czwartek 02 Gru 2021
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ligowa sobota 6.11.2021.

Ligowa sobota 6.11.2021. 3 tygodni 4 dni ago #2485

• Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 42
Można powiedzieć, że impreza się udała - zagrało 28 osób. Warto będzie ją powtórzyć za rok, ale nieco wcześniej (może już we wrześniu).
Były też rankingowe korzyści z udziału:
Wiesław Janocha napisał:
Podczas ligowej soboty sporo osób zanotowało konkretne zyski rankingowe:
Sandra Klintsevich +42, Wojtek Nagły +28, Bartosz Kebel +26, Maja Popczyńska +18, Łukasz Mazurkiewicz i Adam Gibała po +17, Eryk Krawczyk +4, Piotr Frąc +3, a Adam Biernacki zrobił "częściówkę" z 3 partii = 1243. Gratulacje!!! Oby kolejne rundy były równie owocne! :-)
Ci, którzy nie zyskali na rankingu mogli posmakować pizzy(wszyscy uczestnicy ligowej soboty) albo odebrać czekoladę(członkowie zwycięskiej drużyny).
Ostatnio zmieniany: 3 tygodni 3 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Ligowa sobota 6.11.2021. 3 tygodni 3 dni ago #2487

Naprawdę bardzo fajna impreza nie tylko dla aktywnych juniorów ale też dla byłych juniorów oraz rodziców :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Jolanta Krawczyk

Ligowa sobota 6.11.2021. 3 tygodni 3 dni ago #2494

Zgadzam się! Panie Wiesławie - pomysł BINGO. Udało się nawiązać do co najmniej 5ciu punktów z mojego memoriału dotyczącego działalności klubowej. I to z sukcesem. Przyznam szczerze, że ja po raz pierwszy miałam przyjemność zobaczyć klub - czyli nas, zawodników, w sosie własnym. Mogłam zobaczyć na żywo naszych sławnych już nie-juniorów, ale też mogłam zobaczyć jak czas upływa - widząc zaproszonych członków klubu, których widziałam jako małe dzieci!!!

Panie Wiesławie - skoro umie Pan łatać tak jednym posunięciem tak dużo "problemów" - proszę poszukać partii szachowej na wzór - że jednym posunięciem załatwia się co najmniej 5 spraw:-) - aż mnie ciekawi, czy takie są.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.067 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Zadania szachowe

Partnerstwo