sobota 20 Kwi 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystkie informacje dotyczące szkolenia, trenerów, harmonogramów itp.

TEMAT: Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 6 miesiąc ago #2438

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1052
  • Otrzymane podziękowania: 519
OK, OK. Rozumiem. Włożona praca... Jasne.
Chociaż obawiam się, że frekwencja na stronie troszeczkę spadła i stronka obniżyła swoją wysoką pozycję w rankingu popularności stron szachowych. :-(
Ale zabrakło w powyższej odpowiedzi czegoś innego.
DEKLARACJI, ŻE CO TYDZIEŃ POJAWI SIĘ NIE JEDEN, A NP. DWA NOWE FILMIKI POKAZUJĄCE ŁATWOŚĆ I KORZYŚCI KORZYSTANIA Z TAK BOGATEJ STRONY! ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 6 miesiąc ago #2436

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Wiesiek! Jak mogłeś zadać tak skandaliczne pytanie???
Tylko co zrobić, żeby nie płacić 100 złotych i żeby nie pojawiały się co chwila te denerwujące komunikaty???

Czy to sugestia, żeby nie płacić za tę odpłatną stronę? Czyli znaczne koszty poniesione przez Michała Ryszarda Wójcika i jego wieloletnia praca nad tym (kilka tysięcy godzin), a ja przy tej stronie od 2006 roku już też co nieco zrobiłem i też miałem wydatki z tym związane, są niewiele warte! 100 zł za rok - wiele tysięcy zadań interaktywnych, największa galeria prac plastycznych dzieci i młodzieży o tematyce szachowej itd. itp. - to zbyt wielki wydatek, gdy trener szachowy potrafi wziąć 100 zł za 2 godziny pracy (owszem co najmniej drugie tyle powinien się do tego przygotowywać), a rodzina ma małe szanse zjeść pojedynczy obiad w lokalu za jedyne 100 zł... Książka szachowa potrafi kosztować nawet 50 zł, a praca nad nią jest nieporównywalnie mniejsza i w niej nic się nie rusza, nie ma silnika obsługującego diagramy i nie można nic samodzielnie zmienić, a Kurs interaktywny ma materiał na co najmniej kilkanaście bardzo opasłych książek i wciąż jest aktualizowany i uzupełniany. 15 lat strona była darmowa - to chyba wystarczająco długa promocja.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 6 miesiąc ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 6 miesiąc ago #2434

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1052
  • Otrzymane podziękowania: 519
Dobry pomysł! Można się wreszcie dowiedzieć jak korzystać ze strony szachydzieciom.pl !!! Czekamy na kolejne filmiki. :-)
Tylko co zrobić, żeby nie płacić 100 złotych i żeby nie pojawiały się co chwila te denerwujące komunikaty???
Ostatnio zmieniany: 2 lata 6 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 6 miesiąc ago #2432

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Ten wspomniany w ostatnim poście film był zbyt długi i jego treść zdążyła już się zdeaktualizować, więc został usunięty z Kursu Interaktywnego SzachyDzieciom.pl

Na stronie powitalnej na miejscu tego usuniętego linku oraz we wstępie pojawiły się 2 dużo krótsze filmiki:
- ruchy figur - https://szachydzieciom.pl/wp-content/uploads/2021-09-21-ruchyfigur.mp4,
- zadanie dla trenera - https://szachydzieciom.pl/wp-content/uploads/2021-09-28-dlatrenera.mp4.

Z sąsiedniej sali w Centrum Kreatywności TALENT przychodzą do mojej sali uczestnicy zajęć filmowych i uczą się robić takie filmy. Jeszcze musimy popracować nad dźwiękiem w mojej sali, bo jej akustyka jest marna. Plan prosty - co wtorek jeden króciutki filmik.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 6 miesiąc ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wiesław Janocha

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 2 lata 9 miesiąc ago #2389

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
11.06.2021 spróbowałem wystąpić przed kamerą po ponad 30-letniej przerwie i niestety jakość mojego występu jest marna w stosunku do tego, gdy występowałem codziennie przez 2 lata w Telewizji Echo - https://drive.google.com/file/d/1EjL6BVw1hLGpT9amnSi1zRfiqRNFbZRn/view?usp=sharing
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl 3 lata 5 miesiąc ago #2238

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Aktualne zestawienie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.078 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.