czwartek 28 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystkie informacje dotyczące szkolenia, trenerów, harmonogramów itp.

TEMAT: Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 5 miesiąc ago #2444

YT jest szerszym medium niż nasza strona :) dobrze byłoby je łączyć i taka informacja jak powyżej z linkiem na pewno jest przydatna. Filmik dobry, przyciąć należy kilka sekund na początku i na końcu, poprawić oświetlenie i wyeliminować echo i będzie pięknie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 5 miesiąc ago #2443

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1029
  • Otrzymane podziękowania: 490
A ja liczę, że na naszej stronie klubowej regularnie (co najmniej raz w tygodniu, spodziewam się, że nawet dwa razy) będziesz prezentować filmiki jak korzystać ze strony.
Jako belfer chętnie bym zobaczył jak pokazujesz temat z tygodnia 1, tygodnia 2, tygodnia... :-)
Albo generujesz sympatyczne zestawy zadań (kiedyś był chyba pandemiczny wątek: zadanie na dzień dobry). :-)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 5 miesiąc ago #2442

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Złożyłem kanał YT. B)
Wykonaj ruch figurą - https://youtu.be/1rSf7NHX52Y.
Zadanie dla trenera - https://youtu.be/XgrVcMyiHNM
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 5 miesiąc ago #2441

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Wiedziałem, że wcześniej zapłaciłeś, więc byłem przekonamy, że chcesz włożyć kij w mrowisko i dlatego się na Ciebie nie obraziłem (jednak ze zdenerwowania zaliczyłem nieprzespaną noc). B) A swoją drogą, to zawsze lepiej późno niż wcale - strona jest odpłatna od listopada, a zapłaciłeś we wrześniu. :)

Od 2014 roku wszyscy wokół szachowi aktywiści jednym głosem mi mówili, że tę stronę trzeba zamknąć (to znaczy wprowadzić odpłatność), bo psuję innym rynek. I gdyby nie ogromne tarapaty finansowe mojego współpracownika (czytaj: bieda), to ta strona dalej byłaby nieodpłatna i generowałaby naszej dwójce dalsze zwiększające się koszty. Uważałem bowiem, że takie narzędzie do pracy dla nauczycieli szachów, powinno być również łatwo dostępne dla ich uczniów. Aby coś takiego uzyskać potrzebny był sponsor. Ale żeby taki się pojawił, trzeba było stronę bardziej wypromować, więc zacząłem działać na facebooku, co znacząco zwiększyło ruch na stronie, ale darczyńcy się nie pojawili.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 5 miesiąc ago #2440

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1029
  • Otrzymane podziękowania: 490
Robert Korpalski napisał:
100 zł za rok - wiele tysięcy zadań interaktywnych, największa galeria prac plastycznych dzieci i młodzieży o tematyce szachowej itd. itp. - to zbyt wielki wydatek
Nie wydaje mi się, żeby to był zbyt wielki wydatek, bo go poniosłem jeszcze przed naszą dyskusją na jego temat. ;-)
To, jak piszesz "skandaliczne", pytanie zadałem obserwując reakcje dzieci na wyskakujące okienka. One raczej stracą dostęp (dokłądniej mówiąc "komfortowy dostęp") do tej niewątpliwie ciekawej strony. :-(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 5 miesiąc ago #2439

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Włożona praca jeszcze nie jest opłacana, bo dotychczasowe wpłaty dopiero kończą pokrywanie poniesionych wcześniej nakładów finansowych mojego współpracownika.

Frekwencja w okresie czerwiec - wrzesień zawsze totalnie spadała, bo strona wciąż popularna jest głównie podczas lekcji szachów w szkołach, szkoleń w klubach i MDK-ach, a najbardziej podczas pracy zdalnej w szczytach pandemii. Zresztą w tym celu ta strona powstała, by nauczyciele szachów mieli dobre narzędzie do pracy, czyli zarabiania pieniędzy, więc odpłatność za tę stronę jest rzeczą naturalną.

Skoro zachęcasz mnie do robienia filmików, to znaczy, że nie są one całkowicie beznadziejne. Dziękuję. :)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.110 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.