sobota 03 Cze 2023
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Turnieje na które jeździmy

Turnieje na które jeździmy 1 tydzień 5 dni ago #2936

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 866
  • Otrzymane podziękowania: 182
W czasie egzaminów ósmoklasistów, gdy szkoły podstawowe zamykają swoje podwoje, otwiera swoje świetlica w Krynicznie zapraszając na ciekawy turniej, na którym można zdobyć III i II kategorię. Komunikat znajdziecie po prawej stronie w rubryce "TURNIEJE". Wpisowe tylko 30 zł, a organizatorzy oferują jeszcze ciepłe napoje i poczęstunek. Nic tylko grać! Link na serwis: www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_3729/index.html?l=pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 1 miesiąc 1 tydzień ago #2912

Wyglada na to ze Maja , Misia i Zuzia beda graly w tym turnieju w Chorwacji - 27 czerwiec - 5 lipiec.
chess-results.com/tnr710588.aspx

wakacje wychodza taniej niz w Polsce . apartament polecany przez organizatore 65m2 (dla 5 osob) 100 euro za noc.

www.airbnb.pl/rooms/856470332146106300?_...5_%2BnimSuchDMy47Caq

moze ktos ma ochote sie dolaczyc do wyjazdu? my planujemy jechac samochodem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 1 miesiąc 3 tygodni ago #2899

Zakończył się turniej w Goerlitz

chess-results.com/tnr751035.aspx?lan=3&art=1

Wyniki:
12. Piotr Dobrowolski
34. Adam Gibała +10
54. Maja Popczyńska +52
66. Michalina Popczyńska +59
91. Kamil Dobrowolski

(wynik może być 2x większy, wydaje mi się że przelicznik K został ustawiony na 20)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 2 miesiąc 1 dzień ago #2893

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 268
  • Otrzymane podziękowania: 28
Wczoraj pan Roman i jego syn Hleb Shabunia wyrazili chęć gry w MPJ8 w dniach 2-8.05.2023. w Poroninie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 2 miesiąc 1 tydzień ago #2886

Dzień dobry - jako rodzic dzieci szachowych, zachęcam wszystkie dzieci do lat 8śmiu i młodsze, do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski.
pzszach.pl/wp-content/uploads/2023/02/Ko...678-Poronin-2023.pdf
Tu jest komunikat do lat 8śmiu i też dla młodszych dzieci.

Już się dowiedziałam, że nasz obecny Mistrz Polski do lat 10ciu, Adaś, zdobył tam 2gą kategorię!

W tamtym roku pojechała tam Sonia, i był to jej pierwsze występ na turniejach, pomijając szybki udział wcześniejszy w jednym turnieju OMW w szachach szybkich) - to był pomysł pana Adama - bo szukaliśmy dla Sonii dobrego turnieju do debiutu i pan Adam właśnie ten zaproponował, bo był idealny do startu wtedy. I Sonia pod opieką Rodziców, z treningiem z panem Adamem - zajęła 6ste - nagrodzone i pucharowane miejsce! Tak z hukiem weszła w życie szachowe, oraz do naszego klubu;-)

Jest to okazja - ponieważ tylko do wieku 8 lat, na MP może pojechać każdy, bez eliminacji. Może tam poznać inny wymiar szachowy, niż lokalne turnieje. Samo uroczyste zaśpiewanie hymnu narodowego - przenosi w inny aspekt szachów. Dzieci zaczynają rozumieć to, że szachy, poza oczywistą zdrową rywalizacją - daje możliwości poznawania innych ludzi - i to z całej Polski, a potem i z całego świata. Będąc szachistą, dokąd by się pojechało, można liczyć, że spotka się tam kogoś znajomego - to jest genialne - (określenie pana Roberta).

Warunki w Poroninie, są "pierwsza klasa" - można rozwijać też przyboczne rywalizacje - kto więcej zje (bo nie ma limitu - taki żarcik. A tak - jest bilard, ping-pong, piłkarzyki, basen. Są trasy spacerowe. I z daleka widać Tatry (ale na nie zazwyczaj nie ma czasu).
Są też turnieje towarzyszące, więc można pojechać rodzinnie.

Polecam na dobry start w przyszłość:-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Turnieje na które jeździmy 5 miesiąc 2 tygodni ago #2819

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 866
  • Otrzymane podziękowania: 182
W Katowicach odbywa się najważniejszy i najsilniejszy turniej rozgrywany w 2022 roku w Polsce MISTRZOSTWA EUROPY W SZACHACH SZYBKICH I BŁYSKAWICZNYCH.
Startują w nich również zawodnicy Śródmieścia i to ze znakomitymi wynikami! :-)
O tym napiszę w innym wątku "Występy zawodników Śródmieścia"
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.099 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.