Półfinał w Sielpi Wlk. 2 lata 4 miesiąc ago #2508

Sala gry
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Półfinał w Sielpi Wlk. 2 lata 4 miesiąc ago #2507

No, i finisz. Maks przegrał, ale też dziś nie za bardzo partia. Fajnie zaczął a potem się namieszało. Eryk zremisował, ale mi się partia nie podobała. Dziwią mnie wymiany Eryka - i wczoraj i dziś wydaje mi się, że tylko na nich traci. Lepiej coś wymyślić, niż wymieniać, jak nie przynosi zysku - tak mi się wydaje. (???)
Natomiast Zuzia wygrała - w ostatniej rundzie. I bucholcem przegoniła Paulę Romero i jest 10!:)
Tata mówi, że jej nie puści na Mistrzostwa Polski w tej grupie. Ale myśmy też tak mówili po Kudowie, a potem puściliśmy chłopaków. No szału nie było, ale wstydu też nie było z naszej strony - tacy "średniacy" nasi. Tata musi puścić Zuzię, skoro sobie wywalczyła;-)

No nic, wracamy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Półfinał w Sielpi Wlk. 2 lata 4 miesiąc ago #2506

Generalnie bardzo ładna partia. Pan Wiesław ją analizował kilka minut po zakończeniu, mały błąd w końcówce przeważył.

Maks też ładnie grał z dużo wyżej sklasyfikowanym od siebie zawodnikiem, pozycja faktycznie była taka że ciężko było się przebijać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Półfinał w Sielpi Wlk. 2 lata 4 miesiąc ago #2505

Eryk przegrał. Nie wytrzymał, i na końcu zaczął grać szybko, co natychmiast zaskutkowało przegraną:(.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Półfinał w Sielpi Wlk. 2 lata 4 miesiąc ago #2504

Dziś sytuacja gorączkowa, wszyscy wysokie emocje...
Zuzia wygląda, że przegrała. No nic, gra w grupie wyższej. Na swoje Mistrzostwa Polski i tak pojedzie.

Maks nie wytrzymał psychicznie i wziął remis. A czy to był remis, to tego nikt nie wie.

Eryk - jeszcze gra - dostał mega wsparcie wczoraj z klubu: Maks Kornak i Piotrek Sambor oglądali partie przeciwnika i wskazali Erykowi słabe punkty przeciwnika. Eryk też tego wyszukiwał. Pan Wiesław chwilę porozmawiał z Erykiem i na rozluźnienie zrobił z nim 2 zadanka - rozgrzewkowe - bo to było już rano. Pan Adam wsparł Eryka dobrym słowem (bo nie udało nam się pana Adama rano o 6stej dobudzić;-). Dobre słowo brzmiało - Eryk ma nadal wysiadywać partie - że to jest najlepsze, co może zrobić. Ma grać nudne partie i je wysiadywać - tak w skrócić. I jeszcze jeden tajemniczy pan pomógł Erykowi przetrawić wariant, który Eryk samodzielnie wymyślił do grania. A pan Krzysztof Gibała ostro kibicuje Erykowi i też mu się te nudne partie podobają.
No z takim wsparciem Eryk da z siebie wszystko - a czy wygra, nie wiadomo.
Na razie Eryk przedsięwziął akcje wyławiania tłustego śledzia z bardzo wygodnej beczki. To jest chyba najśmieszniejsza partia, jaką w życiu widziałam. Mikołaj Grobelny całym cielskiem tłustego śledzia wskoczył do beczki, a Eryk usiłuje go stamtąd wyciągnąć - nie odpuszcza.Jest to strasznie śmieszna sytuacja. No zobaczymy, co z tego wyniknie. To pierwsza taka sytuacja w życiu, że Eryk tak walczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Półfinał w Sielpi Wlk. 2 lata 4 miesiąc ago #2503

Bardzo ładnie, gratulujemy i kibicujemy !!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.088 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 1 użytkownik.

  • TatoAdama