czwartek 28 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: DMP Szk. Podst. kl. 1-3, Łukęcin, 29.04-3.05.2016.

DMP Szk. Podst. kl. 1-3, Łukęcin, 29.04-3.05.2016. 8 lata 2 miesiąc ago #482

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 782
  • Otrzymane podziękowania: 53
Pierwsze w historii Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych uczniów klas 1 - 3 odbędą się w nadmorskim ośrodku w Łukęcinie 29.04-3.05.2016.
Artykuł na naszej stronie o tych zawodach - muks-srodmiescie.pl/index.php?option=com...:turnieje&Itemid=101
Komunikat - szachywszkole.pzszach.pl/sites/default/f...C4%99cin%202016.docx
Serwis turniejowy - www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_5316/

Takie zawody to bardzo dobry pomysł i zamierzam wysłać na nie reprezentacje szkół, w których prowadzę zajęcia szachowe w ramach MDK Śródmieście - SP nr 12, SP nr 91 i ZS nr 9.

Mam prośbę do uczniów tych szkół i ich rodziców, by przed tymi zawodami dzieci rywalizujące o miejsca w tych drużynach rozegrały jak najwięcej turniejów szachowych - dzszach.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=109

Byłoby świetnie, gdyby na te zawody pojechały też reprezentacje z innych szkół, w których prowadzą zajęcia trenerzy szachowi MDK Śródmieście.

Jest jednak pewien kłopot. Termin tych rozgrywek jest identyczny z terminem Mistrzostw Polski do lat 8 w Poroninie, a MP do lat 8, to znacznie ważniejsze zawody i Ci, którzy mają tam grać, nie powinni grać w Łukęcinie. Doszło do niedopuszczalnej kolizji terminów (myślę, że to z tego powodu, że te zawody organizowane są po raz pierwszy) i mam nadzieję, że w przyszłych latach nie dojdzie więcej do tak skandalicznej kolizji terminów tych imprez.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.064 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 1 użytkownik.

  • TatoAdama