piątek 26 Kwi 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Mistrzostwa Polski Juniorów

Mistrzostwa Polski Juniorów 8 lata 1 miesiąc ago #570

  • Bartosz Frej
  • Bartosz Frej Avatar
Emocji w ostatnim tygodniu było sporo, a radość w domu jest wielka, mimo że do Mistrzostw podchodziliśmy z nieco większym dystansem niż zwykle.

Bardzo dziękuję trenerowi Adamowi Bożkowi, który fantastycznie przygotował Zosię do zawodów. Utrudnialiśmy mu to jak się dało, bo Zofka dzieli czas między różne zainteresowania. Jak zwykle jestem pod wrażeniem przygotowań do rund - niemal zawsze to Zosia zaskakiwała przeciwniczkę, dzięki czemu udało się uniknąć gry w niedoczasie, a często to przeciwniczki były do tego zmuszane. Adamie, z Tobą takie turnieje to zawsze przyjemność, więc aż żałuję, że mnie tam nie było. To niesamowite, jak bardzo możemy na Ciebie liczyć. Dziękuję Ci!

Serdecznie dziękuję też naszemu prezesowi, Waldkowi Serneckiemu, któremu zawdzięczamy już tyle, że nie sposób wszystkiego wymienić. Waldku, wiem, że wkładasz mnóstwo serca w ten klub. Dla mnie jednak najcenniejsza jest jednak po prostu Twoja przyjaźń. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie - ten medal jest też częściowo Twój. Dla Ciebie gromkie: "łubudubu" (dalej znamy). ;)

Wielkie gratulacje dla Agnieszki Dmochowskiej i trenera Piotra Dobrowolskiego! I równie wielkie podziękowania. Z relacji wiem, że dziewczynom wspólne mieszkanie układało się świetnie, a ciepło i spokój promieniujące od Piotra pomagają wszystkim uczestnikom.

Brawo Ekipa! Dzięki za wspaniały tydzień!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mistrzostwa Polski Juniorów 8 lata 1 miesiąc ago #568

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 285
  • Otrzymane podziękowania: 52
Z przyjemnością potwierdzam miłą atmosferę, pouczającą współpracę ze wszystkimi zawodnikami i trenerem Piotrem Dobrowolskim ,z którym pracować to sama przyjemność.Podczas Mistrzostw pracę naszej ekipy wyróżniało dobre
rzemiosło trenerów i entuzjazm juniorów połączone wspólną radością tworzenia
przy szachownicy.
It was destination,I know - Szklarska Poręba.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartosz Frej

Mistrzostwa Polski Juniorów 8 lata 1 miesiąc ago #565

Rewelacja, jeden z największych sukcesów w historii klubu. Gratulacje i podziękowania za świetny wynik.
Zosia pokazała skuteczną,solidną, dojrzałą i wszechstronną grę. Bardzo dobrze i ze zrozumieniem grała końcówki. Była najlepsza w swojej grupie i wygrała zdecydowanie, i zasłużenie.
Agnieszka walczyła w bardzo silnej grupie D 18, dodatkowo doszły tam najwyższe rankingi z grupy D 16, medalistki Mistrzostw Świata i Europy.
Nasza zawodniczka do swoich tradycyjnych silnych stron czyli dobrego liczenia wariantów,zabijania w ataku, dynamiki i odwagi, dołożyła również inne elementy, m.in. skuteczną obronę w gorszych pozycjach, a dwie ostatnie partie to gra bliska perfekcji. Nie dziwi więc, że granica 2100 coraz bliżej.
Podsumowując, nasze dziewczyny pokazały klasę, a waleczność, chęć wygrywania i koncentracja na poziomie mistrzowskim.
Jak taka forma zostanie utrzymana to niejeden sukces przed naszymi sympatycznymi zawodniczkami.
Ze swojej strony chciałbym podziękować za miłą atmosferę, pouczającą współpracę ze wszystkimi zawodnikami i trenerem Adamem Bożkiem,z którym pracować to sama przyjemność.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartosz Frej

Mistrzostwa Polski Juniorów 8 lata 1 miesiąc ago #564

  • Marek Ścisły
  • Marek Ścisły Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 300
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ogromne gratulacje dziewczyny!

Zosia pokazała niezwykłą waleczność, spryt i uporczywość w trudnych pozycjach!
Agnieszka zremisowała z późniejszą mistrzynią i świetny finisz - w tym zwycięstwa z wyżej notowanymi rywalkami!

Dziewczyny górą!

Gratulacje dla trenerów: Adama Bożka (jak dobrze widzę, aż 3 zawodników w finałach spod ręki Pana Adama!) i Piotra Dobrowolskiego!

... i wielka radość dla rodziców!
Ostatnio zmieniany: 8 lata 1 miesiąc ago przez Marek Ścisły.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.090 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.