czwartek 18 Kwi 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Organizacja wyjazdów

Organizacja wyjazdów 3 lata 4 miesiąc ago #2262

Jest już komunikat Półfinałów MP w Jastrzębiej Górze:

pzszach.pl/wp-content/uploads/2020/12/KO...-II-termin-20211.pdf

Terminy:

U13,U15,U17: 02.01.2021-09.01.2021

U9,U11: 09.01.2021-16.01.2021

Ja jadę z Adamem na drugi termin oczywiście, mamy 3 miejsca.
Pierwotnie miał z nami jechać Pan Adam B. (trener) oraz zawodnik Krzysztof N. a z powrotem rodzinka E+J K.

Proszę o kontakt czy te same osoby chcą jechać czy będą jakieś zmiany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 4 miesiąc ago #2261

A my za tydzień jedziemy do Kiełczowa, możemy kogoś zabrać - 13go na Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach szybkich. 2 miejsca wolne (gra Eryk + mama).

Za 2 tygodnie, czyli 19-20 idziemy na Turniej Mikołajkowy do Wratislavii, możemy kogoś wziąć pod opiekę (gra Eryk + mama) - to jest 2dniowy, trudno będzie. Jak ktoś potrzebuje, to możemy gracza przenocować - mamy 3 koty (bo chyba jeszcze wolno).

27go grudnia jedziemy na Festival Szachowy do Jastrzębiej Góry. Wybraliśmy tam - bo zdrowotnie to raz, a dwa, że potem mają być eliminacje, to tam zostaniemy. (gra Eryk, Emil i mama). Jeszcze nie ma ogłoszenia o eliminacjach, ale ma być po tym festivalu. Mam nadzieję, że się uda. Tu potrzebujemy podwózki w obie strony, i to dla 3 osób (ale można nas przyłączyć w układzie ja+Eryk, Emil - choć Eryk mówi, że on chce z Emilem a mnie samą puścić w drogę:)). Pan Klukiewicz powiedział, że "da się załatwić" - to może w tamtą stronę się jakoś uda, a z powrotem to myślałam o panu Gibale, jeśli to aktualne (może też tak w układzie, że się rozdzielimy, żeby nie było ciasno). Z powrotem łatwiej się zabrać, bo jest się na miejscu i można poprosić kogoś. Nie wiem dokładnie, ale te eliminacje mogą zająć całe ferie nam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 4 miesiąc ago #2260

Dopisałem wyjazd do Wałbrzycha 19.12 jednodniowy turniej Rapid dla zainteresowanych
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 4 miesiąc ago #2252

Tak, inicjatywa bardzo dobra, dziękuję.
Z tym wyjazdem to było tak, że miał tam być "open". Ale go znieśli, bo stracili jeden hotel. Do dziś południa nie było pewne, czy będziemy mogli tam pojechać czy nie, do 20 lat, bo nie było miejsca noclegowego. Ale się znalazło. Jedziemy tam czysto zwiadowczo. Bez aprobaty klubu raczej. Ale czasem szalone pomysły pomagają oderwać się od dnia zwykłego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 4 miesiąc ago #2249

Historia nie jest potrzebna, miałem zamiar edytować tabelkę z aktualnymi wyjazdami nie chcę linkować otwartego excela bo każdy internetu mógłby wejść i ją pozmieniać, mógłbym udostępnić taką tabelkę tylko do wybranych osób (rodziców oraz trenerów ale musiałbym mieć maila do wszystkich a nie mam).

Z tego względu narazie zostawię tabelkę i obiecuję uzupełniać o najnowsze wpisy z tego wątku.

Dodałem Eryka do Pokrzywnej :) Nie wiedziałem że jedziecie. I o to chodzi żeby się nawzajem informować o wyjazdach i sobie pomagać
Ostatnio zmieniany: 3 lata 4 miesiąc ago przez Krzysztof Gibała.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 4 miesiąc ago #2248

Hmm, fajna idea. Trochę nie wiem, jak tu by można było aktualizować, jednocześnie zostawiając historię, można to po prostu kopiować, edytować i wklejać, ale może można obmyśleć coś lepszego.
Póki co:

Turniej Zawodnicy Trenerzy
Pokrzywna 29.11-06.12br Franek Sernecki --
już nie z MUKS
Eryk Krawczyk
Gorzów 6-13.12.2020 Bracia U. Franciszek S.
(tu my się nie pisaliśmy, bo być może w tym terminie będą półfinały, a my musimy tam)
Varsovia 27-31.12.2020 Adam, może Bracia U. ? --
a tu sie trochę boimy jednak do Warszawy (ze względu na pandemię=> zamęt, zwłaszcza w Warszawie:(

Myślę, czy wystarczyłby jakiś excel czy coś w tym stylu na dysku googla udostępniony i tu link, i, że każdy może edytować? Tylko wtedy historia zniknie, ale może nie jest potrzebna, dopóki ktoś przypadkiem nie wykasuje wszystkiego:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała
Czas generowania strony: 0.083 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.