czwartek 28 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Turnieje na które jeździmy

Turnieje na które jeździmy 1 rok 5 miesiąc ago #2779

Z powrotem podejmuję wątek.

1. Na ten łykend, czeka fajny turniej w Wałbrzychu - i czeka tam na nas również pan Marek - mam nadzieję, że jak się zapiszemy, to wpisowe będzie to sprzed terminu...
To jest i w sobotę (juniorzy) i w niedzielę (open).
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_5761/
i
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_5696/

2. Za tydzień - czyli 5go - nie da się nigdzie pojechać, skoro u nas jest OMW - i to zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci (młodzieży;-)

3. Za 2 tygodnie - znów nie da się nigdzie pojechać, bo jest Turniej Niepodległości we Wrocławiu.

Trzeba korzystać z bogatej oferty Wrocławia, jak tylko jest.
A potem się zobaczy:-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 1 rok 6 miesiąc ago #2765

Pani Jolanto, super rozpisane turnieje - bardzo dziękuję! Zachęcam naszych zawodników do aktywnego udziału :)
Przypominam jednocześnie o zgłoszeniach na Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Kłodzku - jeśli zgłosicie się również do mnie, wpisowe zapłaci klub (wymagana jest terminowość zgłoszenia!)

Proszę również o przesyłanie zgłoszeń na Makroregion - czyli eliminacje do MPJ 2022, które już za niedługo. Zgłaszamy swój udział oraz zapotrzebowanie na noclegi dla zawodników i rodziców. Wpłaty wpisowego i za zakwaterowanie proszę dokonywać na konto klubowe - MUKS MDK Śródmieście Wrocław: 05150010671210600557850000

Zgloszenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Turnieje na które jeździmy 1 rok 6 miesiąc ago #2763

Witam, po przerwie wakacyjnej, na której trochę zaniedbałam to forum, wracam w formie:) I od razu na wstępie dodam - ja bardzo chętnie zabieram dzieci na turniej, więc jeśli któreś dziecko chce, a rodzic nie może, chętnie pomogę. Jeździmy przeważnie pociągiem. Proszę tylko dać znać i coś poradzimy. Mam twarde reguły - nie używamy telefonów podczas wyjazdów, chyba, że do szczytnych celów, którymi nie są gry komputerowe;-) I druga twarda reguła - podczas wyjazdów jemy i pijemy cośkolwiek, słodycze się nie liczą.
Także jest więcej rodziców, którzy chętnie zabiorą jakieś dziecko, lub pomogą w dojazdach.
Ja również jestem chętna na przekazanie Eryka, jeśli ktoś inny jedzie ze swoim dzieckiem i chce zabrać moje.

Napiszę o turniejach szachowych z mojej perspektywy fajne (i Eryka), na które Eryk chce iść, w miarę czasu i sił.

1. Szachy klasyczne: wybieramy się na najbliższy turniej tu (1go października):
1a). www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4817/
Tu są różne grupy, naprawdę każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Może ten turniej również posłużyć jako trening przed Eliminacjami do Mistrzostw Polski
1b). www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4697/
Gdzie trzeba już powoli się decydować i rezerwować sobie urlopy, pobyt itd.
Do 23go września trzeba wpłacić zaliczkę, jeśli rezerwuje się pobyt na miejscu.

2. Szachy szybkie - jest teraz w pobliżu Wrocławia ogromna różnorodność - naprawdę co teraz mieliśmy dostępne na wakacjach i jaka teraz jest różnorodność w turniejach, szkoleniach - tego jeszcze chyba nigdy nie było we Wrocławiu.

2a). Najważniejsze dla nas są we wrześniu są Mistrzostwa Dolnego Śląska.
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4591/
(tam jest dla każdego odpowiednia grupa wiekowa) - pamiętajcie o tym, że jak na czas się zgłosicie do Prezesa, to wpisowe będzie opłacone)
2b). Co piątek są w Polonii turnieje szachów szybkie, czasem zamiennie blitz, o 17:30, w centrum miasta i ze sprzyjąjącym wpisowym 20zł. Dla nas to bardzo dobry trening.
Teraz zapowiada się dla nas naprawdę marator szachów szybkich, a więc
- wspomniany turniej piątkowy w Polonii,
2c). W sobotę OMW - każdy ma swoją grupę wiekową - maluchy na Dubois 5, starsi w Hetmanie.
dla maluchów: (Eryka powiedzenie: "3 puchary i już jestem za stary")
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4940/
dla starszaków:)
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4834/
2d). W niedzielę jest koło nas turniej osiedlowy, ale nie aż taki podwórkowy:
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4728/
2e). W poniedziałek z kolei OMW open, w Hetmanie:
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4894/
2f). We wtorek duży turniej szachowy i wygląda bardzo dobrze - w Spodku w Katowicach - nie byliśmy tam jeszcze...
www.chessmanager.com/pl/tournaments/6253559919149056
Tu też są grupy dla każdego. Trzeba chodzić do szkoły w Polsce i można jechać - już po oficjalnym zapisie, ale może można próbować się dopisać na bezpośredni mail do ogranizatora (tak napisał w instrukcji). W tamtym roku nasz Adam Gibała wygrał tam w swojej grupie wiekowej.
2g). W piątek znów turniej w Polonii o 17:30. (za 20zł - naprawdę wg mnie super możliwość).
2h). W sobotę jest turniej Krasnala. Eryk od jakiegoś czasu tam już nie chodził, ale idzie teraz pożegnać się z Krasnalem. Aż się łezka kręci, jak się pomyśli - jak zaczynał - kiedy to było...
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4480/
I tu są też grupy wiekowe odpowiednie. I dzieci mają nagrody - cieszą się.
No i uwieńczeniem tego maratonu są Mistrzostwa Dln Śląska w Kłodzku, w niedzielę 25 września, wpisane w punkcie 2a).

Potem też będą turnieje szybkie, ale to już następna era dla nas - więc będzie w następnym poście, już po Mistrzostwach Dolnego Śląska. Jednakże u nas uwaga skupiać się będzie głównie na przygotowaniach do Eliminacji, wpisanych w punkcie 1b), które odbędą się 16-22 października 2022 w Sulęcinie. Mogę wziąć tam 2kę dodatkowych grzecznych dzieci - najlepiej albo 2 chłopców, albo 2 dziewczynki - będzie łatwiej ulokować.

Pozdrawiam wszystkich dalekich i bliskich w naszym klubie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Turnieje na które jeździmy 1 rok 11 miesiąc ago #2627

Tym razem - turniejami, na które wyjeżdżamy, są między innymi:

- Poronin - MP6, MP7, MP8 - a na turniej towarzyszący jedzie Emil, Eryk i mama
www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_1749/
(O MP będzie uroczyste ogłoszenie, ale kciuki już możecie trzymać za:
Sonię Izydorczyk, Ewę Rzewnicki, Pavlo Yuzko, Zuzię Popczyńską oraz jeszcze raz Ewę Rzewnicki.)

- Tym, którzy zostają w domach lub w okolicy, koniecznie polecam Iglicę - turniej organizowany przez nasz klub. Oferta Iglicy - turnieju z tradycją - jest tak bogata, że każdy znajdzie w niej turniej odpowiedni dla siebie - w pasujące mu dni oraz z odpowiednią siła przeciwników.
muks-srodmiescie.pl/index.php?option=com...2&catid=8&Itemid=101
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc ago przez Jolanta Krawczyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 1 rok 11 miesiąc ago #2608

Ja biorę Mateusza B , Krzyśka Ślęczkę i Bartka Kebela, więc mam jeszcze 1 miejsce w samochodzie.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc ago przez Sławomir Bednarczyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Turnieje na które jeździmy 2 lata 2 godzin ago #2607

Jedzie Maks Małas z Mamą i będą mieli 3 miejsca lub 5 (jeśli uda im się odebrać większy samochód z warsztatu).
Do zabrania:
Eryk Krawczyk z mamą (ale możemy pojechać pociągiem i ze stacji tylko byśmy poprosili o podwózkę, bo Eryk nie może chodzić)
Adam Gibała
Kamil Dobrowolski
Ala Szreter

No i proszę się dopisać jeszcze, kto potrzebuje podwózki a kto ma miejsca wolne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.081 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 1 użytkownik.

  • TatoAdama